bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bojan bylby swietnym zmiennikiem messiego,gdy gral w barcelonie strzelil mnostwo bramek wchodzac w koncowkach z lawki a poza tym chyba lepszy niz cesc na 9...
0
carvajal?busquets!?
0
skad ty takie glupoty bierzesz...
1
moze polska?
0
to prawda ze zostanie ojcem?
0
qurwa... odowiedz do kluiwert
0
dla mnie spoko ale kupil bym jeszcze jakiegos koke bo moga ten zakaz odwiesic...
0
byly biale chusty?
2
45-55 mln albo zostaje poniewaz nadal jest swietnym graczem pomimo slabej formy
0
zacznijmy od tego ze narazie mamy trenera ktory pewnie zostanie na nastepny sezon ale jak juz to chcialbym Bielse
0
ter stegen alaba mangala hummels alba sergio iniesta koke reus messi neymar +bojan masip bartra pique aguero bartra montoya adriano javier cesc xavi alexis pedro Dziekuje,dobranoc ;)
0
dodajecie tu wywiady jakichs "znawcow"ktorzy mowia jakies glupoty... po.co!?!?
11
jak czytam niktore komentarze to mi sie rzygac chce... sprzedac messiego???hahaha
0
jak ten trener mnie wkurwia...
4
*ATLETICO!!!!!!!!!!!!
0
spokojnie..te nazwiska to tak z przymruzeniem oka ;) a tak na serio to bojan powinien wrocic jako 9 jako zmiennik messiego
0
ter stegen,alaba,humels,mangala,koke,reus,mandzukić wiem ze to tylko marzenia ale co tam...
0
gdzie gramy final z realem?
0
kupmy BENTEKE!!!
3
bardzo mozliwe ze cristiano nie zagra w finale cdr i polfinale z powodu naderwania miesnia
0
akurat coś w tym jest...
1
juz teraz sie bardziej stresuje meczem z atletico niz przed GD (nie liczac meczu)
0
alexis na lewej?
0
haha przeciez gdyby tak bylo to ea stracila by wiele kasy
0
biedny pepe :/
0
gdyby tak bojan wrocil...
0
po 1 to cos mi tu smierdzi a po 2 to kolejny sezon z pinto i mashe?
0
wypożyczyc*
0
man utd chce sprzedac Zahe proponowalbym go kupic i gdzies wyporzyczyc!
0
jak on sie musi czuc...jedyna szansa na 1sklad na mundialu :/