0

Alexis wszędzie jest dziś! :D

0

"Zachował się jak idiota." - święte słowa.

0

Sergio dzisiaj cud gra.

0

No i Pinto się zrehabilitował :) Brawo ;D

0

jeeeeeeeeaaaa!

0

blackdaddy15,

następny spamer... ja pier...

0

Camp Nou słynie z gorącego dopingu? Ogjeń.

0

Czy ten jeden komentator mówi AndERs Iniesta, czy ja jestem głuchy? :D

0

"- Mogły się nogi połamać.
- Mogły się zęby posypać, rzeczywiście..."

No miażdżą chłopaki haha :D

0

No to panowie... niech wygra lepszy! :)

0

Brak słów...

0

maciek61012... podniecasz się jak byś pukał Ashlynn Brooke.

0

Ten mecz jest lepszy niż nie jedno GD...

0

haha! Messi!

0

Suuuper Cesc dostał piłę od Alexisa :D

0

Xaviii!

0

No to Betis wyczerpał sytuacje na następne 80 minut :D

0

Dla mnie skład na obrazku idealny na dzisiejszy mecz... Oby tak zagrali :)

0

Link do bramki:

0

Kurde... oglądałem końcówkę, od bramki Titiego... Musze przyznać, że sam się wzruszyłem. Szacunek dla tego pana!

0

no nie

0

Miałem napisać, że pachnie bramką... ;/

0

Ale doping na stadionie Espanyolu dziś kozacki :) Szkoda, że u nas takiego nie ma...

0

Trochę mi brakuje van Persiego, ale zupełnie nie wiem jak go upchnąć, bo Silva też miota w tym sezonie.

0

szefu91
Popieram. Masakra jakaś...

0

Wierze, że dadzą z siebie wszystko... To mi wystarczy. Mogą przegrać, ale niech dadzą z siebie 200%. Vamos Barca!

0

Ze składem trafiłem co do jednego :)

0

dla mnie Masche za Buquetsa i Cesc za Ville... Skład marzenie :D

W drugiej połowie Villa za Cesca/Alexisa, Pedro za Cesca/Alexisa i Keita za Masche.

0

Oj tak. Pepowi ufam bezgranicznie :) Vamos!

0

Wracaj szybko Tito! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?