3

jezeli za sterlinga wyciagneli 70 mln to my za pedro spokojnie 50 a nawet 60 mln powinnismy wołać

0

dlaczego willian juz gra w chelse a neymar dalej na wakacjach skoro willian dluzej gral od neymara w copa america?!

0

Roberto zagral bardzo dobrze na PO...w srodku wydaje sie taki jakis niemrawy natomiast zauwazylem ze na boku ewidentnie odżył

1

cristiano strzela?

7

http://fangol.pl/viewgallery/108098/13/fc-barcelona zobaczcie jakie piekne stroje,czyli jednak da sie takie zaprojektowac.morzna?morzna!

0

socios wczoraj wlasnie pokazali jak mozna im ufac...pewnie w tej ankiecie braly udzial kobiety po 80 ktore znaja sie na pilce jak ja na gotowaniu

1

jprld...jeszcze miesiac temu barto nie mial by szans...tryplet przycmil wyborcow...

21

kieszonkowy atlas grzybow

0

dlaczego ja ma sie troche krwi na koszulce to nie mozna wejsc na boisko?

1

0

znajac życie to pewnie Szpakowski i Żewłakow...duet marzeń

0

kołtinjo...

0

sprobuj zrobic aktualizacje sterownikow karty graficznej

4

0

spróbuj zrobic aktualizacje sterownikow karty graficznej

9

jeżeli Neymar nie bedzie w trójce do ZP to bedzie smiech na sali...

1

o której feta w Barcelonie?

0

Leo Rekord Messi...hah

2

wg mnie bardzo dobry pomysl zeby do nas dolaczyl...bardzo by sie przydal do pomocy

4

nwm co tam robi griezmann...blyszczy tylko z ogorkami a z większymi nic nie pokazał

0

tez tak czuje wlasnie,,,ale obysmy sie na tym nie przejechali...

0

dżejms umie strzelać brzydkie bramki?

0

jak masz konto na bet365 to tam chyba mozesz ogladac

2

szkoda ze lahoz nie mial litosci dla cristiano...

0

na fangolu bylo...

4

widzieliscie jak costa zaatakowal masazyste?co za burak...on jest gorszy niz pepe

24

magi!?takiej do rosołu?

1

Niech komisja ligi zajmie sie tymi chamskimi zachowaniami Cristiano...wg mnie karnego tam nie bylo i kartka zasłużona

0

nie tylko cb...

1

Żenada...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?