bojan-11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
jezeli za sterlinga wyciagneli 70 mln to my za pedro spokojnie 50 a nawet 60 mln powinnismy wołać
0
dlaczego willian juz gra w chelse a neymar dalej na wakacjach skoro willian dluzej gral od neymara w copa america?!
0
Roberto zagral bardzo dobrze na PO...w srodku wydaje sie taki jakis niemrawy natomiast zauwazylem ze na boku ewidentnie odżył
1
cristiano strzela?
7
http://fangol.pl/viewgallery/108098/13/fc-barcelona zobaczcie jakie piekne stroje,czyli jednak da sie takie zaprojektowac.morzna?morzna!
0
socios wczoraj wlasnie pokazali jak mozna im ufac...pewnie w tej ankiecie braly udzial kobiety po 80 ktore znaja sie na pilce jak ja na gotowaniu
1
jprld...jeszcze miesiac temu barto nie mial by szans...tryplet przycmil wyborcow...
21
kieszonkowy atlas grzybow
0
dlaczego ja ma sie troche krwi na koszulce to nie mozna wejsc na boisko?
1
0
znajac życie to pewnie Szpakowski i Żewłakow...duet marzeń
0
kołtinjo...
0
sprobuj zrobic aktualizacje sterownikow karty graficznej
4
0
spróbuj zrobic aktualizacje sterownikow karty graficznej
9
jeżeli Neymar nie bedzie w trójce do ZP to bedzie smiech na sali...
1
o której feta w Barcelonie?
0
Leo Rekord Messi...hah
2
wg mnie bardzo dobry pomysl zeby do nas dolaczyl...bardzo by sie przydal do pomocy
4
nwm co tam robi griezmann...blyszczy tylko z ogorkami a z większymi nic nie pokazał
0
tez tak czuje wlasnie,,,ale obysmy sie na tym nie przejechali...
0
dżejms umie strzelać brzydkie bramki?
0
jak masz konto na bet365 to tam chyba mozesz ogladac
2
szkoda ze lahoz nie mial litosci dla cristiano...
0
na fangolu bylo...
4
widzieliscie jak costa zaatakowal masazyste?co za burak...on jest gorszy niz pepe
24
magi!?takiej do rosołu?
1
Niech komisja ligi zajmie sie tymi chamskimi zachowaniami Cristiano...wg mnie karnego tam nie bylo i kartka zasłużona
0
nie tylko cb...
1
Żenada...