0

@semafor Komentatorzy niemieccy tak wymawiali xd

3

@neymarjr_143 Europy

0

@hyzar Weź chłopie wyluzuj, meliske sobie wypij :)

0

Griezmann będzie kiszony na LS. Rzeczywiście idealna pozycja dla niego. Za rok będzie to samo co z Cou czemu tak mało wnosi do gry.

0

@Norkusik Dla mnie Rakitic zdecydowanie w środku pola jest przesyt. Jeśli nie wróci Ney Cou niech zostanie bo zostaniemy bez alternatywy z przodu. Znowu Suarez będzie tluk wszystko po 90 minut i na wiosnę umrze.

3

@Norkusik Sprzedając Cou zostaje nam w ataku Leo i Suarez ktorzy już swoje lata mają do tego Griezmann i Dembele który znając życie zaraz się polamie. W przypadku kontuzji jednego z nich nie mamy żadnej alternatywy.

15

@hyzar Kurła mają wolny dzień to sobie poleciał ale dziury szukacie na siłę.

0

@MaTt_BarcaFan Kij z tym Dembele i Griezmannem MSN!

2

@kkbarca Na 5 ostatnich Twoich komentarzy 4 o Perezie :)

0

@kkbarca Mógłbyś napisać coś innego bo co post o Perezie piszesz xd

0

@Phatro W dodatku Griezmann na LS tyle wniesie

0

@Janiama Nie wiem jak Ty ale ja średnio mam ochotę oglądać cały sezon na LS Griezmanna.

0

@Pstryk To ja już nic nie rozumiem. Niech te okienko się kończy bo już rzygac się chce...

1

@Grzesior667 De Ligt też już na 100% był naszym piłkarzem. Przypadkiem to właśnie tego zamieszania z Valverde nie zaczął Romero?

0

@BigShaq Dla mnie po tym okienku Romero stracił pozycję tier 1

1

@Criss18Barca Serbia? Moim zdaniem nie Francuzi wejdą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kuubuz Twoim zdaniem nie ma w emocji w siatkówce? Xd

0

@Striker Koło 60 to już jest w porządku wynik

0

@Janiama Pojechał do siostry bo pauzował za kartki. Śmieszą mnie ludzie którzy go nie chcą. Kto w tej drużynie weźmie ciężar gry oprócz Leo? Dembele raz na 5 spotkań? Czy może Griezmann weźmie na siebie grę i minie 3, a może Suarez?

1

@VamosGirl Do 02.09 trzeba wytrzymać :)

0

@NeroTFP Kurła kto wymyślił mecz z Francją w sobotę o 15...

0

@Witekk10 ooo super przyda się :)

10

@xVENUMx Juventus frajerzy do kwadratu

0

@bolinho89 taktyk

0

@Bovciek To samo miałem pisać xd

1

@Ziajus Heynen powiedział, że Leon nie będzie grał jako atakujący.

0

@bolinho89 Zdobyliśmy racja ale to już było. W sporcie nie można żyć historią i stać w miejscu trzeba się rozwijać. Pamiętasz może jakie problemy były na MŚ z atakiem z lewego skrzydła? Teraz nie będzie tam żadnego problemu.

3

@bolinho89 śmieszy mnie takie gadanie, że nie jest niezbędny. To jest najlepszy siatkarz na świecie! To tak jakby Messi chciał teraz grać dla nas. Z całym szacunkiem dla naszych przyjmujących ale Leon to jest półka wyżej niż Kubiak, Kwolek, Bednorz, Śliwka, Szalpuk. Do tego facet sam chce grać dla nas, a mógł grać dla Rosji proponowali mu duży hajs, ma żonę Polke, nie ma problemu komunikacji. Więc po co doszukiwać się problemu? Ja się strasznie jaram tym, że będzie grał dla nas.

0

@NeroTFP Kurde właśnie mi uswiadomileś, że to już jutro zadebiutuje w biało czerwonej koszulce! Jaram się strasznie odliczanie dobiega końca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?