0

co robia przescieradla?

0

czyli messi rzadzi w barcelonie

0

''W lipcu 2013 Barcelona doszla do porozumienia z PSG w sprawie brazylijskiego obroncy...'' to by bylo cos!

0

bielsa to moje marzenie

0

Bielsa!!! on zrobil by z alexisa gracza pokroju messiego!

0

tomaszewski

0

on jest nienormalny!

0

jeszcze tego bd zalowali ze do nas nie przyszli jak wszystkich rozjedziemy.za rok bd blagac o transfer do nas!

0

messi napewno by zostal bo gdyby nie barcelona to by nie istnial!

0

alexis-7
neymar-11
pedro-9
tello-17

0

zgadzam sie!
Chcialbym miec wakacje takie jak oni prace!

0

i tak do nas nie przyjdzie:/lepiej by sie za luiza wzieli!

0

powodzenia david!!
veb

0

to może do nas nani :D

0

kto to jest na zdjeciu?

0

bojan wróć!

0

thiago mogl mu napisac na rekawicach 'do zobaczenia w barcelonie' :D

0

to juz pewne?

0

widze ze redakcja wziela przyklad z blaugrana.pl brawo!

0

no to teraz juz musza kupic jakiegos obronce!
Źegnaj eric !

0

*alexis

0

alexsis ma kontuzje?

0

dzieki ;d

0

jak tam santos?

0

ma ktos relacje live z meczu santosu?

0

przeciez sa derby to musimy grac mocnym skladem!

0

ktos tu sie nie zna na zartach i to nie jestem ja!

0

hah dobre dzieki za odp.

0

dlaczego?

0

?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?