bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skoro Ty zamiast Pique wierzysz tym szmatławcom to pozdro dla Ciebie.
0
Nie rozumiesz o co mi chodzi. Red Bull nie byłby właścicielem Wisły tylko sponsorem. Właścicielem będzie ta firma niemiecka.
1
Tutaj masz co powiedział pełnomocnik Niemców:
Chcemy uczynić z Wisły poważny, międzynarodowy klub, rozpoznawalny na całym świecie. Trzeba będzie włożyć w to dużo pracy i potrwa to wiele lat, by efekty były widoczne, ale Stechert Group ma swój plan, który zamierza konsekwentnie realizować - komentuje Bernatzky.
4
To co 26.08.2017 magiczna data powrotu Roberta do F1? oby tak!! :)
3
Robi się ciekawie w kwestii Wisły. Podobno ten inwestor jest bliskim kumplem szefa Red Bullu jest to jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Istnieje możliwość, że Red Bull może sponsorować Wisłe.
0
Haha a Ty jeszcze bronisz te szmatławce? Skoro nie byli pewni to po co głupoty piszą. Piątek na 95% Neymar w Psg, sobota na 80 % zostaje, niedziela jest bliższy odejścia. Nie wystarczyło napisać Neymar poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością, PSG chce aktywować klauzule. Rozwiązanie w najbliższych dniach. Dla mnie stracili wiarygodność.
4
Tak jest wierzcie dalej tym szmatławcą co piszą. Rac 1 już ta sama półka co Sport i MD. I pozdrawiam serdecznie teraz wszystkich którzy wylewali na Neya wiadro pomyj. Niestety musicie swoją politykę transferową odłożyć. Teraz pewnie każdy z Was będzie się zachwycał grą Neya. Odpowiedźcie sobie sami tak w głębi ducha jakimi kibicami jesteście, a raczej jakimi ludźmi jesteście nie znając prawdy, ocenialiście go pochopnie, że tylko hajs mu w głowie. To tyle. DOBRANOC.
0
No to wielkie PSG nie jest w stanie mu takiej pensji opłacić?
0
O ja pierdziele następny poszukiwacz sensacji....
0
Dla mnie to zamyka temat. Gdyby miał odejść to po co Valverde by go wystawił?
2
Ale po co to? Od jakiś trzech dni takich postów już tu było z tysiąc. Nudne już to jest. A tak naprawdę nikt nie da takiej jakości jak Ney.
1
Skończcie już z tymi Waszymi genialnymi pomysłami. Ney nigdzie nie odszedł i wierze głęboko w to, że nie odejdzie.
0
W bardzo prosty sposób można ich pogodzić ustawienie 4-2-3-1 Trapp, Alves,Marquinhos,Silva,Kurzawa,Verratti, Matuidi,Di Maria,Neymar,Alexis, Cavani. I skład miazga.
0
Podasz link do strony?
0
Insigne haha tego to jeszcze nie było, rozwaliłem system. No tak z takim składem może 3 miejsce na koniec sezonu byśmy mieli.
0
A ja myslę, że było na odwrót to Alexis odszedł bo wiedział, że czeka go ława.
0
Ale ile dni minęło dwa, trzy? Już wiedzieli, że go kupią.
1
Ale z Alexisem było tak mówione przed sezonem sytuacja się zmieniła po transferze Suareza.
1
No właśnie po cholere u nas te śmieszne klauzule są...
0
Stary ile można już tego czytać kupimy tego albo tego. I co to da Bartomeu i Robert czytają LR czy co? Prawda jest taka, że Neymar jest nie do zastąpienia.
2
A co to Reprezentacja Polski to jakieś cieniaki?
7
Boże kochany ludzie przestańcie bo już rzygać się chce od tych Waszych typów kogo kupimy. Wsadźcie sobie w buty Coutinho, Hazarda i kogo tam jeszcze chcecie. Ney nigdzie nie odszedł i ja wierzę że nie odejdzie!
0
Dobra ale wtedy sytuacja się zmieniła z przyjściem Suareza.
1
Ja pier... przestańcie już pisać o Waszych śmiesznych propozycjach kogo kupimy. Neymar narazie nigdzie nie odszedł. Wsadźcie sobie w buty tego Coutinho, Hazarda itp!
0
Ale co ma to zdjęcie przedstawiać?
0
Ale to zdjęcie jest stare. Ma teraz inne włosy.
0
Weratti? A gdzie on gra? Nie słyszałem o nim
0
Rac1 pisze takie rzeczy to ja już nie wiem co mam o tym myśleć.
0
Co mam nadzieję że w Wiśle jest lepiej to dzsiaj Stilić odszedł...
1
Jeszcze proponuje Lewego i może Chielliniego pewnie starczy co Ty na to?