bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
macie zamiar isc spac przed meczem? czy jednak czuwac do 2?
7
http://www.fangol.pl/view/219202/messi-wybral-nastepce
przeciez to jest hit xdd
0
tak
0
przeciez to jest ku@#a jakis zart... mam nadzieje ze oni robia sobie z nas jaja tylko,rownie dobrze na prawa obrone mozemy kupic wawrzyniaka.. jak moga chciec kupic goscia ktora ma 30 lat i nie poradzil sobie w jakims ŁKS, potem oddamy go za darmo zeby oszczedzic na pensji
0
moze byc cos tez z zasilaczem do monitora,mialem podobnie
0
kiedy powrot do treningow?
0
wlasnie wyprzedane sa dawno juz,ale szukam jeszcze zeby odkupic gdzies
0
nie ma ktos do sprzedania biletow na polfinal w krakowie? w dobrej cenie ;)
0
kto to jest ten verati?
0
haha o tym samym pomyslalem xd
0
Wychodzą z nory dziennikarzyki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
canal plus1 ma tak jakby godzine opoznienia
0
ma ktos link do studia canal plus?
0
ja bylbym zadowolony
4
zawsze myslalem ze to zdjecie to fejk
4
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe tu bedzie live
0
czym zamawiales?
0
no niestety prawda..
7
zobaczycie ze w meczu realu bedzie jakis mega blad sedziego przez ktory malaga nie wygra meczu...
robcie screeny
1
Drugi raz nie dostarczył paczki a byłem w domu cały dzień,napisali poprostu ze nikogo nie było... Żadnego kontaktu do kuriera,do firmy nie da sie dodzwonić,teraz pewnie odeślą paczkę spowrotem do sklepu i mogę zapomnieć o kupnie drugi raz bo produkt rozszedł sie w godzine
0
Nie radzę ci sie przekonywaćna własnej skórze,wiadomo jak to jest u nas z kurierami ale fedex to totalne dno
0
Miał już ktoś problemy z kurierem FedEx?chyba najgorsza firma z jaka sie spotkałem,z góry wam odradzam
1
macie link do sopcasta?nigdzie nie ma...
0
ale ci milonerzy to jest dramat...
0
dlaczego w MD i SPORCIE sa zazwyczaj takie same okladki?chodzi mi o naglowki..
7
Janusz tracz w TVP1 opowiada o Biblii xd
0
dziwi was to? olejcie to bo szkoda sie denerwowac...cieszmy sie lepiej wygranym el clasico!
24
Niech lepiej szuka nogi po pierwszej bramce Leo a nie pier@&€i od rzeczy
3
Te reklamy na mobilnej to jakaś porażka...nie da sie w spokoju nic przeglądnąć