boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Espanyol 17 fauli na mecz, hmm coś tu chyba nie tak... w końcu to derby, aha real prowadzi dalej 6:1
0
szanse zawsze są, nie podważaj tego co czuję i myślę, po raz kolejny! po meczu proszę grzecznie iść spać hehe
0
trzeba być prawdziwym kibicem a nie sezonowym fanem :D
0
trenowanie rugby mogło przynieść niepożądane skutki w meczu lub nawet podczas treningu, duże ryzyko, zawsze wierzę w Barcę, po prostu chciałem ostudzić emocje, po prostu niektóre komentarze są niestosowne, nita131 do szkoły :D
0
jednak do momentu strzelenia gola grali fatalnie, przyznasz... :D może jednak conajmniej wygramy
0
o czyżbym się mylił?
0
wątpię, do tej pory oglądałem wszystkie mecze Barcy w tym sezonie, bez wątpienia to najgorsza połowa meczu jaka widziałem, w 1 było jako tako, nie łudźmy się - > dzisiaj PRZEGRAMY
0
nasi piłkarze dostali zimny prysznic i zostali sprowadzeni na ziemię, eksperymenty na pozycjach i zmiany nie są adekwatne do sytuacji na boisku, jak można trenować rugby na treningu?!! hmm
0
brak słów
0
wiedziałem, że dzisiaj strzeli, znakomicie sobie radził w pierwszej połowie, czyżby Barca miała zadyszkę...
0
ale ponoszą was emocje, przez to dostaniecie bany od moderatorów, spokojnie, to są derby i jestem przekonany, że wygramy, odrobinę spokoju i zrozumienia, nasi niech graja swoje...
0
to był faul na żółtą, choć lekko zahaczył go lewą nogą
0
jest gdzieś na iraqgoals?
0
I tak wygramy 6:1
0
nie lubiałem tego piłkarza, nie podobał mi się jego styl gry i co by nie mówić słabe umiejętności techniczne
0
według mnie Gabi szybko opuści Barce tak samo jak Hleb
0
"Ulubionym daniem Carlesa są ślimaki." - to mnie lekko zaskoczył, jadł to już ktoś? Oczywiście gra w pesa jak chyba każdy piłkarz. :D
0
Będzie 40 coś tak czuję. Powodzenia E2
0
Alves ile zarabia E za sezon?
0
Nie można cały czas wygrywać, miałem napisać. Ale jednak wciąż Barca niepokonana. Z kłopotami. Miejmy nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy tzw. mała wpadka. I że to nie będzie początek końca. Caceres i Hleb out! VeB!!
0
Daniel Alves da Silva najlepszy obrońca świata, nie tylko prawy boczny!
0
i jak on to zmieścił! Alves żelazne płuca geniusz^2!
0
Alves jak Giuly chciał strzelić brameczkę :D
0
jak nie z tego świata
0
gol piękny
0
być może wreszcie cyfrowy polsat wykupi prawa do transmisji na żywo, marzy mi się dodatkowy pakiet barca tv i mu tv :D
0
pomarańczowa zdecydowanie lepiej się prezentuje niż żółta
0
Bojan głodny gry... widać
0
podania jak na razie na fatalnym poziomie
0
Hleb jak R10 Chelsea tyle, że podawał