0

Podałeś chyba zły kod bo pisze, że błędny
Edit. Wszystko ok :)

0

Zostawiam tutaj po sobie znak :)

0

Jak coś Ci nie pasuje to jest sposób nie wchodź tu i tyle :)

0

Zazdroszcze mu wyboru żony :)

4

Otwieram fejsa wyskakuje mi fanpage Polsat Sport, patrzę artykuł skandal sędziowski, zerkam na zdjęcie a tam nie kto inny niż Hiszpański sędzia masz dobry znajomy Borbalan.

0

Taka refleksja mnie naszła. Znowu musimy liczyć na geniusz Leo, skuteczność Luisito na to, że Dembele się dobrze wprowadzi, renesans formy Iniesty i Busiego,może Paulinho zagra tak jak w reprezentacji. Co do zarządu to szkoda strzępić ryja na nich bo to i tak nic nie da. Ok rozumiem nie da się kupić każdego piłkarza ale żeby nie mieć żadnego planu B czy nawet C to jest dno totalne. Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za Benedito aby uzbierał te 16500 głosów, a następnie za referendum (moim zdaniem będzie to mimo wszystki ciężkie) jedno jest pewne będzie to mega ciężki sezon ale pamiętajmy ile ta drużyna Ci piłkarze dali nam radości dlatego w tym sezonie jeszcze bardziej musimy z nimi być. Razem jesteśmy silniejsi! Vamos!

2

I co jeszcze do tego frytki czy pizza?

1

Jaki wieczór? Przecież nic się nie wydarzy. Lepiej się skupić na meczu repry niż czekać na cud.

8

Ty pytasz serio?

11

A co tam słychać u najbardziej rzetelnego dziennikarza Żerarda Romero dalej wszystko spokojnie?

0

Widać, że jeszcze młody jesteś :) Moge Ci wymienić z 5-7 drużyn obecnych które biją na głowe styl gry Realu za Mou. Poza tym co Real z nim wygrał ważnego? Raz mistrza. O wiele bardziej Real Zidane gra lepiej pod każdym względem.

1

Zgadzam się z powyższą tezą.

4

Nie każdy może sobie pozwolić na zarywanie nocy dla meczu Brazylii.

1

Tylko nie wiem czy dobrze przeczytałeś napisałem ceny racjonalne. Czy Neymar jest wart 222 min? Mbappe 180? Dembele 105?, Morata 80? Paulinho 40? Moim zdaniem nie ale może się nie znam.

12

Po zdaniu zakochałem się w stylu gry za czasów Mou skończyłem czytać.

1

Jakoś nie wierzę, że taki skąpy Wenger tyle dawał xd

0

Też tak uważam gdyby przyszedł Lemar możemy zagrać 4-2-3-1 na skrzydłach Lemar i Dembele, Leo na 10 i Luisito z przodu. Ale nie łudze się ta banda nieudaczników nie ma żadnego planu B. I nie przyjdzie nikt. Kolejny sezon z dziurą w pomocy...

1

To masz śmieszna wycenę piłkarzy.

1

A ile jest wart Twoim zdaniem? Mówimy o cenach racjonalnych. No słucham

4

Stary on jest wart max 60 milionów, dajemy im 150 Cou nie chce tam grać. To jest chore co robi Liverpool.

1

Jakoś grają bez niego od miesiąca i dają radę.

2

Thiago już dawno powiedział, że chce zostać w Bayernie i do tego przedłużył kontrakt.

12

Dobra pozamiatane żadnego transferu już nie będzie, można wyłączać LR i przestać się już denerwować.

3

Kampl do Lipska

0

Borek nigdzie nie odejdzie. Ma być głównym komentatorem i organizatorem LM w Polsacie. Z tym beIN to pewnie plota już wchodzą na nasz rynek z 5 lat i nie mogą wejść.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Problemy z matematyką u kolegi

0

Borek nie odejdzie z Polsatu ma być głównym komentatorem i organizować LM w Polsacie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mają prawa do końca sezonu 2017/2018

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?