bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko że całego okresu przygotowawczego to on nie przepracuje. Latem jest Copa America.
0
Skoro wypadnie w ich kolejnosci to wezma i tyle w temacie. To idąc Twoim tokiem rozumowania parzyste i nieparzyste to dlaczego najbliższe dwa mecze Barcy sa w eleven? Czyli wypada parzyste i nie parzyste.
0
Jezu czy to jest takie ciężkie do zrozumienia? Pokazują na przemian mecz pierwszego wyboru w każdej kolejce.
11
Nie wiem czy Real Mourinho będzie silny :D
22
Tylko i wyłącznie Jović.
0
Niemcy nie chcą ani Dolezala ani Pernitscha. Sam Dolezal nie chce iść też do Niemców. Oferta Niemców jest daleka od optymalnej dla Horngachera. Niemcy chcą tylko jego, a on chce pół naszego sztabu zabrać. W to że niby teraz PZN go nie chce również nie wierzę.
1
Ale nie chodzi o hajs.
0
Działają Wam ostatnio płynnie mecze na sport 247?
0
Rzeczywiście trudno się dziwić ze ludzie obejrzeli Napoli-Juventus skoro w meczu na szczycie grało 3 Polaków.Jaki francuski meczyk masz na myśli?
0
Potwierdzam jestem w trakcie i tak jest.
1
Taktyk
2
Dzisiaj po 12 latach rusza drugi sezon Odwroconych. Pierwszy sezon był bardzo fajny ciekawe jak teraz będzie.
0
Skąd przyszedł ten Griezzman? Jakiś nowy grajek chyba.
0
Ok dzięki bardzo :)
1
Wytlumaczysz mi co ma na celu używanie zwrotów br?
3
Ale jak Ty chcesz ich zmieścić wszystkich 3 razem na boisku? To jest niemożliwe.
1
Leo też powinien odpocząć skoro jeszcze nie jest na 100% zdrowy. Powoli wkraczamy w decydująca fazę sezonu i zdrowy Leo to klucz do trofeów.
0
Na stronie gra liga jest napisane wkrótce wracamy na drugą połowę
1
Kurka jutro rusza LM, a gra liga jeszcze nie ruszyła.
0
Nie wiecie kiedy graliga.pl wraca?
4
Skoro jest gotowy do gry to ja nie wiem czemu nie gra w pierwszym składzie.
0
Każdy widzi jak jest. Ale co mamy się nie cieszyć z obecnych sukcesów tylko myśleć co będzie później? Cieszmy się tym co jest.
1
Haha widać, że za bardzo nie orientujesz się w skokach skoro dla Ciebie Małysz nic nie robi. Kto wymyślił Horgachera? Chyba nie myślisz że Tajner. Kto namówił Tajnera na spełnienie wszystkich zachcianek Horngachera? Małysz to w tej chwili jedyna nadzieja na przekonanie Horngachera do pozostania u nas.
3
Bardzo źle rozumiesz.
1
Super!
1
Na Wimbledonie 2018 grali w półfinale.
1
Nadal gra solidnie? On się na razie bawi ze wszystkimi to jest ten Nadal z najlepszych lat.
7
Od Kiedy Ter Stegen broni w pucharze?
0
Po jednym treningu z drużyną ma zagrać? Może od razu Suareza na ławę niech w pierwszym wyjdzie.
0
Misja futbol ostatnio to była w Sylwestra :)