bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
alonso to jest taki burak ze dramat...
0
odp do VickyFCB
0
hahahahaha ''nie ma czym srac'' haha
0
wiem ze 50% to plotki ale jest szansa ze ich kupimy.to samo bylo z suarezem
0
jakiej bajce czlowieku?to sa bardzo prawdopodobne transfery o ktorych pisze prasa..
2
Mysle ze powinni przyjsc na PO Douglas, na SP Koke oraz na skrzydlo Reus lub Cuadrado
3
dramat kurwa...
0
hahaha szczesciarz :)
0
haha okladka marci jest z 14.08
9
swietne 2\10
0
ciezkie dni luisa...najpierw wyrok cas a teraz smierc dziadka
0
to pewnie dlatego nie dostal numeru...
0
jak to jest bo podobno neymar ma tam grac? moze tam grac paru zawodnikow starszych?
4
messi nie dorasta ronaldo!? hahhahaha
1
nierozumiem jarania sie kroosem... jakos wybitnie nie zagral!
0
co za gosc... ty masz chyba jakis swoj wymyslony swiat
0
denis suarez jutro moze zagrac czy ma jakas kontuzje?
0
bo jest jakis z moim profilem,pisalem do redakcji ale mi niestety nie pomogli
0
zamknij sie juz dzieciaku! bo juz niewiem czy sie smiac czy plakac...wymysliles jakichs gosci ktorzy wgl nie istnieja i sie podniecasz..
0
tak jest!! zgadzam sie w 100%
0
vermalaen 16 a 23 czeka na cuadrado
1
bravo-alves pique vermalaen alba-mascherano rakitic iniesta-messi-suarez neymar tak bedzie wygladal sklad w tym sezonie na 100%
0
odp do Przemek789
1
rowniez gram na lewej pomocy dlatego polecam ci serie mercurial poniewaz sa lekkie idealne dla skrzydlowych ale musisz wybrac sam te w ktorych ci bedzie najwygodniej
3
jak dla mnie stroje pumy sa beznadziejne... takie obcisle koszulki i wielkie spodenki a nike i adidas robia stroje bardzo fajne
0
tak,pisalo gdziesz ze od razu jak kara zostanie zmniejszona
0
haha pozdroo..taki rzeczy tyljo w Polsce..
0
co!? o co tb wlasciwie chodzi czlowieku?
1
jak dzis zagral Alexis? niestety nie dalem rady ogladac..
0
mi jak wysylam wiadomosci...