boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jedziemy z niby koksem ! do boju !
0
veetle.com/index.php/channel/view#4b928a2896938
0
ten boxlive strasznie zacina
0
goltv.boo.pl/index.php?option=com_cont ent&view=article&id=2:1&catid=1:kanal&Itemid=3
0
podsumujmy to tak : zwycięstwo na luzie z dreszczowcem
0
kilkadziesiąt sekund
0
Masche zarobił kartkę dla Pique
0
ci angole xavi alonso po raz drugi haha
0
fantastycznie to zrobił gabriel
0
oczywistym jest, że wynik nie jest pewny. wszystko może się zdarzyć. trener Preciado już nie wytrzymuje nerwowo. szluguje po kryjomu
0
ocena Villi jest poglądowa, aktualna w danej sytuacji dotychczasowej. przypominam, że nie można nikogo obrażać. proponuję pod wulgarym podpisać słowo " sezonowiec " dzieci już zajmijcie się czym innym, bo to naprawdę jest prymitywne zachowanie
0
?
0
tnie dalej, bo nie sprawdzam PL
0
idealnie, ale zimna krew :)
0
tak to już bywa jak po polsku to musi zacinać, nigdy nie jest normalnie. oglądajcie tu atdhe.net/24547/watch-barcelona-vs-sporting-gijon
0
goltv.boo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12:11&catid=1:kanal&Itemid=3
0
linki nie w tym artykule ! dzisiaj będzie lekko łatwo i przyjemnie
0
Założę się, że Torres będzie grał w realku. Przecież wiadomo, że tak musi mówić. Wypowiada się bezstronnie, jakby chciał się nie narazić nikomu. Mam nadzieję, że zmądrzeje i wreszcie zacznie mówić to co chce
0
nie ma wątpliwości, że kiedyś Iniesta Xavi lub Puyol będzie trenerem Barcy :)
0
październik valencia sevilla to będą bardzo ważne mecze w kontekście zakończenia sezonu. Założę się, że to była ostatnia kontuzja Lionela w życiu podczas kariery piłkarskiej heh :)
0
szybko najlepszych medyków i masażystów
0
oby lekkie stłuczenie
0
nie wyrwą nam tego zwycięstwa :) czas pnąć się w górę tabeli
0
kompletnie się nie znacie, szkoda wchodzić w polemikę. wygramy to :)
0
nie zapominaj, że krytyka jest nieodzowną częścią oceny. widzę, że w twoim utopijnym świecie wszystko musi być na różowo
0
spokojnie to jest bardzo trudny mecz, oby wynik utrzymał się do końca
0
a może uda się dociągnąć do końca. utrzymać piłkę przy sobie
0
ale ryzykownie od kilku minut próbujemy ściągnąć przeciwnika na naszą połowę. Pep liczy na kontrę. Ciekawe kto pierwszy strzeli gola haha
0
De Gea będzie grał u sira
0
Villa pierwsze tępo po co on dalej kombinuje