bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przynajmniej nie psg..ja jestem zadowolony z arsenalu
0
na sport.pl
0
dlaczego w molmoe gra petr cech?
0
zlota pilka dla gergela!!!!
0
da ktos linka do derbow krakowa na sopcascie?o ile bedzie..
0
bedzie gdzies na canal plus el clasico?
0
bedzie el clasico w canal plus na jakims zagran. kanale?
1
dzieki za pomoc
1
oplaca sie kupowac konto premium na futbolhd za 10?
2
uefalona...
0
szkoda ,bo nie mam konta bankowego..
0
jest mozliwosc placenia sms?
1
marquinhos w tym momencie niech sie wypcha..wiem ze to tylko plotki ale noz mi sie w kieszeni otwiera,kiedy bylismy w kryzysie to wolal psg a teraz nagle ma do nas przyjsc kiedy jestesmy na szczycie
2
wiadomo juz jaka bedzie cena eleven na player.pl?
0
a co z vidalem?
0
czy on ciagle mowi bisente calderon?
0
tak to powinien robic neymar,a nie zakiwac sie na smierc...
2
Komentarz usunięty
0
cały gonzo....
6
Komentarz usunięty
0
moim zdaniem najlepszy z wyzej wymienionych to Thauvin,mlody bardzo dobry gracz,bylby na lata
0
co z lewa?
0
bedzie multiliga?
1
tez macie opozniony komentarz?
0
sztos
1
ten martial to juz oficjalnie w manchesterze za 80 mln?bo juz sie pogubilem..
0
duzy talent,zobaczymy jak sie rozwinie
0
ogólnie bardzo dobrze gra,nie tylko w tym ale i w poprzednich pomimo mlodego wieku
1
Co byście powiedzieli na el Ghaziego w barcelonie? wg mnie wielki talent i w przyszlosci moze zostac wielkim pilkarzem..
0
ale el ghazi zaladowal brame...jak cristiano za najlepszych lat ;)