boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie mogę się doczekać, kiedy koszulki idealnie będą przylegać do ciała w dodatku będą miały powłokę termiczną z jonami srebra. Unicef się nie obrazi, w końcu dostaje sałatę. Mam nadzieję, że zostaną z nami na zawsze i pozostali dodatkowi lub zamienni sponsorzy nie będą to tak zwane złe reklamy typu hazardowego lub nałogowego. Faktem jest, że kasa jest potrzebna. Bingo przesadziłeś i to grubo. Masz u mnie karnego K.
0
Nie wiem dlaczego, ale kiedyś przeszło mi przez myśl, że Iniesta będzie grał w przyszłości w interze ...
0
ciekawe, kto z tych piłkarzy będzie w przyszłości pełnił funkcję trenera. Kto z nich: Xavi Pedro Puyol lub Iniesta, który nie zakończy kariery u nas
0
nie no co wy przecież on chce 900 tysięcy na tygodniówkę
0
przybijcie piątkę
0
wisniewR4
będzie w tym tygodniu
0
uszczypnijcie mnie - geniusz
0
i to jest właśnie to, że Pep stworzył bądź też kontynuuje cały żywy mechanizm to iż moim ulubionym piłkarzem jest cały organizm FC Barcelona
0
chyba rekord bez straty gola już jest hehe
0
ale kropnął
0
nio mnie to też wkurza, że po straconej mega okazji napada nas najgorsze rozluźnienie i tracimy gola. widać, że mentalność atakująca.
0
nie no co wy gadacie o jakimś wyróżnianiu się. reklamy są potrzebne jeżeli budżet tego wymaga !
0
ktoś nowy lub przedawniony powiedzmy np roma może braga
0
mam nadzieję, że to będą kontuzję na góra 1 dzień heh
0
oczywiście, że kupuję książkę ulubionego piłkarza
0
brawo drodzy Panowie ! jedyny mankament - niepewność w związku z ewentualnymi kontuzjami ! odpukać wypluć hehe
0
trzeba wygrać hehe
0
wyjątkowo kupiłem transmisję za 6 zł genialna jakość :)
0
Kto to jest Sneijder ? hehe
0
są przecieki, że Iniesta. wprawdzie jest bożyszczem w Hiszpanii
0
przecież Sneider nie dorasta im do pięt. Kompletnie nie zasługuje na nagrodę. Wygra Xavi - to pewne
0
co wy tak tym realkiem się przejmujecie? co was oni interesują? ja nawet nie odróżniam Arbeloai od Albiola. hehe! Nio jak widać, nie potrzebujemy karnych ...
0
Oceny jak najbardziej słuszne. Pedro i Messi wymiatali :) Czyżby Villa strzelał tylko lepszym i w ważniejszych meczach ... ?
0
powinni podzielić między dwóch. Iniesta będzie miał czas
0
nio jest mecz w HD czekamy na bramki
0
cały mecz o 20 dzisiaj
0
będzie ktoś nagrywał z polsatu futbol ?
0
Uwaga naukowcy po raz pierwszy odnotowali niezwykły przypadek w Polsce. Kibic popularnego serwisu fcbarca.com posiadał tętno blisko 300 uderzeń na minutę i dosłownie orgazm oczu. To pierwszy tego typu przypadek na świecie lecz jak się później okazało nie jedyny. Trudno jest porównywać zwycięstwo na sb 2:6 do tego jednego z najlepszych meczów jakie świat widział w całej historii. Jednego trzeba współczuć kibicom realku, że mają takiego piłkarzyka jakim jest ramosik. Jeśli by coś się przydarzyło, w przyszłości mógłby tylko czekać na zamach. Jesteśmy mistrzami po wsze czasy !
0
chyba jak zwykle nie zdajecie sobie sprawy z mechanizmów w taktyce i zgraniu zespołu. Na ten czas nikt nie jest w stanie grać na tej pozycji tak dobrze. Nawet Zambrotta. Mess też wie o tym.
0
ten grecki klub nie zasługuje póki co na ligę mistrzów