bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krystian_mix To nie działa przypadkiem tak, że dzwonisz do zakładu pracy mówisz, że jesteś na kwarantanne i zakład pracy sam zgłasza to do Zusu? Chorobowe podczas kwarantanny wypłaca Zus.
2
@DaPi Majdan w C+ to w tej chwili czołowy ekspert.
0
@Pawel13sz 2-3 dni temu Stano i Szkolnikowski na tt pisali, że La Liga zostaje bez zmian.
0
@xBoMBoWiECx Kadzior wspólnie z Brzeczkiem po rozmowie doszli do wniosku, że lepiej będzie jak zostanie w klubie. Eibar nie zabronił mu przyjechać.
0
@Fabik87 Nie ma to jak w poniedziałek mieć jeszcze weekend :)
0
@Dziki15 Moim zdaniem ligę wygra Atletico.
40
@Janiama Jak to leciało? Przy ponad 60% frekwencji na pewno wygra Trzaskowski. Dobrze pamiętam?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Wisła Kasperczaka
0
@kombo13 Ale następna gala KSW jest 14.11 :)
1
@Kamil92 Szachtar bez 10 podstawowych piłkarzy więc mogą być ciężary :)
1
@VanBest Nie, przerwa dzisiaj była.
0
@VanBest Siedmiu Wspaniałych, Chisum
1
@matirix20 Może dlatego, że był spalony :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sevs Tak, pomyliłem kanały :)
0
@Arkon Z kolei na Polsat Sport Extra dali Norwegia-Rumunia...
5
Jeszcze dzisiaj Rafa zrownuje się z Rogerem i Roland Garros 2020 idealny :)
0
@Kacper1432 I co kolego powiesz? :)
1
@Kacper1432 Spokojnie Mamed to Mamed nie skreslaj go tak szybko.
0
@ArterkHD Mam nadzieję, że utrze cwaniaczkowi nosa.
0
@Cave Ja tam nie narzekam jest co w weekend oglądać. Jutro Iga i KSW, niedziela finał mężczyzn i kadra :)
1
@michal26 Jutrzejszy finał ważniejszy. Oby jak najmniej sił straciła.
1
@JotaBe Oczywiście, że Polske
4
@LuisSalvano Ktoś tu się miał dzisiaj wieczorem śmiać :)
4
Co ta dziewczyna dzisiaj gra!
0
@Rust_Cohle Tak, w czwartek grają eliminacje LE.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Brawo Janek! Kapitalna walka!
9
@adamt1996 Ale ile można w kółko o jednym i tym samym pisać?