0

nie mogę się doczekać, kiedy koszulki idealnie będą przylegać do ciała w dodatku będą miały powłokę termiczną z jonami srebra. Unicef się nie obrazi, w końcu dostaje sałatę. Mam nadzieję, że zostaną z nami na zawsze i pozostali dodatkowi lub zamienni sponsorzy nie będą to tak zwane złe reklamy typu hazardowego lub nałogowego. Faktem jest, że kasa jest potrzebna. Bingo przesadziłeś i to grubo. Masz u mnie karnego K.

0

Nie wiem dlaczego, ale kiedyś przeszło mi przez myśl, że Iniesta będzie grał w przyszłości w interze ...

0

ciekawe, kto z tych piłkarzy będzie w przyszłości pełnił funkcję trenera. Kto z nich: Xavi Pedro Puyol lub Iniesta, który nie zakończy kariery u nas

0

nie no co wy przecież on chce 900 tysięcy na tygodniówkę

0

przybijcie piątkę

0

wisniewR4

będzie w tym tygodniu

0

uszczypnijcie mnie - geniusz

0

i to jest właśnie to, że Pep stworzył bądź też kontynuuje cały żywy mechanizm to iż moim ulubionym piłkarzem jest cały organizm FC Barcelona

0

chyba rekord bez straty gola już jest hehe

0

ale kropnął

0

nio mnie to też wkurza, że po straconej mega okazji napada nas najgorsze rozluźnienie i tracimy gola. widać, że mentalność atakująca.

0

nie no co wy gadacie o jakimś wyróżnianiu się. reklamy są potrzebne jeżeli budżet tego wymaga !

0

ktoś nowy lub przedawniony powiedzmy np roma może braga

0

mam nadzieję, że to będą kontuzję na góra 1 dzień heh

0

oczywiście, że kupuję książkę ulubionego piłkarza

0

brawo drodzy Panowie ! jedyny mankament - niepewność w związku z ewentualnymi kontuzjami ! odpukać wypluć hehe

0

trzeba wygrać hehe

0

wyjątkowo kupiłem transmisję za 6 zł genialna jakość :)

0

Kto to jest Sneijder ? hehe

0

są przecieki, że Iniesta. wprawdzie jest bożyszczem w Hiszpanii

0

przecież Sneider nie dorasta im do pięt. Kompletnie nie zasługuje na nagrodę. Wygra Xavi - to pewne

0

co wy tak tym realkiem się przejmujecie? co was oni interesują? ja nawet nie odróżniam Arbeloai od Albiola. hehe! Nio jak widać, nie potrzebujemy karnych ...

0

Oceny jak najbardziej słuszne. Pedro i Messi wymiatali :) Czyżby Villa strzelał tylko lepszym i w ważniejszych meczach ... ?

0

powinni podzielić między dwóch. Iniesta będzie miał czas

0

nio jest mecz w HD czekamy na bramki

0

cały mecz o 20 dzisiaj

0

będzie ktoś nagrywał z polsatu futbol ?

0

Uwaga naukowcy po raz pierwszy odnotowali niezwykły przypadek w Polsce. Kibic popularnego serwisu fcbarca.com posiadał tętno blisko 300 uderzeń na minutę i dosłownie orgazm oczu. To pierwszy tego typu przypadek na świecie lecz jak się później okazało nie jedyny. Trudno jest porównywać zwycięstwo na sb 2:6 do tego jednego z najlepszych meczów jakie świat widział w całej historii. Jednego trzeba współczuć kibicom realku, że mają takiego piłkarzyka jakim jest ramosik. Jeśli by coś się przydarzyło, w przyszłości mógłby tylko czekać na zamach. Jesteśmy mistrzami po wsze czasy !

0

chyba jak zwykle nie zdajecie sobie sprawy z mechanizmów w taktyce i zgraniu zespołu. Na ten czas nikt nie jest w stanie grać na tej pozycji tak dobrze. Nawet Zambrotta. Mess też wie o tym.

0

ten grecki klub nie zasługuje póki co na ligę mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?