boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tytuł mnie zszokował jak żaden inny
0
nie ma i nie będzie lepszego piłkarza na tej pozycji w naszym klubie przez co najmniej dekadę ! podobno murinio ocenił swoją pracę w 2010 roku na 11/10 w skali punktów, Alves mu odpowiedział, że gra Barcy zasługuje na 12/10. Oby Dani dalej zgaszał amatorskie docinki trenera realku w humorystyczny sposób. jaja straszne haha
0
to co piłkarze realku wyprawiają to aż mnie bierze na wymioty. zachowanie sztabu tego klubu? jest godne pożałowania. mam nadzieję, że będą ogromne kary. Nasz klub jest prawie idealny, najlepszy w historii skład. mes que ...
0
Mini Derbi po naszej myśli geniuszu. Jak dla mnie Pedro bohaterem meczu. Mam nadzieję, że Seviila pokona lub zremisuje z realkiem. Ve FCB !
0
MINI DERBI nasze :* Barca !!
0
Affelay będzie idealnym zmiennikiem dla Pedro. W dodatku konkurencja tylko działa na +. Nie sądzę jednak, żeby wygryzł ze składu Rodrigueza Ledesme
0
Villa ma ten instynkt dzisiaj sam na sam, wie o co kaman
0
jakoś dziwnie się czuję, gdyż Messi jeszcze nie strzelił gola, ale za to asystuje
0
a jednak nie
0
sam na sam ta opcja coś szwankuje
0
niech mają na osłodę tyle wystarczy hehe - ale rozluźnienie
0
przyśpieszenie idealne tempo genialne :)
0
co to za Messi ma przywilej. co on robią, przecież lepiej strzelić samemu
0
NIE POLEMIZUJCIE z kibicami innych klubów. większość to zazdrośnie patologiczni prowokatorzy. nie warto. skupcie się na naszym kochanym klubie. mecz po naszej myśli, ale czerwone polecą później
0
kontrakt reklamowy dla Alvesa haha ale jaja
0
rzekłbym kurtyna
0
Victor co za parada
0
Pep pokazał, że to była głupia kartka dla Sergio B.
0
w dodatku nie absorbowali bramkarza - legal goal
0
dziwna akcja nawet zabawna haha
0
nio właśnie trzeba być pewnym wybicia wślizgiem w środku pola, bo tak to się może zdarzyć a sędzia też może nie zobaczyć i żółta
0
on jest niesamowity, ale progres !!!
0
nie wystarczy im sił na taki pressing
0
cel to wygrać bez kontuzji
0
brak zimnej krwi, Alves nie chciał odpowiedzialności -tragedia
0
były by wspomnienia R10 i Rivaldo
0
mini derbi czas wygrać
0
2 za duże
0
a jeszcze zapomniałem dodać - realek znowu odpadnie TO PEWNE :)
0
tym razem Messi strzeli five goli heh :)