0

szczęście też go opuściło

0

popełniają błędy jak zwykle, ale w tym meczu są to rażące błędy i nie miej żalu o tak rygorystyczną ocenę sytuacji, na bieżąco pod wpływem emocji wypowiadamy się. chyba lepiej uspokoić sytuację, chyba za bardzo chcą

0

to wynika z zupełnie całkowitego chaosu. klapa i szczęka opada niestety z negatywnego wrażenia

0

nie nie Bojan wtf odpowiedz mi

0

oczywiście żartuję, ale trzeba pobudzić drużynę

0

bliżej bramki i szybciej, nie ważne, czy dokładnie, czy nie. nie można tak usypiać przeciwnika i kibiców. Pep kawki szykuj

0

Messi za dużo, miał okazję uderzyć

0

Pep musi pobudzić graczy, za bardzo usypiali

0

Abidala nie widział ?

0

jak nie ma formy to nie ma, przyczyna jest prosta mało gry. oj Bojan

0

amatorsko się zachował Bojan, stoi zamiast rozpocząć już bieg

0

ale kiwka Alvesa magiaaaaaaaaa R10

0

zawsze mówiłem, że na autobusy szybsze krótkie podania konstruktywne i w końcu można przełamać defensywę. byle te podania były jak najbliżej bramki a nuż się uda

0

Laudrup trenerem majorki ? grał u nas, szkoda, ze jego team przegra

0

o już jest link to gramy :) z naszą Barcą

0

niech sam to powie. impertynenckie zachowanie

0

D3BA też mam i nie wyobrażam sobie powrotu do nike

0

skoro tylko raz wygraliśmy u ruskich. przy takim murowaniu bramki trzeba oddać inicjatywę i uśpić przeciwnika strzelić dwa gole i grać swoje

0

Alves musi mieć tyle strat przy tak ofensywnej grze. Przecież to styl Barcy za czasów Cruyffa 3 obrońców. Pique dobrze asekurował defensywę Alvesa, więc nie było problemu. Bardziej podobała mi się gra Keity niż Busquetsa. Villa lepiej nie komentować jego zachowania pomijając jego grę. Niech sam to zweryfikuje. 5 godzin męczącej podróży do Kazania - śmiech na sali :)

0

nie chcę nic mówić, ale z tej słabej ligi angielskiej Torres jest co najmniej 1,5 raza lepszy od rooneya

0

spokojnie, wkrótce Rosja nie będzie w Europie :)

0

baski i realkowy madryt tak ma i to się nie zmieni

0

zapakował gałę

0

baskowie potrafią prowokować

0

dostanie karę na dwa mecze

0

nie ma ramadanu jest forma ! oby tak dalej Keita

0

brama wisi w powietrzu, jedno jest pewne nie mają najmniejszych szans hehe

0

Keita jak nowonarodzony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?