0

przynajmniej nie psg..ja jestem zadowolony z arsenalu

0

na sport.pl

0

dlaczego w molmoe gra petr cech?

0

zlota pilka dla gergela!!!!

0

da ktos linka do derbow krakowa na sopcascie?o ile bedzie..

0

bedzie gdzies na canal plus el clasico?

0

bedzie el clasico w canal plus na jakims zagran. kanale?

1

dzieki za pomoc

1

oplaca sie kupowac konto premium na futbolhd za 10?

2

uefalona...

0

szkoda ,bo nie mam konta bankowego..

0

jest mozliwosc placenia sms?

1

marquinhos w tym momencie niech sie wypcha..wiem ze to tylko plotki ale noz mi sie w kieszeni otwiera,kiedy bylismy w kryzysie to wolal psg a teraz nagle ma do nas przyjsc kiedy jestesmy na szczycie

2

wiadomo juz jaka bedzie cena eleven na player.pl?

0

a co z vidalem?

0

czy on ciagle mowi bisente calderon?

0

tak to powinien robic neymar,a nie zakiwac sie na smierc...

2

Komentarz usunięty

0

cały gonzo....

6

Komentarz usunięty

0

moim zdaniem najlepszy z wyzej wymienionych to Thauvin,mlody bardzo dobry gracz,bylby na lata

0

co z lewa?

0

bedzie multiliga?

1

tez macie opozniony komentarz?

0

sztos

1

ten martial to juz oficjalnie w manchesterze za 80 mln?bo juz sie pogubilem..

0

duzy talent,zobaczymy jak sie rozwinie

0

ogólnie bardzo dobrze gra,nie tylko w tym ale i w poprzednich pomimo mlodego wieku

1

Co byście powiedzieli na el Ghaziego w barcelonie? wg mnie wielki talent i w przyszlosci moze zostac wielkim pilkarzem..

0

ale el ghazi zaladowal brame...jak cristiano za najlepszych lat ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?