bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@BarcaInfo Świetna wiadomość zamiast stawiać na Puiga to jeszcze Roberto będzie grał w środku. Szkoda gadać...
13
Ale macie obsesję z Ronaldo
1
@Momalsino Dembele to bramki z Interem nie strzelił :)
0
@Gall Kto komentował?
0
@SuperPatsonFCB Możesz coś więcej powiedzieć o programach srodowych i czwartkowych?
0
@fcbheroes Jedyny minus to krótkie włosy.
0
@Odesseiron taktyk
3
@draxidox Wiesz co mnie trochę dziwią takie oczekiwanie, że mało realne itp ale to jest serial czy wszystko musi być realistyczne? Jak chcesz życiowy serial to nie wiem M jak miłość obejrzyj. W dobrym serialu o to chodzi żeby była akcja, kończy się jeden odcinek i człowiek myśli co będzie w drugim. A tutaj tak jest. Nie odbieraj tego jako atak tylko po prostu trochę mnie bawią te oczekiwania.
2
@Kamiloza91 Proste Griezmann ława. Dla mnie ten transfer jest bez sensu. Bo niby gdzie on ma grać? Na LS będzie zapewne kiszony. I po roku będzie debata czemu Griezmann mało wnosi do drużyny.
0
@Encore Jestem pewien, że teraz wyląduje w KSW
0
@Homeopata8989 Niepsuj i napastnik?
1
@xVENUMx Odeszli Kolar, Pietrzak, Peszko do tego kontuzje Kuby, Bashy, Savicevicia, Burligi.
0
@blaugrana_36 Dobrze, że Griezmann nam nie napluł.
1
@ksobi Masz rację zamiast zarobić na Jasperze to wyszło na zero. Złoty interes.
3
Jak czytam te plotki o tym, że na Neymara nie ma kasy to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. 120 na Griezmanna mieli i 30 na Neto również. 1000 razy wolę Neymara niż Griezmanna.
0
@prokofiew Zgadzam się, że Ney nie przyjdzie. Szkoda bo naprawdę jest przy dobrej ofercie do wyjecia. Osobiście wolałbym zapłacić 180 mln za Neya niż 120 za Griezmanna.
1
@Piotr,1985 Piast nie kończy przygody w pucharach.
1
@Bernard777 Do 12-12 max potem tie break
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Criss18Barca Masz rację to nie był drugi skład tak naprawdę to był nasz trzeci skład.
0
@Grubson06 Kij z tym Griezmannem
1
@Momalsino Przyjdzie
0
Ależ Gauff gra dziewczyna ma 15 lat.
1
@puyol_presidend5 Mozdzonek to już dawno w kadrze nie gra :)
0
@kamilo0066 Trudno wygrać mecz z tyloma niewymuszonymi błędami.
0
@puyol_presidend5 Nie, przecież chłopaki już na wakacjach są. Na IO jadą wszyscy polfinalisci.Z resztą jakim cudem mają grać o 5 miejsce jak zajęli w grupie 3 miejsce?
0
@szkutnik91 To oczywiste, że z nim rozmawiali ale po co ma mówić wszystko dziennikarzowi jak jest naprawdę? Negocjacje lubią ciszę.
0
@student97r Siatkówka przecież jest jednym ze sportów narodowych obok piłki i skoków.
0
Powie mi ktoś dlaczego wyświetla mi tylko do połowy pierwsza stronę komentarzy? Więcej nic nie ma.
0
@NeroTFP Swego czasu mocno się tym interesowałem i moim zdaniem on nie zabił tych kobiet. Tam był taki nacisk z góry, że musieli kogoś w to wrobic.