0

Katalonia i cały świat szaleje

0

ciekawe kto się nabrał, może ja sam. Pięknie FC Barcelona

0

nara w sensie na zawsze. SR

0

nie oglądałem pierwszej połowy. Kurwa ! Jebana burza ! Odchodzę po 3 latach realu i 6 latach w barcelonie. Nara

0

Kocham Waszą grę Piłkarze FC Barcelona. Zróbcie wszystko co w Waszej mocy, aby odnieść sukces sportowy. Wierzę w Was z całego serca!

0

będę kibicował Polsce i Abidalowi hehe

0

Czy jego drugim hobby są skoki narciarskie. Taki żarcik nie mogłem się powstrzymać

0

matimocny1

czytaj ze zrozumieniem. Dani Alves i wszystko jasne. On to ma charakter boiskowy. Czy może być jeszcze lepszy?

0

Stalowe płuca, umiejętności, forma, aktualna mentalność i zdolność fizyczna dadzą 101% możliwości, jakie Dani Alves da od siebie co gwarantuje sukces ! :)

0

200 to w większości kibice żegnający Naszą Team. Ten boeing bierze max około 200 osób

0

piękne jak się tak poprzypomina. W tym sezonie wyśrubowałem rekord, wszystkie mecze na żywo uradowały moje oczy, z czego prawie wszystkie drugi raz w powtórce. FC Barcelona jest genialna

0

cules0202

posłuchaj piosenki Gońca. nie przejmuj się tym to typowe dla prymitywnych agresorów z kompletnym brakiem szacunku.

0

widzę, że nasze dzieciaki to nie bardzo, ale czemu tu się dziwić.

0

po co oni ściągają znowu Niemców, liczą że ten gracz na zdjęciu, który być może nie lubi pszczół w końcu eksploduje ze skillem? śmiem z całą pewnością wątpić

0

Jak na razie najlepszy transfer za czasów Pepa. Oby manu się pogubił i został przez nas całkowicie zdominowany. Wymiana piłki po murawie powinna być prostsza i krótkotrwała przy nodze na połowie przeciwnika. Alves powinien się skupić bardziej w obronie, ale nie przeszkadza to w byciu skrzydłowym hehe

0

dziwne, bo aktorską grę widziałem tylko w tym klubie real madryt a naprawdę dużo meczów widziałem w ich wykonaniu w tym sezonie

0

25 Rossi 35 Fabregas zobaczymy w sobotę przed północą

0

tak poza tematem zobaczcie Qatar Foundation youtube com/watch?v=WEjbEKI04g8

0

oj tam oj tam, nie ma co się martwić. zawsze można wcześniej awionetkami niżej hehhe

0

nie martwcie się, już wiadomo kto będzie na 1 miejscu w Segunda za rok tak jak spodziewałem się Betisu. wolałbym Granadę z awansem i szkoda, że AD Alcorcón nie zawita między innymi do rm cf hahah

0

nasz wielki VV Victor Valdes

0

bla bla bla to samo co z F. Alonso

0

piękna liga w naszym wykonaniu. Cudownie spędzony czas radujący oczy i tym samym serce

0

Real robi błędne transfery i to znaczące errory! Kun musi zagrać u nas. Dopiero wtedy poznamy wciąż rosnące możliwości Messiego

0

Brat Jonathana dos Santosa kazał się trzymać w Barcelonie jak tylko się da

0

Alguersuari podpadł trochę kibicom z Barcelony ze względu na sposób wypowiadania nie po catalan. Button i Webber z oczywistych względów kibicują Tym czerwonym. Alonso nie mógł postawić inaczej hehe

0

Abidal będzie w Gdańsku ?

0

nie przesadzajcie, złoty interes pod względem finansowym zrobiliśmy sprzedając Yaya, tak po za tym niemal zawsze będziemy dokładać do transferów a nie na nich zarabiać

0

tylko u nas by się rozwinął i jego talent się odblokował. Bo to tutaj chciał grać, o tym marzył, a jak na razie prowadzimy go na smyczy za przeproszeniem. Podobno Bojan do yellow łodzi podwodnej

0

Belletti zmienił moje życie. To dzięki niemu po odejściu Ronaldinho, zacząłem utożsamiać się z Danim Alvesem, od razu naśladować swojego idola. Oczywiście to aspekt personalny i pomijam tu największe dobro jakim było zdobycie tego trofeum piąteczka lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?