0

nc+ ma miec od 2015\16 na wylacznasc a ten sezon to wlasnie niewiem.

0

bedzie champions league w tym sezonie w tvp?

0

moze nie mlody ale za to doswiadczony w europejskiej pilce i w miare szybki :D

0

kupmy radovica !!! mlody,tani a zarazem skuteczny :)

0

gdzie Alexis?!

0

lepszy rydz niz nic :D

3

hahahahahaha to jest szook

1

jak sie nie mysli na boisku to trzeba poniesc konsekwencje...kto normalny ''celowo''wchodzi komus kolanem w plecy?!

3

spokojnie bo majtek nie dopierzesz.. :D to tylko mecz towarzyski i do tego rezerwami...

2

pracujesz w kinie?

0

hahaha zmeczony?wszyscy grali tyle samo a nawet messi mniej przez kontuzje w tym sezonie a i tak przeciez tylko dreptal... kolejna bezmyslna wymowka po tej ze oszczedza sie na mundial :\

0

caly gonzo... :D

1

Przeciez sam mowil ze zostaje w borussi... pieprzenie

1

ja uwazam tak samo! a najbardziej boje sie tego ze poczatek sezonu gramy bez suareza i neymara

5

glupota zarzadu!!!

0

pewnie za 4 lata...

4

dobrze ze di Stefano doczekal sie Decimy.. teraz moze odejsc spokojnie

0

to moj ulubiony pilkarz ale niestety dla jego dobra powinien odejsc :\ ale musimy miec w glowie to ze na poczatku sezonu zostaniemy bez neymara suareza no pewnie bez alexisa...

4

zenada! szpakowski to kompletne dno.. najlepsze lata ma juz za soba i powinien odejsc bi bedzie juz tylko gorzej...

0

ja rowniez wytedy kupilem pierwsza koszulke Barcelony :) niestety byla to jakas podrobka ale taki bylem szczesliwy..

35

o ku**a !! to mnie gosciu zaskoczyl pozytywnie :D

0

ja nie twierdze ze jest niewiadomo jak swietny ale nie nie mozna pisac glupot ze sb nie radzil w ajaxie.. ale kazdy ma swoje zdanie

0

statystyki to nie wszystko... a poza tym ten slaby ajax wygral z nami w LM ;)

0

ciekawe.. bo byl ram jednym z lepszych zawodnikow

0

nie radzi w ajaksie? haha co za ''znawcy'' widziales chociaz jeden mecz jego w ajaxie?!?

0

dzieki ;)

1

to ze mieszka w barcelonie i duzo o niej wie to nieznaczy ze wie co siecdzieje w klubie... bo o ile mi wiadomo nie jest czlonkiem zarzadu

0

kiedy rozpoczynaja sie treningi?

0

haha akurat jakis leszcz wie co zrobi barcelona hahaha

0

suarez powinien isc tam i grac za darmo a te 1200 oddawac na cele charytatywne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?