35

@BarcaInfo Świetna wiadomość zamiast stawiać na Puiga to jeszcze Roberto będzie grał w środku. Szkoda gadać...

13

Ale macie obsesję z Ronaldo

1

@Momalsino Dembele to bramki z Interem nie strzelił :)

0

@Gall Kto komentował?

0

@SuperPatsonFCB Możesz coś więcej powiedzieć o programach srodowych i czwartkowych?

0

@fcbheroes Jedyny minus to krótkie włosy.

0

@Odesseiron taktyk

3

@draxidox Wiesz co mnie trochę dziwią takie oczekiwanie, że mało realne itp ale to jest serial czy wszystko musi być realistyczne? Jak chcesz życiowy serial to nie wiem M jak miłość obejrzyj. W dobrym serialu o to chodzi żeby była akcja, kończy się jeden odcinek i człowiek myśli co będzie w drugim. A tutaj tak jest. Nie odbieraj tego jako atak tylko po prostu trochę mnie bawią te oczekiwania.

2

@Kamiloza91 Proste Griezmann ława. Dla mnie ten transfer jest bez sensu. Bo niby gdzie on ma grać? Na LS będzie zapewne kiszony. I po roku będzie debata czemu Griezmann mało wnosi do drużyny.

0

@Encore Jestem pewien, że teraz wyląduje w KSW

0

@Homeopata8989 Niepsuj i napastnik?

1

@xVENUMx Odeszli Kolar, Pietrzak, Peszko do tego kontuzje Kuby, Bashy, Savicevicia, Burligi.

0

@blaugrana_36 Dobrze, że Griezmann nam nie napluł.

1

@ksobi Masz rację zamiast zarobić na Jasperze to wyszło na zero. Złoty interes.

3

Jak czytam te plotki o tym, że na Neymara nie ma kasy to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. 120 na Griezmanna mieli i 30 na Neto również. 1000 razy wolę Neymara niż Griezmanna.

0

@prokofiew Zgadzam się, że Ney nie przyjdzie. Szkoda bo naprawdę jest przy dobrej ofercie do wyjecia. Osobiście wolałbym zapłacić 180 mln za Neya niż 120 za Griezmanna.

1

@Piotr,1985 Piast nie kończy przygody w pucharach.

1

@Bernard777 Do 12-12 max potem tie break

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Criss18Barca Masz rację to nie był drugi skład tak naprawdę to był nasz trzeci skład.

0

@Grubson06 Kij z tym Griezmannem

1

@Momalsino Przyjdzie

0

Ależ Gauff gra dziewczyna ma 15 lat.

1

@puyol_presidend5 Mozdzonek to już dawno w kadrze nie gra :)

0

@kamilo0066 Trudno wygrać mecz z tyloma niewymuszonymi błędami.

0

@puyol_presidend5 Nie, przecież chłopaki już na wakacjach są. Na IO jadą wszyscy polfinalisci.Z resztą jakim cudem mają grać o 5 miejsce jak zajęli w grupie 3 miejsce?

0

@szkutnik91 To oczywiste, że z nim rozmawiali ale po co ma mówić wszystko dziennikarzowi jak jest naprawdę? Negocjacje lubią ciszę.

0

@student97r Siatkówka przecież jest jednym ze sportów narodowych obok piłki i skoków.

0

Powie mi ktoś dlaczego wyświetla mi tylko do połowy pierwsza stronę komentarzy? Więcej nic nie ma.

0

@NeroTFP Swego czasu mocno się tym interesowałem i moim zdaniem on nie zabił tych kobiet. Tam był taki nacisk z góry, że musieli kogoś w to wrobic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?