2

Jakie jest Wasze zdanie na temat jak wykorzystać Griezmanna? Moim zdaniem jeśli na boisku razem będą Leo, Luis i Griezz to nie powinniśmy grać 4-3-3 tylko 4-3-1-2 z Leo na ofensywnym pomocniku.

0

@ddanioofcb Raczej nie. Gdzieś tak 5

0

@NeroTFP Oby za rok było lepiej. Pamiętam ostatnie lata i rok przed IO na MS było sporo medali, a na IO był zawód.

1

@bartekvisca Buffonowi brakuje około 10 meczów do pobicia rekordu Maldiniego i w meczach ze słabszymi rywalami gra.

9

@Chwytliwy Dzisiaj siatka Panie, a nie Milany :)

0

@Khajio To już drugi raz xd

1

@KamQiX Do LM są eliminacje i tutaj też powinny być niech do fazy grupowej wejdą najlepsi zamiast najszybszych :)

7

@czygun Nigdzie nie było powiedziane, że mecze Barcelony będą raz na Canal + raz na Eleven.

0

Podesle ktoś link na priv? Z góry dzięki.

1

@Kamiloza91 Na Liverpool bym nie stawiał chyba że z podpórka. W zeszłym roku przegrali w Neapolu.

1

@kaladin Zgadza się :)

0

@matijas A kto oprócz Stepinskiego jeszcze dzisiaj czerwo dostał?

0

Teraz tak patrze karte walk KSW 50, jubileuszowa gala, a karta walk slabiutka

0

@koksik2700 W tym kraju nie ma na kogo głosować . Nikt poza Pisem nie ma żadnego programu wyborczego.

1

@DonMatteo901 Za Marcelino nasza gra by się bardzo nie zmieniła.

6

@koszol O jakie pudło Leo chodzi?

2

@Chwytliwy Dla mnie jest śmieszne, że Brzeczek go wystawia na LO. Jego jest tak łatwo rozczytać każdy wie, że będzie przekladal z lewej na prawą nogę. Nie wiem co Brzeczkowi zrobił Rybus. Co do Kedziory to też zupełnie mnie nie przekonuje.

0

@NeroTFP Wiadomo o której naszego czasu?

1

@Janiama Nie zapomnij, że 750 tysięcy Euro idzie do Wisły

8

@Chwytliwy Też jestem za Wojtkiem. Lubię Fabiana ale dla mnie Szczena jest lepszym bramkarzem.

0

@Criss18Barca Jędza na LO? Nie dziękuję. Szczena, Bereś, Bielik, Bednarek, Rybus, Krycha, Zielu, Grosik, Kownaś, Pio, Lewy.

0

@kamilos1214 Tak jak ja. Nie macie absolutorium? U nas wtedy po dyplom.

0

@KamQiX Serio? Wiec jak przyszło zainteresowanie?

0

@KamQiX Jako dzieciak nie miałeś koszulek piłkarskich?

0

@foczkyyyhg Domagała i Nahorny

7

@stradomek Jezu nie miało tak być! Kto tak powiedział? Stacje wymieniają się meczami pierwszego wyboru co tydzień. Czy to tak trudno zrozumieć?

0

@Janiama Bardzo zawodzi więcej się po nim spodziewałem. Nie wiem jak on grał w Benfice bo nie śledziłem jego występów. Ale tak jak piszesz za coś musiał do tej Barcelony trafić. A tak naprawdę do przodu słabo, z tyłu ma mecze bardzo dobre które przeplata z meczami w których popełnia duże błędy.

0

@Janiama A to ok nie śledzę Twoich wszystkich komentarzy :) Pamiętam tylko jak tydzień temu chciałeś Semedo na wahadle więc pomyślałem, że doceniasz jego grę.

8

@Janiama Semedo tak gra od dwóch lat, w końcu to zauważyłeś :)

0

@KamQiX Ale wiesz w obecnych czasach to normalka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?