boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po co takie kombinacje alpejskie ?! strzelcie tego 3 gola
0
zaczęło cutnywać, więc oglądam gdzie indziej
0
dobra nasza nie gra kun
0
przycina wam to?
veetle.com/index.php/channel/view#4b928a2896938
0
na myśl przychodzi tylko jedno : ale urwał ...
0
gdzie tak z łokcia co za cham
0
Jak bramka wisi w powietrzu to w końcu musi wpaść w ciągu max kilku minut
0
veetle.com/index.php/channel/view#4b928a2896938
0
szkoda tego komentować. wiedziałem o tym wcześniej
0
mam koreczki i halóweczki z tej serii. podobno najszybsze. Bolt nie ma szans z piłką przy nodze haha
0
Alves skrzydłowy obrońca heh :)
0
mój ulubiony piłkarz strzelił fantastyczną bramkę. kiedyś już taka padła w lidze
0
to był lekki trening między pachołkami
0
piłka nie chce hattricka Messiego hehe
0
goltv.boo pl/index.php?option=com_cont ent&view=article&id=11:10&catid=1:kanal&Itemid=3
0
co robią ? bawią się, może za bardzo. jak dla mnie nie ważne są już bramki w tym spotkaniu. koniczyny za bardzo mi się zlewają z murawą haha i nie chodzi tu o kolor strojów
0
fajne podanie
0
i jak nie kochać tego klubu, nie ma drugiej takiej drużyny. jesteśmy najlepsi bez względu na wyniki
0
Villa ma magnes nie to co ibra
0
powinien być jakiś przepis, który niwelowałby autobus przed bramką. przecież te koniczynki w ogóle nie potrafią grać i zabijają piękno gry
0
geniusz ile razy będę powtarzał
0
Mou pokazał swój patent na nas i każdy wie jakie mamy słabe punkty
0
oczywiscie zartuje, ale widze, ze pojecie sarkastycznej ironii jest ci obce hehe. Krzyzowka bardzo ciekawa, niezle trzeba sie naszukac '' niektorych '' odpowiedzi haha. Zreszta polecam
0
oczywiscie zartuje, ale widze, ze pojecie sarkastycznej ironii jest ci obce hehe. Krzyzowka bardzo ciekawa, niezle trzeba sie naszukac '' niektorych '' odpowiedzi haha. Zreszta polecam
0
czester nie bulwersuj sie tak. Kto uczy to rozumie
0
znowu banalny, ale nic dziwnego w końcu jakby był dość trudny to zniechęciłby cules
0
coś mi się wydaje, że albo la albo liga mi będzie nasza
0
stawiając na herculesa kurs 18 do nawet 38 na nas 5groszy
0
zdzotdoo swego rodzaju ściągacze, ani się nie obejrzysz a koszulki i spodenki będą tak elastyczne, że będą przylegać idealnie do ciała heh
0
napiszę tylko tyle: na koniec sezonu będziemy śmiać się z tego meczu. pamiętacie numancie i 6 tytułów. nam najrzadziej zdarzają się takie wpadki w Europie heh ( reszta klubów jest wielodzietna, szczególnie pomioty haha ) Ve Barca !