1

macie zamiar isc spac przed meczem? czy jednak czuwac do 2?

7

0

tak

0

przeciez to jest ku@#a jakis zart... mam nadzieje ze oni robia sobie z nas jaja tylko,rownie dobrze na prawa obrone mozemy kupic wawrzyniaka.. jak moga chciec kupic goscia ktora ma 30 lat i nie poradzil sobie w jakims ŁKS, potem oddamy go za darmo zeby oszczedzic na pensji

0

moze byc cos tez z zasilaczem do monitora,mialem podobnie

0

kiedy powrot do treningow?

0

wlasnie wyprzedane sa dawno juz,ale szukam jeszcze zeby odkupic gdzies

0

nie ma ktos do sprzedania biletow na polfinal w krakowie? w dobrej cenie ;)

0

kto to jest ten verati?

0

haha o tym samym pomyslalem xd

0

Wychodzą z nory dziennikarzyki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

canal plus1 ma tak jakby godzine opoznienia

0

ma ktos link do studia canal plus?

0

ja bylbym zadowolony

4

zawsze myslalem ze to zdjecie to fejk

4

0

czym zamawiales?

0

no niestety prawda..

7

zobaczycie ze w meczu realu bedzie jakis mega blad sedziego przez ktory malaga nie wygra meczu...

robcie screeny

1

Drugi raz nie dostarczył paczki a byłem w domu cały dzień,napisali poprostu ze nikogo nie było... Żadnego kontaktu do kuriera,do firmy nie da sie dodzwonić,teraz pewnie odeślą paczkę spowrotem do sklepu i mogę zapomnieć o kupnie drugi raz bo produkt rozszedł sie w godzine

0

Nie radzę ci sie przekonywaćna własnej skórze,wiadomo jak to jest u nas z kurierami ale fedex to totalne dno

0

Miał już ktoś problemy z kurierem FedEx?chyba najgorsza firma z jaka sie spotkałem,z góry wam odradzam

1

macie link do sopcasta?nigdzie nie ma...

0

ale ci milonerzy to jest dramat...

0

dlaczego w MD i SPORCIE sa zazwyczaj takie same okladki?chodzi mi o naglowki..

7

Janusz tracz w TVP1 opowiada o Biblii xd

0

dziwi was to? olejcie to bo szkoda sie denerwowac...cieszmy sie lepiej wygranym el clasico!

24

Niech lepiej szuka nogi po pierwszej bramce Leo a nie pier@&€i od rzeczy

3

Te reklamy na mobilnej to jakaś porażka...nie da sie w spokoju nic przeglądnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?