0

no i co w zwiazku z tym?

0

ale Alexis brama..

0

veloce!? raczej vapor lub superfly jak juz cos...

1

rowniez mam taka nadzieje ;)

1

a ja glupi postawilem na 2-2

0

zgadzam sie,z czysto muzycznych wzgledow jeden z najpiekniejszych :)

0

atletico bilbao?

0

miala byc odpowiedz ale cos nie wyszlo...

0

bingo! :)

0

widze ze niezrozumiales... wiem co to gibraltar,chodzilo mi jednak i klase i poziom przeciwnika ;)

4

kurwa nie moge w to uwierzyc... ogladalem cale eliminacje i grali swietnie :\ podziekujmy nawalce ze zabral milika na gib..cos tam

0

chyba zrobie konto na nk...

0

dziala wam fb?

3

a mecz realu trwa 90+6 minut

2

alexisssssss

0

wedlug mnie tata byl dobrym trenerem.naprewde zabraklo nam szczescia w.lidze,champions league i pucharze krola..

0

ten caly polsat to jest taka porazka ze dramat... boje sie myslec co bedzie na euro 2016,pewnie reklama co dwie minuty

0

a ty powinienes zajrzec do slownika..

20

po ostatnich jego wyczynach(godin,symulowanie) oraz ostatnich wypowiedziach stracilem do niego szacunek..

1

pique w formie.. :D

5

niestety ale teraz w tvp beda mecze bayernu :\

0

(7)egia

4

w zwiazku z zakazem transferowym ja bym go jednak zostawil lub wypozczyl na rok

2

jaracie sie tym bentia a pewnie polowa z was nie widziala jego jednego meczu oprocz kompilacji na yt...

0

ogladal ktos mecze na telefonie z youtube? oplaca sie wgl?chodzi mi o jakosc i plynnosc

0

odp do cogy

0

Jakub Krecidlo

0

sevilla bedzie grala w tym sezonie w champions league?

0

co z liga typerow?

1

''W Polsce dzieci spia,a w Hiszpanii jeszcze kopia..'' hahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?