0

MECZ W TVP 1 ?

0

W TVP 1 ???

0

z deportivo nie bd tak łatwo bo może i są ostatni ale prawie wygrali z realem

0

mam nadzieję że zostanie :D

0

BOJAN WRÓĆ !!

0

gdzie są admini się pytam?

0

czemu nie alexis !! za pedro :(

0

mecz real-barca w tvp 1 !!

0

alexis żeby w końcu strzelił

0

S,
na real 4 pomocników : )

0

skład :
valdes-alves bartra pique adriano-song thiago xavi-pedro villa alexis

0

jak wejdzie villa to szpaku bd mówił: wilja jak w fifie :D

0

suncica
alexis to skrzydłowy ;D

0

co to za kontuzja młodego gracza west hamu w meczu z arsenalem podobno groźna?

0

alexisss musi w końcu strzelić VeB !!

0

MESSIah16
oczywiście ale myślę ze będzie sprawiedliwy remis :D

0

Pawson
dzięki za odpowiedź pzdr. ;D

0

thx :D

0

czemu?

0

sory ze nie w temacie ale czy to możliwe żeby barcelona b (gdyby awansowała...)mogła by grać z barcelona w la liga?

0

podobno cech ma odejść...to może jego co jeżeli to prawda to łatwiej o niego niż courtuisa

0

bingoo
nie jestem żadnym gowniarzem ,może mnie trochę poniosło ale tak nie lubię takich sezonowcow "przejdzcię na psg" proszę cię żal mi tego gościa veb

0

0

veb!!

0

A dlaczego nie grają tam neymar,lucas,oscar?

0

przydałby nam się bojan ale wątpię by wrócił ale alexis się jeszcze odblokuję VEB!!

0

żal mi was sezonowcy nie zawsze się wygrywa

0

żal mi was sezonowcy nie zawsze re wygrywa

0

jeździcie po isco ale jak strzelał gole real owi to co innego

0

ten po lewej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?