bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MECZ W TVP 1 ?
0
W TVP 1 ???
0
z deportivo nie bd tak łatwo bo może i są ostatni ale prawie wygrali z realem
0
mam nadzieję że zostanie :D
0
BOJAN WRÓĆ !!
0
gdzie są admini się pytam?
0
czemu nie alexis !! za pedro :(
0
mecz real-barca w tvp 1 !!
0
alexis żeby w końcu strzelił
0
S,
na real 4 pomocników : )
0
skład :
valdes-alves bartra pique adriano-song thiago xavi-pedro villa alexis
0
jak wejdzie villa to szpaku bd mówił: wilja jak w fifie :D
0
suncica
alexis to skrzydłowy ;D
0
co to za kontuzja młodego gracza west hamu w meczu z arsenalem podobno groźna?
0
alexisss musi w końcu strzelić VeB !!
0
MESSIah16
oczywiście ale myślę ze będzie sprawiedliwy remis :D
0
Pawson
dzięki za odpowiedź pzdr. ;D
0
thx :D
0
czemu?
0
sory ze nie w temacie ale czy to możliwe żeby barcelona b (gdyby awansowała...)mogła by grać z barcelona w la liga?
0
podobno cech ma odejść...to może jego co jeżeli to prawda to łatwiej o niego niż courtuisa
0
bingoo
nie jestem żadnym gowniarzem ,może mnie trochę poniosło ale tak nie lubię takich sezonowcow "przejdzcię na psg" proszę cię żal mi tego gościa veb
0
0
veb!!
0
A dlaczego nie grają tam neymar,lucas,oscar?
0
przydałby nam się bojan ale wątpię by wrócił ale alexis się jeszcze odblokuję VEB!!
0
żal mi was sezonowcy nie zawsze się wygrywa
0
żal mi was sezonowcy nie zawsze re wygrywa
0
jeździcie po isco ale jak strzelał gole real owi to co innego
0
ten po lewej xd