boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będą zapiski motywacyjne zobaczycie
0
suarez dracula :)
0
niestety liczą się dokonania, tak że poza latami mundialu będzię zdobywał złotą piłkę. Ciekawe, czy jego marzenie kiedyś się ziści. Zdobycie Mś z reprezentacją.
0
DANIEL ALVES DA SILVA najlepszy, a Ramos ehh Ramos jest nawet gorszy od Maicona
0
z piłką nie ma szans ze mną hehe
0
ja jestem tylko ciekawy ile będzie wymuszających szczupaków na murawę w jego wykonaniu. trzeba będzie to zgłosić, żeby pokrył ewentualne koszty przez jego gniecenie naszej kochanej trawy
0
szkoda, że nie 0:9 - byłby rekord, ale i tak wszystko hulało :)
0
Pewnie chce 8 mln, ja bym się nie zgodził i dałbym 11 mln hehe
0
Szkoda, że ta bramka Daniego nie padła :)
0
Niech Maxwell renegocjuje umowę, po czym przy wspólnym stoliku rozedrze karteczki na pół i prosto do gęby raioli. Musi posmakować podobnego drewna. Niech mu też zalatwi karnet na zabieg otsysania tłuszczu. Taki prezent na rozstanie. Jak miło ...
0
(xaviowej?) klasy to mnie rozbroiło
0
czarny20 dobre ! ja jestem jak najbardziej za. wiadomym jest, że tylko na jeden sezon, bo w końcu muszą koszulki być co roku zmienione. kupiłBYM
0
i jeszcze wielki klaunowy czerwony nos
0
Raiola niech lepiej znowu zacznie rąbać drewno, to mu podobno najlepiej wychodziło. oni za wszelką cenę ( na złość ) chcą coś u nas zburzyć, sprowokować. niestety im to się nie uda. niekompetentny agent i nieudolny piłkarz przede wszystkim pod względem zachowania ...
0
to będzie strzał w dziesiątkę, można by powiedzieć, że tak jak Pique Ibi bardzo szybko będzie wart ponad klauzulę, ale nie to jest ważne
0
już niedługo koszulki naszego klubu zostaną zmienione - puchar MŚ zniknie :)
0
nie ma póki co lepszego psb na świecie. swoją pracą zasługuje na trochę mniej niż 10mlnE. Bez NIEGO MESSI GRAŁYBY PO PROSTU GORZEJ !
0
jedyny i niepowtarzalny, powiedzmy rozweselający, ale niestety jego drużyna zostanie srogo " zbiczowana "
0
ja myślę, że to nie nasz polski R. stworzył drewniany futbol haha
0
chociaż wolę, żebyśmy w derbach awansowali na 1 miejsce nie schodząc z niego do końca sezonu hehe
0
jak zwyle eh ten sr...
0
według mnie każdy klub powinien mieć swojego sędziego technicznego przy monitorze + sędzia główny techniczny, czyli 3 przy linii bocznej. tak nie może być, że materialnie można zadowolić sędziego przez wroga - przecież takie coś nie udowodni
0
sędziowie chyba już powinni spać. zasłużone zwycięstwo nie ma to tamto :)
0
czerwona jak nic hehe
0
i to jest Prawdziwy Ibi a nie jakiś tam ibra. może z powodzeniem zmieniać Leo lub walczyć o pierwszy skład z Pedro
0
nio trochę mu naubliżał chyba. niemniej wszystko sobie wyjaśnili i jest ok. jak jaja to na całego !
0
jestem niezmiernie dumny i szczęśliwy, że Barca ma takich wychowanków i szkółkę najlepsza na świecie. Bojan teraz będzie strzelał jak na zawołanie. Thiago zastąpi kiedyś Xaviego na wiele tłustych lat.
0
Koleś co śpiewa " Inie-sta ... " - jaja straszne haha
0
nie wiem, czy skutecznie radziłby sobie w Hiszpanii na boisku. Jego atrybuty i też moje przypuszczenie mówi, że pasowałby do arsenalu. L.Suarez byłby chyba lepszy pod względem techniki i szybciej wpasowałby się w nasza filozofię gry.
0
Murinio powinien zaparzyć sobie meliskę