0

Orientuje się może ktoś z Was po jakim czasie po obronie można odebrać papiery z uczelni tj. Świadectwo maturalne

4

Jakieś araby napisały, że zostaje. Nawet nie wiadomo czy to prawda. A wiesz, że tutaj wszyscy wierzą we wszystko i stąd stypa.

0

Wiesz co ja go trochę rozumiem ok gość ma 30 lat Legia to większa kasa, większe możliwości, szansa na LM itp. Ale po co pisał teksty zostane do końca kontraktu nawet jak mi nie będą płacili, albo w L+ Extra nigdy nie zagram dla Legii... stracił mój cały szacunek teraz jest zwykłym judaszem.

0

ooo tak tu się zgadzam sam jestem Wiślakiem i przegiął na maxa.

26

Wczoraj na LR euforia zanosi się na najlepsze okienko od lat Verratti, Ceballos, Bellerin , a dzisiaj żałoba. Haha ludzie ogarnijcie się. Jak się pojawi info, że Mączka jednak idzie do Barcy też uwierzycie? Wyluzujcie. Co będzie to będzie i tak na nic nie mamy wpływu.

0

O dzięki wielkie :)

0

Możesz podać link do fili.tv bo nie mogę znaleźć takiej strony.

0

Mączyński już pewnie w Warszawce jest w sparingu Wisły nie gra. Ciekawe po co gadał takie rzeczy w Lidze Plus.... Żałosne

0

Jak nie byłem optymistą transferu Verrattiego to po tym jak nie ma go na plakacie, teraz niby kontuzja zaczyna to optymistycznie wyglądać :)

0

Ale co miało się wyjaśnić? Wyjaśni to się 31 sierpnia.

2

Tytoń ławę grzeje, Wrąbel jakoś nie podoba mi się jego gra. Salamon też ława, Lipski chłopak ma tylko dobry stały fragment gry. No i Kapustka na dzisiaj też na nie.

0

Podobno Polski Mourinho ma być trenerem U21 :)

0

Właśnie tą decyzją,że woli najpierw iść do słabszej ligi pokazał, że trochę oleju w głowie ma.

0

Ale Belgia to jest dobry kierunek dla niego. Po co ma iść do Anglii czy Włoch i grzać ławę. Dla mnie dobry ruch.

0

Ale on nie może sobie olewać treningów. Podpisując kontrakt z klubem chyba wiedział, że to klub będzie podejmował decyzje. To tak jakby ktoś z nas nie przyszedł do pracy to na drugi dzieñ już bezrobocie. Śmieszą mnie te opinie, że powinien zastrajkować.

0

Czemu podjarka? Sam Robert powiedział, że jest gotowy do powrotu. Ja sam czekam na jego powrót. To co on przeszedł należy mu się ogromny szacun i powinien dostać szanse powrotu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Istnieje takie coś jak program TV.

0

Dokładnie w 100% podzielam Twoje zdanie :)

10

Hmmm nie wiem po co to tu wstawiasz, teraz mają Ci wszyscy gratulować?

0

Powiem Ci jak nie wierzyłem w ten transfer tak teraz troszeczkę moje zdanie się zmieniło :)

2

Powiem tak coś jest na rzeczy ale narazie spokojnie nie napalajmy się.

1

Nie ma żadnych transmisji. Mecz Lecha chyba na stronie STS jest.

0

Małe sprostowanie mecz z Portugalią był 30 czerwca więc równo rok będzie jutro.

1

Pan idealny się odezwał chodzący ideał. Czytajcie swoje artykuły które tłumaczycie, powiedz mi jak na ślub Leo mają przyjechać Gomes,Denis i Ter Stegen? Tak ciężko poprawić błędy? Pozdrawiam serdecznie.

0

No Ty mnie na pewno kultury nie będziesz uczył.

0

Jak to mówił kiedyś Szpaku ChiiChiChiLelelelele- Niemcy :)

0

A skąd katalońskie media mogą wiedzieć kiedy PSG wraca do treningów? Gdzieś czytałem, że Verratti i jeszcze ktoś ma wrócić 10 lipca tylko już nie pamiętam gdzie. Nawet francuskie media mają beke z tych rewelacji MD i Sportu. I odpowiedź dla kolegi niżej ubaw to będzie z Was 4 lipca, pozderki REDAKCJO :)

0

Jak tam już po obronach czy jeszcze przed? :)

0

To po chu... jest to wstawiane skoro to nie jest prawdą?? i teraz ludzie to przeczytają będą czekali do 4 lipca, a tu jednak zonk jeszcze tydzień musimy poczytać. I sam się ogarnij. Będę pisał to co mi się podoba,a Tobie nic do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?