0

będą zapiski motywacyjne zobaczycie

0

suarez dracula :)

0

niestety liczą się dokonania, tak że poza latami mundialu będzię zdobywał złotą piłkę. Ciekawe, czy jego marzenie kiedyś się ziści. Zdobycie Mś z reprezentacją.

0

DANIEL ALVES DA SILVA najlepszy, a Ramos ehh Ramos jest nawet gorszy od Maicona

0

z piłką nie ma szans ze mną hehe

0

ja jestem tylko ciekawy ile będzie wymuszających szczupaków na murawę w jego wykonaniu. trzeba będzie to zgłosić, żeby pokrył ewentualne koszty przez jego gniecenie naszej kochanej trawy

0

szkoda, że nie 0:9 - byłby rekord, ale i tak wszystko hulało :)

0

Pewnie chce 8 mln, ja bym się nie zgodził i dałbym 11 mln hehe

0

Szkoda, że ta bramka Daniego nie padła :)

0

Niech Maxwell renegocjuje umowę, po czym przy wspólnym stoliku rozedrze karteczki na pół i prosto do gęby raioli. Musi posmakować podobnego drewna. Niech mu też zalatwi karnet na zabieg otsysania tłuszczu. Taki prezent na rozstanie. Jak miło ...

0

(xaviowej?) klasy to mnie rozbroiło

0

czarny20 dobre ! ja jestem jak najbardziej za. wiadomym jest, że tylko na jeden sezon, bo w końcu muszą koszulki być co roku zmienione. kupiłBYM

0

i jeszcze wielki klaunowy czerwony nos

0

Raiola niech lepiej znowu zacznie rąbać drewno, to mu podobno najlepiej wychodziło. oni za wszelką cenę ( na złość ) chcą coś u nas zburzyć, sprowokować. niestety im to się nie uda. niekompetentny agent i nieudolny piłkarz przede wszystkim pod względem zachowania ...

0

to będzie strzał w dziesiątkę, można by powiedzieć, że tak jak Pique Ibi bardzo szybko będzie wart ponad klauzulę, ale nie to jest ważne

0

już niedługo koszulki naszego klubu zostaną zmienione - puchar MŚ zniknie :)

0

nie ma póki co lepszego psb na świecie. swoją pracą zasługuje na trochę mniej niż 10mlnE. Bez NIEGO MESSI GRAŁYBY PO PROSTU GORZEJ !

0

jedyny i niepowtarzalny, powiedzmy rozweselający, ale niestety jego drużyna zostanie srogo " zbiczowana "

0

ja myślę, że to nie nasz polski R. stworzył drewniany futbol haha

0

chociaż wolę, żebyśmy w derbach awansowali na 1 miejsce nie schodząc z niego do końca sezonu hehe

0

jak zwyle eh ten sr...

0

według mnie każdy klub powinien mieć swojego sędziego technicznego przy monitorze + sędzia główny techniczny, czyli 3 przy linii bocznej. tak nie może być, że materialnie można zadowolić sędziego przez wroga - przecież takie coś nie udowodni

0

sędziowie chyba już powinni spać. zasłużone zwycięstwo nie ma to tamto :)

0

czerwona jak nic hehe

0

i to jest Prawdziwy Ibi a nie jakiś tam ibra. może z powodzeniem zmieniać Leo lub walczyć o pierwszy skład z Pedro

0

nio trochę mu naubliżał chyba. niemniej wszystko sobie wyjaśnili i jest ok. jak jaja to na całego !

0

jestem niezmiernie dumny i szczęśliwy, że Barca ma takich wychowanków i szkółkę najlepsza na świecie. Bojan teraz będzie strzelał jak na zawołanie. Thiago zastąpi kiedyś Xaviego na wiele tłustych lat.

0

Koleś co śpiewa " Inie-sta ... " - jaja straszne haha

0

nie wiem, czy skutecznie radziłby sobie w Hiszpanii na boisku. Jego atrybuty i też moje przypuszczenie mówi, że pasowałby do arsenalu. L.Suarez byłby chyba lepszy pod względem techniki i szybciej wpasowałby się w nasza filozofię gry.

0

Murinio powinien zaparzyć sobie meliskę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?