0

matifcb1899
moge wiedziec dlaczego

0

0

ciekawe gdzie wy tu widzicie songa to jest abi...

0

co robi santos ?

0

mam nadzieje ze to ostatni mecz tito w barcelonie !

0

0

jak rosell sprzeda alexisa to pojade do barcelony i osobiscie nakopie mu do d*py

0

wy chyba nie ogladaliscie jego meczow na poczatku sezonu wiele razy ratowal dupe milanowi

0

alexis !!!

0

xavi890
sam jestes pajac

0

de gea bale luiz humels marqunios isco reus gundogan neymar takie transfery choc wiem ze to niemozliwe

0

a moze jak wroci bojan to on moze okazac sie lepszy od neymara

0

FCBfannes
ale neymar jest jeszcze w santosie

0

ville i pedro za bale

0

gundogana i isco kupic

0

za zadne skarby alexisa i niech bojan wroci !

0

sprzedanie alexisa bd debilizmem on w osta tnich meczach byl najlepszy

0

guita-bale t.silva hummels alba-song isco d.silva-a.young neymar alexis sklad 2014

0

valdes-abidal adriano alba-song-xavi messi iniesta-alexis villa tello i licze na manite

0

ja mysle ze bd 5-0 i jest to mozliwe

0

U mnie w fifie 09 fabregas gra defensywnego bo busi ma 64 :D

0

w środę barca rozjedzie bayern !!

0

barcelinka
nie spamuj!!!

0

ja to bym się bardziej martwił obrona a nie atakiem bo za niedługo to alexis z messim bd grali na stopera

0

villa za cesca cesc za inieste

0

wie ktoś co robi barcelona b ? Z góry dzięki :)

0

Panko92
WIKIPEDIA :D

0

żal mi was przynajmniej piachuFCB jest uczciwy ale super że strzelił bo go bardzo lubię

0

Kurde pamiętam jak jeszcze niedawno jeździliście po alexisie a teraz...

0

prorokkk
TAK POPROSTU PISAŁO !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?