bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
valdes-alves,pique,javier,alba-sergio,xavi,iniesta-alexis,messi,pedro taki sklad bd na 10000 procent
0
historykow i statystyków futbolu...hahahahaha
0
pewnie kibice z polski :D
0
madryt...
0
Zdrowia życzę :)
0
ból dupy ze go barca nie kupi :D
0
jade tam! dla alexisa!
0
widzalem jego pare meczow i troche jednak jest ale kiedys beda z niego ludzie
0
jak dla mnie troche slaby technicznie(drewniany)ale chcialbym zeby przyszedl bo mlody i kiedys bd bardzm dobry
0
widze ze admini wkoncu zajeli sie banowaniem po ostatnim artykule ''hala dzieci'' pozdr.
0
laska javiera podobna do tello :D
0
ile jest?
0
moze planuja jakis transfer...
0
oczywiscie alexis:D ale gdzie bramka pedro z getafe!?
0
haha co za sępy...
0
sam jesteś słaby!
0
wielki czlowiek i pilkarz
0
co tam robi dante?przeciez on jest tak slaby...chyba tylko przez to ze gra w monachium :/
0
za darmo? czemu nie? napewno lewy jest lepszy od cesca na 9
0
hahaha co tam robi witsel?? Alexis 95 ?
0
Barcelona !!!
0
mogę wiedzieć co ribery wygral z reprezentacja? Bo wszyscy mowia ze wygral wszystko ale gdy messi odbieral zp to zarzucano mu brak sukcesow z kadra...
0
da ktos link do faulu na busquetsie?
0
kurwa ale z was kibice...wstyd
0
Visca el Barca !!!
0
bramka kompanego przednia :D
0
zgadzam sie, 'los' byl niesprawiedliwy
0
może niech powoła żaczków
0
marzenia...
0
FC BARCELONA