brzYdki.
Dołączył/a: sierpień 2011
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis wszędzie jest dziś! :D
0
"Zachował się jak idiota." - święte słowa.
0
Sergio dzisiaj cud gra.
0
No i Pinto się zrehabilitował :) Brawo ;D
0
jeeeeeeeeaaaa!
0
blackdaddy15,
następny spamer... ja pier...
0
Camp Nou słynie z gorącego dopingu? Ogjeń.
0
Czy ten jeden komentator mówi AndERs Iniesta, czy ja jestem głuchy? :D
0
"- Mogły się nogi połamać.
- Mogły się zęby posypać, rzeczywiście..."
No miażdżą chłopaki haha :D
0
No to panowie... niech wygra lepszy! :)
0
Brak słów...
0
maciek61012... podniecasz się jak byś pukał Ashlynn Brooke.
0
Ten mecz jest lepszy niż nie jedno GD...
0
haha! Messi!
0
Suuuper Cesc dostał piłę od Alexisa :D
0
Xaviii!
0
No to Betis wyczerpał sytuacje na następne 80 minut :D
0
Dla mnie skład na obrazku idealny na dzisiejszy mecz... Oby tak zagrali :)
0
Link do bramki:
0
Kurde... oglądałem końcówkę, od bramki Titiego... Musze przyznać, że sam się wzruszyłem. Szacunek dla tego pana!
0
no nie
0
Miałem napisać, że pachnie bramką... ;/
0
Ale doping na stadionie Espanyolu dziś kozacki :) Szkoda, że u nas takiego nie ma...
0
Trochę mi brakuje van Persiego, ale zupełnie nie wiem jak go upchnąć, bo Silva też miota w tym sezonie.
0
szefu91
Popieram. Masakra jakaś...
0
Wierze, że dadzą z siebie wszystko... To mi wystarczy. Mogą przegrać, ale niech dadzą z siebie 200%. Vamos Barca!
0
Ze składem trafiłem co do jednego :)
0
dla mnie Masche za Buquetsa i Cesc za Ville... Skład marzenie :D
W drugiej połowie Villa za Cesca/Alexisa, Pedro za Cesca/Alexisa i Keita za Masche.
0
Oj tak. Pepowi ufam bezgranicznie :) Vamos!
0
Wracaj szybko Tito! :)