0

stara śpiewka za 34 mln e można kupić stary zarost z twarzy

0

Ozil śmieszny ma wygląd twarzy. Jakby pogryzło go stado dzikich szerszeni. Niemniej bardzo by się przydał. Już nie mogę się doczekać derbów świata

0

póki co nie dla Fernando Llorente, Afellay - dobrze by było zakontraktować. Bale jest tak samo ważny jak Suarez. Wolę Pastore - nie zablokuje pozostałych transferów. Potrzebujemy najbardziej Suareza na tą chwilę

0

zasługuje na 10 mln e bez polemiki

0

karpik & DamianGinalski może trochę pohopnie zbyt emocjonalnie się wyraziłem. wiedziałem, że będą ataki wobec mojej osoby. mylisz się kid dużo widziałem i nie porównuj do współczesnego futbolu. oj długo będziemy czekać na lepszego lsb

0

Obiecujący haha to najlepszy lewy boczny obrońca jakiego widziałem. Nie zdziwię się jak ktoś da 35 - 50 mln e

0

jestem za, ale nie wygramy tego wyścigu. będziemy walczyć z chelsea o L.Suareza. Dopniemy swego w sprawie Cesca i sprowadzimy Kerrisona. Oby nie wypożyczali Bojana

0

Arsenal tylko liczy zyski ze sprzedaży piłkarzy. Nie wrożę sukcesów w champiosl, a w lidze to już tym bardziej. Młodym składem póki co nie zdominują europy. Kiedyś jednak ta polityka wypali. Wkrótce ten moment przełomowy nastąpi, zaraz po ekspansji azjatów w mocnych klubach. Kto wie o czym gadam ten wie o co kaman.

0

Alves 7, chyba rzeczoznawca oglądał inny mecz

0

może nie katastrofalny mecz Messiego, ale wyraźnie nie był to jego dzień. Vicente wróg prywatny numer jeden

0

mam akurat 320zł w portfelu chyba kupię sobie F.C. Internazionale Milano

0

Dani życzę Ci mistrzostwa 2014 :)

0

nie Llorente bez jaj, chyba, że za 15 mln

0

jednak ta z wolnego była gorsza heh

0

nawet się nie obejrzycie, a w naszym składzie będzie Azjata i Amerykanin. to prawda :)

0

ale jaja nie spodziewałbym się. Mały szlif i może być z niego niezwykła gwiazda światowego futbolu

0

Suarez ma potencjał większy niż Pedro, ale w dalszej przyszłości Bojan będzie lepszy

0

nio Ramos trochę niepełnoszprytny, słaby ogar.

0

a i podobno van der Sar kończy karierę po tym sezonie

0

on ma zadatki na najlepszego bramkarza świata kiedyś ... nie wolno hamować jego rozwoju. zresztą każdy to wie, że sir ma na niego oko

0

L.Suarez jest conajmniej 2,5 raza lepszy i bardziej perspektywiczny pod względem rozwoju piłkarskiego

0

Według mnie Bojan 2 za to, że chociaż znajdywał się w tych sytuacjach do zdobycia gola, a tak poza tym oceny OK

0

Xavi zdobędzie, bo Iniesta ma jeszcze czas

0

Platini i Blatter coś wymyślą w sprawie pasywnej gry. według mnie przedłużony rzut karny tj rzut wolny z pola przed polem karnym tak jak podobnie w piłce ręcznej, czy też koszykówce, ale w innym odniesieniu

0

taka ingerencja burzyła by zgranie wewnątrz drużyny. kary za pasywną grę dla drużyny przeciwnej. np jeśli nie potrafią wejść na naszą połowę. wykopywanie nie wchodzi w rachubę

0

póki co nie widzę siły w Nowych zawodnikach - z chlebem :)

0

np wolny z części pola przed polem karnym

0

fcbslawek13

jestem za tym, żeby wprowadzić karę za pasywną obronę okołoczasowa

0

jeszcze da radę wpakować piłkę do siatki, hmm poczekajmy, bo coś zaczyna się dziać

0

czyżby to był jego dzień - Nolito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?