0

Espanyol 17 fauli na mecz, hmm coś tu chyba nie tak... w końcu to derby, aha real prowadzi dalej 6:1

0

szanse zawsze są, nie podważaj tego co czuję i myślę, po raz kolejny! po meczu proszę grzecznie iść spać hehe

0

trzeba być prawdziwym kibicem a nie sezonowym fanem :D

0

trenowanie rugby mogło przynieść niepożądane skutki w meczu lub nawet podczas treningu, duże ryzyko, zawsze wierzę w Barcę, po prostu chciałem ostudzić emocje, po prostu niektóre komentarze są niestosowne, nita131 do szkoły :D

0

jednak do momentu strzelenia gola grali fatalnie, przyznasz... :D może jednak conajmniej wygramy

0

o czyżbym się mylił?

0

wątpię, do tej pory oglądałem wszystkie mecze Barcy w tym sezonie, bez wątpienia to najgorsza połowa meczu jaka widziałem, w 1 było jako tako, nie łudźmy się - > dzisiaj PRZEGRAMY

0

nasi piłkarze dostali zimny prysznic i zostali sprowadzeni na ziemię, eksperymenty na pozycjach i zmiany nie są adekwatne do sytuacji na boisku, jak można trenować rugby na treningu?!! hmm

0

brak słów

0

wiedziałem, że dzisiaj strzeli, znakomicie sobie radził w pierwszej połowie, czyżby Barca miała zadyszkę...

0

ale ponoszą was emocje, przez to dostaniecie bany od moderatorów, spokojnie, to są derby i jestem przekonany, że wygramy, odrobinę spokoju i zrozumienia, nasi niech graja swoje...

0

to był faul na żółtą, choć lekko zahaczył go lewą nogą

0

jest gdzieś na iraqgoals?

0

I tak wygramy 6:1

0

nie lubiałem tego piłkarza, nie podobał mi się jego styl gry i co by nie mówić słabe umiejętności techniczne

0

według mnie Gabi szybko opuści Barce tak samo jak Hleb

0

"Ulubionym daniem Carlesa są ślimaki." - to mnie lekko zaskoczył, jadł to już ktoś? Oczywiście gra w pesa jak chyba każdy piłkarz. :D

0

Będzie 40 coś tak czuję. Powodzenia E2

0

Alves ile zarabia E za sezon?

0

Nie można cały czas wygrywać, miałem napisać. Ale jednak wciąż Barca niepokonana. Z kłopotami. Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy tzw. mała wpadka. I że to nie będzie początek końca. Caceres i Hleb out! VeB!!

0

Daniel Alves da Silva najlepszy obrońca świata, nie tylko prawy boczny!

0

i jak on to zmieścił! Alves żelazne płuca geniusz^2!

0

Alves jak Giuly chciał strzelić brameczkę :D

0

jak nie z tego świata

0

gol piękny

0

być może wreszcie cyfrowy polsat wykupi prawa do transmisji na żywo, marzy mi się dodatkowy pakiet barca tv i mu tv :D

0

pomarańczowa zdecydowanie lepiej się prezentuje niż żółta

0

Bojan głodny gry... widać

0

podania jak na razie na fatalnym poziomie

0

Hleb jak R10 Chelsea tyle, że podawał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?