bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i co w zwiazku z tym?
0
ale Alexis brama..
0
veloce!? raczej vapor lub superfly jak juz cos...
1
rowniez mam taka nadzieje ;)
1
a ja glupi postawilem na 2-2
0
zgadzam sie,z czysto muzycznych wzgledow jeden z najpiekniejszych :)
0
atletico bilbao?
0
miala byc odpowiedz ale cos nie wyszlo...
0
bingo! :)
0
widze ze niezrozumiales... wiem co to gibraltar,chodzilo mi jednak i klase i poziom przeciwnika ;)
4
kurwa nie moge w to uwierzyc... ogladalem cale eliminacje i grali swietnie :\ podziekujmy nawalce ze zabral milika na gib..cos tam
0
chyba zrobie konto na nk...
0
dziala wam fb?
3
a mecz realu trwa 90+6 minut
2
alexisssssss
0
wedlug mnie tata byl dobrym trenerem.naprewde zabraklo nam szczescia w.lidze,champions league i pucharze krola..
0
ten caly polsat to jest taka porazka ze dramat... boje sie myslec co bedzie na euro 2016,pewnie reklama co dwie minuty
0
a ty powinienes zajrzec do slownika..
20
po ostatnich jego wyczynach(godin,symulowanie) oraz ostatnich wypowiedziach stracilem do niego szacunek..
1
pique w formie.. :D
5
niestety ale teraz w tvp beda mecze bayernu :\
0
(7)egia
4
w zwiazku z zakazem transferowym ja bym go jednak zostawil lub wypozczyl na rok
2
jaracie sie tym bentia a pewnie polowa z was nie widziala jego jednego meczu oprocz kompilacji na yt...
0
ogladal ktos mecze na telefonie z youtube? oplaca sie wgl?chodzi mi o jakosc i plynnosc
0
odp do cogy
0
Jakub Krecidlo
0
sevilla bedzie grala w tym sezonie w champions league?
0
co z liga typerow?
1
''W Polsce dzieci spia,a w Hiszpanii jeszcze kopia..'' hahahahaha