0

po co takie kombinacje alpejskie ?! strzelcie tego 3 gola

0

zaczęło cutnywać, więc oglądam gdzie indziej

0

dobra nasza nie gra kun

0

przycina wam to?

veetle.com/index.php/channel/view#4b928a2896938

0

na myśl przychodzi tylko jedno : ale urwał ...

0

gdzie tak z łokcia co za cham

0

Jak bramka wisi w powietrzu to w końcu musi wpaść w ciągu max kilku minut

0

veetle.com/index.php/channel/view#4b928a2896938

0

szkoda tego komentować. wiedziałem o tym wcześniej

0

mam koreczki i halóweczki z tej serii. podobno najszybsze. Bolt nie ma szans z piłką przy nodze haha

0

Alves skrzydłowy obrońca heh :)

0

mój ulubiony piłkarz strzelił fantastyczną bramkę. kiedyś już taka padła w lidze

0

to był lekki trening między pachołkami

0

piłka nie chce hattricka Messiego hehe

0

goltv.boo pl/index.php?option=com_cont ent&view=article&id=11:10&catid=1:kanal&Itemid=3

0

co robią ? bawią się, może za bardzo. jak dla mnie nie ważne są już bramki w tym spotkaniu. koniczyny za bardzo mi się zlewają z murawą haha i nie chodzi tu o kolor strojów

0

fajne podanie

0

i jak nie kochać tego klubu, nie ma drugiej takiej drużyny. jesteśmy najlepsi bez względu na wyniki

0

Villa ma magnes nie to co ibra

0

powinien być jakiś przepis, który niwelowałby autobus przed bramką. przecież te koniczynki w ogóle nie potrafią grać i zabijają piękno gry

0

geniusz ile razy będę powtarzał

0

Mou pokazał swój patent na nas i każdy wie jakie mamy słabe punkty

0

oczywiscie zartuje, ale widze, ze pojecie sarkastycznej ironii jest ci obce hehe. Krzyzowka bardzo ciekawa, niezle trzeba sie naszukac '' niektorych '' odpowiedzi haha. Zreszta polecam

0

oczywiscie zartuje, ale widze, ze pojecie sarkastycznej ironii jest ci obce hehe. Krzyzowka bardzo ciekawa, niezle trzeba sie naszukac '' niektorych '' odpowiedzi haha. Zreszta polecam

0

czester nie bulwersuj sie tak. Kto uczy to rozumie

0

znowu banalny, ale nic dziwnego w końcu jakby był dość trudny to zniechęciłby cules

0

coś mi się wydaje, że albo la albo liga mi będzie nasza

0

stawiając na herculesa kurs 18 do nawet 38 na nas 5groszy

0

zdzotdoo swego rodzaju ściągacze, ani się nie obejrzysz a koszulki i spodenki będą tak elastyczne, że będą przylegać idealnie do ciała heh

0

napiszę tylko tyle: na koniec sezonu będziemy śmiać się z tego meczu. pamiętacie numancie i 6 tytułów. nam najrzadziej zdarzają się takie wpadki w Europie heh ( reszta klubów jest wielodzietna, szczególnie pomioty haha ) Ve Barca !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?