boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
o widzę, że artykuł był nadpisany i komentarze jeszcze są z artykułu głównego z Pique w Łodzi. Co do strojów, byle by nie były różowe to zawsze będą najpiękniejsze.
0
piękne jak zawsze. Ciekawią mnie te czarne wyjazdowe, jak będzie wyglądać na piłkarzu. Nie mogę się doczekać. Cena zaporowa jeśli ktoś chce w niej grać. Może się rozerwać
0
ja liczę na 5 tytuł
0
tu nie chodzi o to, że dzisiaj Pele grałby przez pierwsze lata w 4 lidze hiszpańskiej. Wszyscy oczekują, że Messi zdobędzie kiedyś mundial, ale w dzisiejszych czasach trzeba mieć team, bo jak nie to nic z tego nie będzie.
0
alonso haha nie komentuję dalej
0
już mnie bierze na wymioty jak się czyta jego bez stricte wypociny. oj special five
0
Koniec negocjacji z Danielem Alvesem! Nie przedłuży już kontraktu! " to mnie rozwaliło hehe
0
achia prima w HIS dobrze wiedzieć
0
ej no co jest cały czas idziemy na straty w kwestii finansowej od kilku lat. to tak jakby pieniądze nie dawać biednym lecz spalać je bezpowrotnie. ibra w realu haha. Thiago nie może tego zrobić, przecież to następca Xaviego. ale ci d. gazeciarze nie mają co robić
0
za żadne pieniądze nie zgodziłbym się na grę w realu. jeżeli byłaby to jedyna oferta w życiu nawet za siedzenie na ławie. mógłbym zakończyć karierę i klepać biedę. :)
0
Póki co R10 i Henry to najlepsi freestylerzy. Spodziewałem się więcej tak tylko lecz to nieważne. To znakomity drybler w grze, a czółko co mu się świeci haha
0
nie ma co do tego wątpliwości, że będzie kiedyś najlepszy, bądź co bądź będzie ostoją reprezentacji.
0
nio to wiedziałem, że będzie 3,5 lub 4,5 :) Oby był tak dobry, by można było przedłużyć
0
baaa Iniesta prezydentem jeszcze później
0
RFEF - RFEF yeah bannyć yeah bannyć RFEF ( oczywiście żartuję ) hehe
0
włączcie polsat futbol. Pożegnanie Afellaya za około 5min
0
pomijając graczy realku, ajj nie mogę się doczekać jego pierwszego występu
0
zapomnijcie o Ibra raz na zawsze. Ibi życzymy osobistych i tym bardziej drużynowych sukcesów. Oby Ci się powodziło przez co wypełnisz kontrakt conajmniej do końca.
0
siebie
0
zapomnieliście, że Pep chciałby kiedyś trenować w Anglii. Nawet sir wypowiadał się na temat przyszłego zastąpienia go.
0
hehe jak się ma dyskoteki to trzeba zarządzać hobbystycznym biznesem. myślę, że na zakończenie kariery zorganizuje się mecz towarzyski i R10 w naszym kochanym klubie ponownie razem z nami ... :)
0
ja myślę, że jestem 111 na liście najlepszych piłkarzy świata aktualnie :)
0
dajcie spokój my mamy trudniejszego rywala w dodatku bardzo niewygodnego tradycyjnie. takie levante oklepać może np kks. ważne mecze wszystko zweryfikują. w rewanżu trzeba zaprosić, czyli rozproszyć ten pociąg bilbao.
0
zła taktyka, za wszelką cenę strzelenie gola o tu trzeba zaprosić rywala i zagrać z kontry. przy lepszym przeciwniku tak wypadałoby zagrać. to przypadek nie początek kryzysu! słabszy dzień i niemożność przebicia muru a pociąg stoi. rewanż jednak będzie należał do nas i jestem tego pewien. :)
0
fatalnie po raz kolejny Adriano
0
ślizgają się niesamowicie ojj
0
widzicie ten rozwój Pedro? chyba najszybciej z naszych leci mu skil w górę
0
HD ! ENG veetle.com/index.php/channel/view#4cf9e5f95e814
0
chcieć a móc to dwie różne rzeczy ... na myślę, że prawdopodobnie na rozgrzewce tuż przed GD będą musieli około 3 - 6 razy zmieniać spodenki
0
pod naporem euforii dziennikarz zamiast zapytać u źródła to strzelił sobie w stopę. co prawda pewnie sporo zarobił, ale właśnie mniej więcej teraz mógł na dobre stracić pracę. najgorsze, że to w jakimś stopniu popsuło wizerunek Xaviego. bo z pewnością mniejszość nie zobaczy sprostowania. a już dzieci sala madrid tym bardziej. żartownie stawiam tezę - ten dziennikarz był na zlecenie Iniesty haha