bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale mnie interesuje czy na już te pomarańczowe
0
jakie buty ma alexis?
0
*messi8510
0
messi859
ISCO jest świetny chyba widzisz go pierwszy raz żal mi cię :/
0
dzięki za odpowiedz VeB !!
0
ALEXIS mam nadzieję ze dziś strzeli :D
0
gra w tej reprezentacji neymar?
0
bojan
0
ISCO do barcelony !!
0
tak szczerze to żal mi was klucice pedro,alexis vs villa przecież najwarzniejsza jest barcelona !! VeB
0
EL NINO MARAVILLA
0
VeB !!
0
Jak dla mnie to oni byli jeszcze lepsi bo wtedy nie mieli korkow jak f50 czy mercurial tylko skurzane buty a i pilki nie ktore jak teraz same leca do bramki xd tylko ciezkie ze skory a teraz jak by messi czy ronaldo takie ubrali to by sobie nogi polamali a tez boiska takie krzywe byly a nie to co teraz
0
Szkoda ze nie ma aggera
0
Fajnie ze wszyscy mowicie ze mamy super sklad a w tamtym sezonie byl zly? A przegralismy z realem a nie pamietam zeby bylo jakies oslabienie w postaci kontuzji a sklad rozni sie niewiele od z tamtego sezonu dlatego uwazam ze przydalby sie jakis neymar ktory mogl by sam wygrac mecz a z calym szacunkiem do songa to tego nie zrobi
0
sto lat
0
fajne