boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szczęście też go opuściło
0
popełniają błędy jak zwykle, ale w tym meczu są to rażące błędy i nie miej żalu o tak rygorystyczną ocenę sytuacji, na bieżąco pod wpływem emocji wypowiadamy się. chyba lepiej uspokoić sytuację, chyba za bardzo chcą
0
to wynika z zupełnie całkowitego chaosu. klapa i szczęka opada niestety z negatywnego wrażenia
0
nie nie Bojan wtf odpowiedz mi
0
oczywiście żartuję, ale trzeba pobudzić drużynę
0
bliżej bramki i szybciej, nie ważne, czy dokładnie, czy nie. nie można tak usypiać przeciwnika i kibiców. Pep kawki szykuj
0
Messi za dużo, miał okazję uderzyć
0
Pep musi pobudzić graczy, za bardzo usypiali
0
Abidala nie widział ?
0
jak nie ma formy to nie ma, przyczyna jest prosta mało gry. oj Bojan
0
amatorsko się zachował Bojan, stoi zamiast rozpocząć już bieg
0
ale kiwka Alvesa magiaaaaaaaaa R10
0
zawsze mówiłem, że na autobusy szybsze krótkie podania konstruktywne i w końcu można przełamać defensywę. byle te podania były jak najbliżej bramki a nuż się uda
0
Laudrup trenerem majorki ? grał u nas, szkoda, ze jego team przegra
0
o już jest link to gramy :) z naszą Barcą
0
http://atdhe.net/25246/watch-barcelona-vs-mallorca
0
http://atdhe.net/25246/watch-barcelona-vs-mallorca
0
niech sam to powie. impertynenckie zachowanie
0
D3BA też mam i nie wyobrażam sobie powrotu do nike
0
skoro tylko raz wygraliśmy u ruskich. przy takim murowaniu bramki trzeba oddać inicjatywę i uśpić przeciwnika strzelić dwa gole i grać swoje
0
Alves musi mieć tyle strat przy tak ofensywnej grze. Przecież to styl Barcy za czasów Cruyffa 3 obrońców. Pique dobrze asekurował defensywę Alvesa, więc nie było problemu. Bardziej podobała mi się gra Keity niż Busquetsa. Villa lepiej nie komentować jego zachowania pomijając jego grę. Niech sam to zweryfikuje. 5 godzin męczącej podróży do Kazania - śmiech na sali :)
0
nie chcę nic mówić, ale z tej słabej ligi angielskiej Torres jest co najmniej 1,5 raza lepszy od rooneya
0
spokojnie, wkrótce Rosja nie będzie w Europie :)
0
baski i realkowy madryt tak ma i to się nie zmieni
0
zapakował gałę
0
baskowie potrafią prowokować
0
dostanie karę na dwa mecze
0
nie ma ramadanu jest forma ! oby tak dalej Keita
0
brama wisi w powietrzu, jedno jest pewne nie mają najmniejszych szans hehe
0
Keita jak nowonarodzony