bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nc+ ma miec od 2015\16 na wylacznasc a ten sezon to wlasnie niewiem.
0
bedzie champions league w tym sezonie w tvp?
0
moze nie mlody ale za to doswiadczony w europejskiej pilce i w miare szybki :D
0
kupmy radovica !!! mlody,tani a zarazem skuteczny :)
0
gdzie Alexis?!
0
lepszy rydz niz nic :D
3
hahahahahaha to jest szook
1
jak sie nie mysli na boisku to trzeba poniesc konsekwencje...kto normalny ''celowo''wchodzi komus kolanem w plecy?!
3
spokojnie bo majtek nie dopierzesz.. :D to tylko mecz towarzyski i do tego rezerwami...
2
pracujesz w kinie?
0
hahaha zmeczony?wszyscy grali tyle samo a nawet messi mniej przez kontuzje w tym sezonie a i tak przeciez tylko dreptal... kolejna bezmyslna wymowka po tej ze oszczedza sie na mundial :\
0
caly gonzo... :D
1
Przeciez sam mowil ze zostaje w borussi... pieprzenie
1
ja uwazam tak samo! a najbardziej boje sie tego ze poczatek sezonu gramy bez suareza i neymara
5
glupota zarzadu!!!
0
pewnie za 4 lata...
4
dobrze ze di Stefano doczekal sie Decimy.. teraz moze odejsc spokojnie
0
to moj ulubiony pilkarz ale niestety dla jego dobra powinien odejsc :\ ale musimy miec w glowie to ze na poczatku sezonu zostaniemy bez neymara suareza no pewnie bez alexisa...
4
zenada! szpakowski to kompletne dno.. najlepsze lata ma juz za soba i powinien odejsc bi bedzie juz tylko gorzej...
0
ja rowniez wytedy kupilem pierwsza koszulke Barcelony :) niestety byla to jakas podrobka ale taki bylem szczesliwy..
35
o ku**a !! to mnie gosciu zaskoczyl pozytywnie :D
0
ja nie twierdze ze jest niewiadomo jak swietny ale nie nie mozna pisac glupot ze sb nie radzil w ajaxie.. ale kazdy ma swoje zdanie
0
statystyki to nie wszystko... a poza tym ten slaby ajax wygral z nami w LM ;)
0
ciekawe.. bo byl ram jednym z lepszych zawodnikow
0
nie radzi w ajaksie? haha co za ''znawcy'' widziales chociaz jeden mecz jego w ajaxie?!?
0
dzieki ;)
1
to ze mieszka w barcelonie i duzo o niej wie to nieznaczy ze wie co siecdzieje w klubie... bo o ile mi wiadomo nie jest czlonkiem zarzadu
0
kiedy rozpoczynaja sie treningi?
0
haha akurat jakis leszcz wie co zrobi barcelona hahaha
0
suarez powinien isc tam i grac za darmo a te 1200 oddawac na cele charytatywne