1

Ja pierdziele redakcjo co Wy robicie? Verratti wraca do treningów 10 lipca, a nie 4. Pozdrawiam i ogarnijcie się.

5

Przecież Sport i MD codziennie piszą tylko nawet nie wiedzą kiedy on wraca do treningów xd

0

Już od paru dni o tym piszę. Ludzie nie wierzcie w plotki Sportu i MD bo wszystko bierzecie na serio. Najbardziej rzetelne źródła to Cadena i RAC1.

0

Info z Twittera kowala.

2

Verratti nie wraca do treningów z Psg 4 lipca tylko 10 lipca.

4

Jeśli to z Verrattim jest chodź po części prawdą. To śmiech na sali czekamy aż zacznie się buntować. To może najlepiej niech dołoży te brakujące 30 czy 40 mln do transferu z własnej kieszeni.

0

Standard oby nie? A właśnie to jest dla niego idealny kierunek. Moim zdaniem każdy młody piłkarz powinien wyjechać albo do Belgii albo do Holandii tam pograć z dwa lata i ruszyć dalej. W Sampdorii moim zdaniem będzie miał cięźko grać. Dla mnie zdecydowanie Standard najlepsza opcja.

0

Ok tylko jest jeden problem z Dembele to mogą sobie prowadzić zaawansowane negocjacje. Gorzej dogadaç się z BVB.

0

To przestań mi wyjeżdżać z takimi tekstami, że mam iść do specjalisty. Kim Ty jesteś dla mnie, że takie teksty walisz? prosiłem Cię o pomoc? Chyba nie więc z łaski swojej zachowaj tego typu teksty dla siebie! Chodziło mi o to, że ludzie tutaj przejmują się takimi pierdołami jak to czemu przyjdzie do Barcelony ten, a nie przyjdzie tamten. Ludzie na świecie nie mają co jeść gdzie mieszkać i to są problemy.

1

Czy ja powiedziałem, ze Ty marudzisz? Ogółem większość tutaj marudzi czytaj ze zrozumieniem.Lepiej się zainreresuj resztą osób z tej strony bo jak przyjdzie Paulinho to się załamią. Co do moich problemów to czy ja powiedziałem źe sobie z nimi nie radzę? A i dzięki za poradę ale chyba trochę zasmarkaty jesteś.

2

I co z tego jeśli prawda? Czy mamy na to wpływ? Nie nie mamy kupią kogo będą chcieli i co zmieni pezejmowanie i marudzenie kibiców z Polski. Po tym zarządzie wszystkiego się możemy spodziewać. Dla niektórych to transfery Barcelony to najważniejsza rzecz na świecie. Chciałbym mieć takie problemy.

39

O jaaa jaką ja mam z Was beke. Jesteście naprawde wszyscy tacy naiwni, że wierzycie w każdą plotkę? Do końca sierpnia połowa z Was to zawałów dostanie. Nie macie poważniejszych problemów?

0

Mam nadzieję, że Robert wróci zasługuje na to jak nikt inny.

13

Wow ile tutaj jest kibiców F1 ka jakoś po wypadku Kubicy przestałem oglądać.

3

Dzisiaj mija dokładnie rok od meczu ze Szwajcarią. Co to były za emocje. Pamiętam jakby to było wczoraj.

0

Nie bądź głupi i nie wykupuj nie wspieraj Polsatu.

4

Przeczytałem pierwszą linijkę, potem zerknąłem na źródło i reszty już nie czytałem.

0

Przydałoby się coś ugrać za rok w Rosji, tylko pytanie co? myśle, że ćwierćfinał MŚ to byłby już naprawdę sukces. Patrząc na młodzieżówkę to mogą wkrótce nadejść znowu chude lata.

0

Najpierw coś sprawdź dobrze, a potem komentuj. Proponuję dobrze przejrzeć tabelę z tamtego sezonu. Ok na MŚ zagrał słabo ale niech kt9ryś z tych chłopaków będzie filarem topowej drużyny z 5 najsilniejszych lig w Europie.

0

Przecieź w Polsce się trenerów jak szmaty traktuje. Masz teraz przykład Bartoszka w Kielcach. I jeszcze jedno większość uwag Hajty podczas tego Euro jest do umiejętności piłkarskich zawodników, a nie krytyki Dorny. A co jak co do umiejętności piłkarskich to ma prawo się czepiać. Niech chociaż 5 zawodników tej drużyny zrobi taką karierę jak on.

0

Coś Ci nie pykło xd

0

Jagielonia na pewno ją stać aby dać koło 2 min euro za Mąke.

0

Jak dalej będzie grał to co teraz to tak się skończy.

0

Chciałbym abyś miał racje. Ale uważam, że skończymy z Deulofeu, Semedo i jakimś pomocnikiem typu Seri.

0

Tylko, że za rok to przyjdą za niego oferty po 10 mln. Chłopak zwyczajnie nie pasuje do naszego stylu gry i tyle w temacie. Te 35 baniek to bym brał o nie zastanawiał się.

0

Wiesz co aż się nie chce tutaj wchodzić. Każda plotka jest brana na serio, a gdzie tu jeszcze 2 miesiące. Niektórzy zawału dostaną. Z tej trójki Bellerin, Dembele, Verratti nie przyjdzie do nas nikt.

0

Ja w to nie wierzyłem od początku tak jak w transfery Dembele i Verrattiego.

0

Ale po Dawidowiczu jechał po argumentach piłkarskich a nie trenerskich.

0

Ale dlaczego nie? Jako były piłkarz ma do tego prawo. Co ma mówić że wszystko jest super? Niech chociaź Dawidowicz zrobi w połowie taką karierę jak on.

7

Dorna trener bez jaj wystawia gwiazdki zupełnie bez formy czyt Stępiński, Dawidowicz. Już nie wspomne Wrąbel w bramce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?