1

Serio ta bajka tak Cię interesuje?

0

Przewiduję, że będą dzisiaj ciężary z Granadą...

0

Jest tam canal +?

2

Mimo tego, że jestem z Wielkopolski to dzisiaj tylko Jazda Jazda Biała Gwiazda!!!

0

Polecicie jakieś strony do oglądania filmów?

8

Eee tam nie ma sensu w ogóle czytać tych plotek. Dopiero latem coś się będzie działo, teraz wchodzimy w najważniejszy moment sezonu i na tym się skupmy :)

0

Słowo pewniak nie istnieje u buka...

1

Gomesa trzeba sprzedać latem za dobre pieniądze bo za rok to skończy się jak z Tello, Bojanem ciągłe wypożyczenia. Nie mam nic do niego ale on do nas kompletnie nie pasuje. A za Arde jak przyjdzie dobra oferta to też nie na się nad czym zastanawiać.

0

Przecież jeszcze nie ma oficjalnego składu będzie godzinę przed meczem. Taki skład Kołtoń podał ale to nie jest oficjalka

0

Na jakiej stronce oglądasz filmy?

0

Na Cdax już nie idzie oglądać? Bo coś żaden film nie chce mi odpalić

0

Odpowiadam na Twoje zarzuty. A tak poza tym polecam zapoznać się z poprawnym pisaniem Cię, Twojej piszemy z dużej litery.

1

Dzięki Wielkie :))

0

EEe tam nie jest tak źle okręgówka ruszyła :D

0

Skad to zamawiacie bo chyba przegapiłem link z info :P

0

Odezwał się wielki znawca sportu, który ma wyrobione mięśnie kciuków od zmieniania kanałów w TV. Podałem Ci tylko przykład tego gdzie ktoś powiedział o tym głośno bo pamiętam, że Bednarek takie coś powiedział. I czytałem gdzieś ale już nie pamiętam gdzie wypowiedzi innych zawodników którzy też głośno mówią o finale. W CF kiedyś był reportaż chyba o Piątku i Jaroszyńskim. A jeśli chodzi o wiedzę na temat sportu to akurat skoro mnie nie znasz to nie oceniaj, że nie mam pojęcia. I to by było na tyle żegnam.

0

Mam pamiętać gdzie czytałem takie rzeczy? Ty weź się trochę zastanów. Wystarczy obejrzeć jakiś odcinek Cafe Futbol gdzie jest rozmowa na temat mistrzostw i wszyscy mówią mam szansę zagrać 30 czerwca w Krakowie. Czytam Piłkę Nożną tam też w wywiadach piłkarze śmiało mówią o złotym medalu.

3:28

0

Piłkarze też pompują sami mówią, że chcą zagrać w finale.

0

Nie będzie presji? Już jest mało dziennikarzy mówi o finale w Krakowie? Z resztą jak może nie być presji skoro gra się u siebie?

0

Mecz towarzyski nazwa mówi sama ale skoro tutaj było słabo to myślisz, że podczas Euro na którym będzie ogromna presja zagrają lepiej? Jedyna nadzieja jest taka, że zagrają Linetty i Zieliński bo środek pola Murawski z Kubickim to wczoraj tragedia. A wiesz o tym, że z grupy wychodzą zwycięzcy i najlepsza drużyna z 2 miejsca? A przypomne, że w grupie mamy Anglików i aktualnych mistrzów Europy U-21 Szwedów. A co do Barcy to zagrała także sporo spotkań bardzo słabych.

0

Myślisz że takim stylem coś ugrają?

0

Ale chodzi o styl co z tego, że towarzyski? Środek pola to totalna porażka.

0

Mlodziezówka ma walczyć o mistrzostwo Europy? Jakoś czarno to widzę.

0

A od kiedy Barca i Repra grają w ten sam weekend? I jak oglądasz mecz reprezentacji to rozumiem, że kibicujesz rywalom bo na nich postawiłeś?

0

Tak jest zgadza się :)

2

No to trzeba zaraz iść zobaczyć na trening Reprezentacji U 20 akurat w mojej miejscowości są od dzisiaj do piątku :)

0

Pewnie na tych meczach człowiek się wychował :)

0

A mi się nie podoba styl gry za Ramireza. Dużo grają długą piłką mało jest tej tak zwanej krakowskiej piłki czyli krótkie podania. Wczoraj były fragmenty meczu Płock całkiem zdominował.

0

Mam pytanko jak oglądać mecze na tablecie? Jakaś stronka bądź program?

0

A ja już serdecznie dziękuję za mecze z Atletico w LM :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?