bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
matifcb1899
moge wiedziec dlaczego
0
0
ciekawe gdzie wy tu widzicie songa to jest abi...
0
co robi santos ?
0
mam nadzieje ze to ostatni mecz tito w barcelonie !
0
0
jak rosell sprzeda alexisa to pojade do barcelony i osobiscie nakopie mu do d*py
0
wy chyba nie ogladaliscie jego meczow na poczatku sezonu wiele razy ratowal dupe milanowi
0
alexis !!!
0
xavi890
sam jestes pajac
0
de gea bale luiz humels marqunios isco reus gundogan neymar takie transfery choc wiem ze to niemozliwe
0
a moze jak wroci bojan to on moze okazac sie lepszy od neymara
0
FCBfannes
ale neymar jest jeszcze w santosie
0
ville i pedro za bale
0
gundogana i isco kupic
0
za zadne skarby alexisa i niech bojan wroci !
0
sprzedanie alexisa bd debilizmem on w osta tnich meczach byl najlepszy
0
guita-bale t.silva hummels alba-song isco d.silva-a.young neymar alexis sklad 2014
0
valdes-abidal adriano alba-song-xavi messi iniesta-alexis villa tello i licze na manite
0
ja mysle ze bd 5-0 i jest to mozliwe
0
U mnie w fifie 09 fabregas gra defensywnego bo busi ma 64 :D
0
w środę barca rozjedzie bayern !!
0
barcelinka
nie spamuj!!!
0
ja to bym się bardziej martwił obrona a nie atakiem bo za niedługo to alexis z messim bd grali na stopera
0
villa za cesca cesc za inieste
0
wie ktoś co robi barcelona b ? Z góry dzięki :)
0
Panko92
WIKIPEDIA :D
0
żal mi was przynajmniej piachuFCB jest uczciwy ale super że strzelił bo go bardzo lubię
0
Kurde pamiętam jak jeszcze niedawno jeździliście po alexisie a teraz...
0
prorokkk
TAK POPROSTU PISAŁO !