0

bojan bylby swietnym zmiennikiem messiego,gdy gral w barcelonie strzelil mnostwo bramek wchodzac w koncowkach z lawki a poza tym chyba lepszy niz cesc na 9...

0

carvajal?busquets!?

0

skad ty takie glupoty bierzesz...

1

moze polska?

0

to prawda ze zostanie ojcem?

0

qurwa... odowiedz do kluiwert

0

dla mnie spoko ale kupil bym jeszcze jakiegos koke bo moga ten zakaz odwiesic...

0

byly biale chusty?

2

45-55 mln albo zostaje poniewaz nadal jest swietnym graczem pomimo slabej formy

0

zacznijmy od tego ze narazie mamy trenera ktory pewnie zostanie na nastepny sezon ale jak juz to chcialbym Bielse

0

ter stegen alaba mangala hummels alba sergio iniesta koke reus messi neymar +bojan masip bartra pique aguero bartra montoya adriano javier cesc xavi alexis pedro Dziekuje,dobranoc ;)

0

dodajecie tu wywiady jakichs "znawcow"ktorzy mowia jakies glupoty... po.co!?!?

11

jak czytam niktore komentarze to mi sie rzygac chce... sprzedac messiego???hahaha

0

jak ten trener mnie wkurwia...

4

*ATLETICO!!!!!!!!!!!!

0

spokojnie..te nazwiska to tak z przymruzeniem oka ;) a tak na serio to bojan powinien wrocic jako 9 jako zmiennik messiego

0

ter stegen,alaba,humels,mangala,koke,reus,mandzukić wiem ze to tylko marzenia ale co tam...

0

gdzie gramy final z realem?

0

kupmy BENTEKE!!!

3

bardzo mozliwe ze cristiano nie zagra w finale cdr i polfinale z powodu naderwania miesnia

0

akurat coś w tym jest...

1

juz teraz sie bardziej stresuje meczem z atletico niz przed GD (nie liczac meczu)

0

alexis na lewej?

0

haha przeciez gdyby tak bylo to ea stracila by wiele kasy

0

biedny pepe :/

0

gdyby tak bojan wrocil...

0

po 1 to cos mi tu smierdzi a po 2 to kolejny sezon z pinto i mashe?

0

wypożyczyc*

0

man utd chce sprzedac Zahe proponowalbym go kupic i gdzies wyporzyczyc!

0

jak on sie musi czuc...jedyna szansa na 1sklad na mundialu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?