0

valdes-alves,pique,javier,alba-sergio,xavi,iniesta-alexis,messi,pedro taki sklad bd na 10000 procent

0

historykow i statystyków futbolu...hahahahaha

0

pewnie kibice z polski :D

0

madryt...

0

Zdrowia życzę :)

0

ból dupy ze go barca nie kupi :D

0

jade tam! dla alexisa!

0

widzalem jego pare meczow i troche jednak jest ale kiedys beda z niego ludzie

0

jak dla mnie troche slaby technicznie(drewniany)ale chcialbym zeby przyszedl bo mlody i kiedys bd bardzm dobry

0

widze ze admini wkoncu zajeli sie banowaniem po ostatnim artykule ''hala dzieci'' pozdr.

0

laska javiera podobna do tello :D

0

ile jest?

0

moze planuja jakis transfer...

0

oczywiscie alexis:D ale gdzie bramka pedro z getafe!?

0

haha co za sępy...

0

sam jesteś słaby!

0

wielki czlowiek i pilkarz

0

co tam robi dante?przeciez on jest tak slaby...chyba tylko przez to ze gra w monachium :/

0

za darmo? czemu nie? napewno lewy jest lepszy od cesca na 9

0

hahaha co tam robi witsel?? Alexis 95 ?

0

Barcelona !!!

0

mogę wiedzieć co ribery wygral z reprezentacja? Bo wszyscy mowia ze wygral wszystko ale gdy messi odbieral zp to zarzucano mu brak sukcesow z kadra...

0

da ktos link do faulu na busquetsie?

0

kurwa ale z was kibice...wstyd

0

Visca el Barca !!!

0

bramka kompanego przednia :D

0

zgadzam sie, 'los' byl niesprawiedliwy

0

może niech powoła żaczków

0

marzenia...

0

FC BARCELONA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?