boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
świetny gol E2 z tzw. backlegu
0
Po prostu Daniel Alves da Silva jest najlepszym piłkarzem w zespole według mnie. :D
0
Szkoda, liczyłem na to, że będzie 10 zwycięstwo z rzędu. Jednak wciąż jesteśmy liderem la liga!
0
znakomite dośrodkowanie Alvesa, Keita powoli wyrasta nam na cracka :D
0
Coś fantastycznego, zawodowi piłkarze znają się na rzeczy. W poszczególnych formacjach Barcy jest najlepszy zawodnik 08. Myślę, że w przyszłym roku Daniel Alves zastąpi Sergio Ramosa. :)
0
to będzie tak jak w przypadku z Kaką, Messi po mimo świetnej aktualnej formy przegra, ponieważ w skali roku nie zdobył tytułu, Barca będzie musiała wygrać La ligę lub LM przy dużym udziale Messiego :D
0
zaczynam się niepokoić o ta kolejkę hiszpańskiej ligi, real madryt i valencia wczoraj przegrali, miejmy nadzieję, iż będzie to kolejne zwycięstwo Barcy z rzędu :D
0
prędzej, czy później każdy z tych piłkarzy otrzyma złotą piłkę i to nie jeden raz :D
0
Z mojego punktu widzenia oceny są całkowicie nieadekwatne do jakości gry poszczególnych zawodników. Nie należy się tymi ocenami zbytnio sugerować. Każdy wie jakie one powinny być. :D VEB Alves-Messi-E2 !!
0
E2 zasługuje na ocenę 10! Już lepiej chyba grac nie można i nie chodzi tylko o bramki. Puyol to prawdziwy weteran! VEB
0
Długo na to wszystko czekaliśmy.
Visca el Barca!
0
Niesamowite, jak czasem jedna decyzja wpływa na całe życie... Chciałbym, żeby Iniesta został w FC Barcelona do końca kariery.
0
Pierwsza połowa była naprawdę fantastyczna. Jednak skuteczność w drugiej części spotkania nie była, aż tak efektywna. Według mnie rzuty wolne częściej będzie wykonywał Daniel Alves. Ta bramka w meczu z Almerią to po prostu magiczny gol!
Visca el Barça! Dani Alves
0
System rotacyjny, przede wszystkim polega na zmienianiu paru zawodników co mecz. Osobiście nie jestem zwolennikiem ciągłego mieszania składu. Drużyna może stracić rytm gry, jednak ma to też wiele zalet. Poziom gry jest jeszcze bardziej wyrównany, jednak, czy stabilny? To się jeszcze okaże. Josep Guardiola i sztab szkoleniowy na pewno wie co robi.
0
buhaha! dowcipnisie... jaja straszne!!
0
szkółka piłkarska Barcelony jest na bardzo wysokim poziomie, miejmy nadzieje, że szybko Armand zadebiutuje w pierwszej drużynie, ale póki co musi jeszcze dojrzeć piłkarsko...
0
niewykorzystane sytuacje lubią się mścić... trzeba tylko poprawić skuteczność i trochę bardziej tez się skupić na obronie, bo jak przyjdzie nam zmierzyć się z silniejszym rywalem... np. szachtar, widzieliście wczoraj jakie bomby były ze strony doniecka?? heh
0
niejednokrotnie Barca udowodniła, że potrafi grać w LM pięknie a za razem skutecznie
0
proponuję konkurs na logo fcbarca.com
0
Eidur wszystkiego najlepszego :}
0
Po raz kolejny nie do końca udane transfery, chodzi o to, że nie zdążyliśmy wzmocnić ataku, co może odnieść fatalne skutki w najbliższych meczach i na przestrzeni całego sezonu. Oby te dwie pierwsze kolejki były tylko wypadkiem przy pracy i zespół wreszcie się skoordynuje...
0
i bardzo ale to bardzo dobrze, zobaczymy czy poskutkuje...
0
18-letni Hiszpan w końcu przecież w reprezentacji, która jest aktualnie mistrzem Europy, w debiucie gol! to by coś!
0
jednak zaznaczam, że to nie jest "idiotyczna wiadomość", to ważne, żeby piłkarz mógł posługiwać się tym że językiem, przecież są wywiady, ale najważniejsze jest porozumienie na boisku, bo nie sądzę, żeby iniesta xavi puyol czy też valdes mówili po angielsku w czasie meczu :D
0
jednak zaznaczam, że to nie jest "idiotyczna wiadomość", to ważne, żeby piłkarz mógł posługiwać się tym że językiem, przecież są wywiady, ale najważniejsze jest porozumienie na boisku, bo nie sądzę, żeby iniesta xavi puyol czy też valdes
0
podzielam zdanie damian09, jednak Hleb powinien jak najszybciej nauczyć się hiszpańskiego "w stopniu zadowalającym" to pomoże w 100% asymilacji do zespołu, kwestia porozumienia zdaje się być kluczowa... :D
0
Dani to wspaniały piłkarz. Sympatyczny i zawsze znajdzie czas dla kibiców i dziennikarzy. Powinien być wzorem dla innych. :D
0
oj żeby deco się nie przeliczył...
0
zobaczymy, widocznie wie co robi... ale jak przegrają !...
0
zimowe okienko transferowe nam nic nie da, ponieważ jeżeli chcielibyśmy sprowadzić środkowego napastnika lub skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, ten nie mógłby grać w LM, bo klasowy piłkarz takoby już musiałby do tego czasu reprezentować swój klub w LM... niestety byłoby to tylko wzmocnienie w lidze... trzeba będzie poczekać do lata :D