bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakie jest Wasze zdanie na temat jak wykorzystać Griezmanna? Moim zdaniem jeśli na boisku razem będą Leo, Luis i Griezz to nie powinniśmy grać 4-3-3 tylko 4-3-1-2 z Leo na ofensywnym pomocniku.
0
@ddanioofcb Raczej nie. Gdzieś tak 5
0
@NeroTFP Oby za rok było lepiej. Pamiętam ostatnie lata i rok przed IO na MS było sporo medali, a na IO był zawód.
1
@bartekvisca Buffonowi brakuje około 10 meczów do pobicia rekordu Maldiniego i w meczach ze słabszymi rywalami gra.
9
@Chwytliwy Dzisiaj siatka Panie, a nie Milany :)
0
@Khajio To już drugi raz xd
1
@KamQiX Do LM są eliminacje i tutaj też powinny być niech do fazy grupowej wejdą najlepsi zamiast najszybszych :)
7
@czygun Nigdzie nie było powiedziane, że mecze Barcelony będą raz na Canal + raz na Eleven.
0
Podesle ktoś link na priv? Z góry dzięki.
1
@Kamiloza91 Na Liverpool bym nie stawiał chyba że z podpórka. W zeszłym roku przegrali w Neapolu.
1
@kaladin Zgadza się :)
0
@matijas A kto oprócz Stepinskiego jeszcze dzisiaj czerwo dostał?
0
Teraz tak patrze karte walk KSW 50, jubileuszowa gala, a karta walk slabiutka
0
@koksik2700 W tym kraju nie ma na kogo głosować . Nikt poza Pisem nie ma żadnego programu wyborczego.
1
@DonMatteo901 Za Marcelino nasza gra by się bardzo nie zmieniła.
6
@koszol O jakie pudło Leo chodzi?
2
@Chwytliwy Dla mnie jest śmieszne, że Brzeczek go wystawia na LO. Jego jest tak łatwo rozczytać każdy wie, że będzie przekladal z lewej na prawą nogę. Nie wiem co Brzeczkowi zrobił Rybus. Co do Kedziory to też zupełnie mnie nie przekonuje.
0
@NeroTFP Wiadomo o której naszego czasu?
1
@Janiama Nie zapomnij, że 750 tysięcy Euro idzie do Wisły
8
@Chwytliwy Też jestem za Wojtkiem. Lubię Fabiana ale dla mnie Szczena jest lepszym bramkarzem.
0
@Criss18Barca Jędza na LO? Nie dziękuję. Szczena, Bereś, Bielik, Bednarek, Rybus, Krycha, Zielu, Grosik, Kownaś, Pio, Lewy.
0
@kamilos1214 Tak jak ja. Nie macie absolutorium? U nas wtedy po dyplom.
0
@KamQiX Serio? Wiec jak przyszło zainteresowanie?
0
@KamQiX Jako dzieciak nie miałeś koszulek piłkarskich?
0
@foczkyyyhg Domagała i Nahorny
7
@stradomek Jezu nie miało tak być! Kto tak powiedział? Stacje wymieniają się meczami pierwszego wyboru co tydzień. Czy to tak trudno zrozumieć?
0
@Janiama Bardzo zawodzi więcej się po nim spodziewałem. Nie wiem jak on grał w Benfice bo nie śledziłem jego występów. Ale tak jak piszesz za coś musiał do tej Barcelony trafić. A tak naprawdę do przodu słabo, z tyłu ma mecze bardzo dobre które przeplata z meczami w których popełnia duże błędy.
0
@Janiama A to ok nie śledzę Twoich wszystkich komentarzy :) Pamiętam tylko jak tydzień temu chciałeś Semedo na wahadle więc pomyślałem, że doceniasz jego grę.
8
@Janiama Semedo tak gra od dwóch lat, w końcu to zauważyłeś :)
0
@KamQiX Ale wiesz w obecnych czasach to normalka.