0

ale mnie interesuje czy na już te pomarańczowe

0

jakie buty ma alexis?

0

*messi8510

0

messi859
ISCO jest świetny chyba widzisz go pierwszy raz żal mi cię :/

0

dzięki za odpowiedz VeB !!

0

ALEXIS mam nadzieję ze dziś strzeli :D

0

gra w tej reprezentacji neymar?

0

bojan

0

ISCO do barcelony !!

0

tak szczerze to żal mi was klucice pedro,alexis vs villa przecież najwarzniejsza jest barcelona !! VeB

0

EL NINO MARAVILLA

0

VeB !!

0

Jak dla mnie to oni byli jeszcze lepsi bo wtedy nie mieli korkow jak f50 czy mercurial tylko skurzane buty a i pilki nie ktore jak teraz same leca do bramki xd tylko ciezkie ze skory a teraz jak by messi czy ronaldo takie ubrali to by sobie nogi polamali a tez boiska takie krzywe byly a nie to co teraz

0

Szkoda ze nie ma aggera

0

Fajnie ze wszyscy mowicie ze mamy super sklad a w tamtym sezonie byl zly? A przegralismy z realem a nie pamietam zeby bylo jakies oslabienie w postaci kontuzji a sklad rozni sie niewiele od z tamtego sezonu dlatego uwazam ze przydalby sie jakis neymar ktory mogl by sam wygrac mecz a z calym szacunkiem do songa to tego nie zrobi

0

sto lat

0

fajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?