bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co robia przescieradla?
0
czyli messi rzadzi w barcelonie
0
''W lipcu 2013 Barcelona doszla do porozumienia z PSG w sprawie brazylijskiego obroncy...'' to by bylo cos!
0
bielsa to moje marzenie
0
Bielsa!!! on zrobil by z alexisa gracza pokroju messiego!
0
tomaszewski
0
on jest nienormalny!
0
jeszcze tego bd zalowali ze do nas nie przyszli jak wszystkich rozjedziemy.za rok bd blagac o transfer do nas!
0
messi napewno by zostal bo gdyby nie barcelona to by nie istnial!
0
alexis-7
neymar-11
pedro-9
tello-17
0
zgadzam sie!
Chcialbym miec wakacje takie jak oni prace!
0
i tak do nas nie przyjdzie:/lepiej by sie za luiza wzieli!
0
powodzenia david!!
veb
0
to może do nas nani :D
0
kto to jest na zdjeciu?
0
bojan wróć!
0
thiago mogl mu napisac na rekawicach 'do zobaczenia w barcelonie' :D
0
to juz pewne?
0
widze ze redakcja wziela przyklad z blaugrana.pl brawo!
0
no to teraz juz musza kupic jakiegos obronce!
Źegnaj eric !
0
*alexis
0
alexsis ma kontuzje?
0
dzieki ;d
0
jak tam santos?
0
ma ktos relacje live z meczu santosu?
0
przeciez sa derby to musimy grac mocnym skladem!
0
ktos tu sie nie zna na zartach i to nie jestem ja!
0
hah dobre dzieki za odp.
0
dlaczego?
0
?????