0

Odnośnie losowania wiadomo marzeniem jest Leicester. Osobiście chciałbym trafić na BVB. A jak dla mnie abyśmy uniknęli Bayernu i Atletico.

9

Bielsa od nowego sezonu przejmuje Lille

2

Ciekawe skąd weźmiesz na całą trójkę kasę? Chyba Bartu będzie musiał do skoku Stefczyka pójść.

0

Z tego Pana to już się nie są nic zrobić.

0

A gdzie masz MSN?

6

Jak tabela zaczyna wyglądać dobrze to sami sobie schody robimy. Nie mamy prawa z taką drużyną tracić punktów. Na chodzonego meczu nie wygramy...

0

Tylko Wisełka!!

0

Jak się nazywa ta strona gdzie są skróty spotkań?

2

O 16 na Nsport ;)

0

Czy ktoś wie jak zainstalować Flash Playera na tablecie?

0

Także zostawiam znac o sobie :P

6

Jak kogoś interesuje to o 16 na N sport jest powtórka.

1

Czy tylko ja po obudzeniu od razu odpaliłem telefon i sprawdziłem czy ten wynik ni się tylko nie przysnił xd Ale nie to prawda Boże jedyny co oni zrobili!!

3

Na nas w ćwierćfinale?

0

Hmmm dokładnie nie wiem ja ze Złotowa daleko to od siebie nie jest xd

0

Nie daleko mnie mieszkasz :D

0

Mogę ale z chęcią bym sobie w Fifke pograł xd

0

Całkiem mozliwe

0

Hmm a napiszesz za mnie licencjat? :P

15

Eh zazdroszcze, że masz czas na grę w Fifke...

1

Nie rozumiem jednej rzeczy mecz Valencia- Real nie mógł się odbyć w godzinach spotkań LM dlatego był rozegrany o 18 30, to z jakiej paki mecz City-Stoke w środę jest grany o 21?

0

Poleci ktoś dobre wciągające seriale?

0

Widzę, że po wczorajszym meczu jest duży optymizm w narodzie :P odnośnie rewanżu z PSG. Ja osobiście nie jestem takim optymistą. Bądźmy szczerzy musi wydarzyć się no praktycznie cud, a przynajmniej musi się na nasz awans nałozyć kilka czynników m.in nasz wielki i bezbłędny mecz coś takiego jak manita z Realem do tego słaby mecz PSG. Pamiętajmy fajnie wygraliśmy 5-0 z Celtą ale Celta to nie PSG wystarczy, ze strzelą 1 bramkę i my już musimy strzelić 6. A na pewno co jak co ale oni będą biegali za dwóch w tym meczu Emery ich zmotywuje na maxa. Osobiście uważam, że nie awansujemy wygramy mecz gdzieś tak przewiduje 3-1. Żeby to chociaż było 4-1 ta jedna bramka tam strzelona dała by dużo. Oczywiście nie jest to niemożliwe bo ta drużyna już pokazała, że może zrobić wszystko, na pewno będą trzymał mocno kciuki. I w razie naszego awansu chętnie odszczekam moje słowa. Pozderki :)

1

Ale co ma Messi do wyboru trenera? ludzie kochani już nie przesadzajcie... Poza tym Simeone ma zupełnie inną koncepcje gry. Wyobrażasz sobie drużynę Simeone grającą tiki-takę i wymieniającą dziesiątki podań? Jego żywiołem jest szybki atak jak najszybsze dojście do sytuacji strzeleckiej.

11

wyobrażasz sobie Barce Simeone grającą tak jak Atletico? Bo ja jakoś nie, Simeone jest wielki trenerem ale nie pasuje do nas.

0

Dobrze, że sporadycznie oglądam mecze Realu szkoda czasu i nerwów.

6

I myślisz że to że im się chciało zależało od zmiany ustawienia?

8

Wszystko gra? Gra była dalej przeciętna

0

Moim zdaniem ale KSW tą walką się ośmieszyło. Uważają się za największą europejską federację MMA i robią walkę dwóch gości którzy nie mają pojęcia o MMA... A tak sobie wczoraj przeglądałem kartę walk i sobie pomyślałem ciekawa gala się szykuje.

1

I to by było na tyle dziękuję dobranoc...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?