brzYdki.
Dołączył/a: sierpień 2011
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@culeson,
wydaje mi się, że ten koleś miał na myśli Milan pisząc "cioty", ale to nic nie zmienia - należy się szacunek przeciwnikom.
Pozdro i nie rozpaczajcie, Pep już nad nimi popracuje :)
0
Iniesta pokazał, że chce zmianę... ; / Fabs na boisko.
0
1:1 !! Piękna akcja Messiego, przedłużenie w pole karne i Pedrito prawie na pustą bramkę : )
0
Hmmm... pechowe czarne stroje? :D
0
Ponawiam pytanko adriego37.
Też chętnie obejrzałbym to spotkanie :)
0
No ładnie, ładnie panie Alcantara :D
0
Valdes - Masche, Busi, Abidal - Iniesta, Keita, Thiago - Cesc - Alexis, Messi, Pedro.
0
KapiFCB
OMG. tyle w temacie ;/
0
Wczoraj po golu Cesca pierwszy raz od paru lat pociekła mi łezka z oka... Nie miałem tak nawet podczas finału LM. :)
0
A ja powiem tak:
-Barcelona,
-OM,
-Basel,
-Apoel. :D
0
1. Mecz na prawdę niezły, nie potrzebne przepychanki pod koniec.
2. Błędy w obronie Barcelony... musimy ćwiczyć stałe fragmenty, bo to nie jest normalne, że po kornerach straciliśmy dwie bramki i to takie "z dupy".
3. Abidal, Alves - wspaniały mecz obu, nie będę tutaj wyliczał reszty, bo większość zagrała na poziomie, ale obaj panowie dzisiaj wg. mnie zagrali najlepiej z całej drużyny.
4. Adriano - świetna zmiana.
5. Villa - co się z tym chłopakiem dzieje? W pierwszych 20-25 minutach sporo niecelnych podań, zagrał przeciętnie.
6. Debiut Fabregasa :)
Ogólnie występ na +. Poprawić obronę, grę przy stałych fragmentach i będzie ta sama Barcelona co w zeszłym sezonie, a może nawet lepsza.
0
@Abril, moje pierwsze wrażenie z prezentacji Cesca - za długie włosy! Hah :D
Witaj w domu Cesc! :)
0
I git! :D Czekam na prezentacje :)
0
I to jest Barca! 2 akcje i 2 bramki! :D Leeeeooooo!
0
Kurcze! Idealna sytuacja na kontre, Abidal podchodzi pod połowę RM, a tam... nie ma nikogo! Widać po drużynie, że coś jest nie tak...
0
No! Może sie obudzimy! : D
0
Alexis sprawia wrażenie jak by miał kupę w majtach :D
0
stało się!
hehe :D
Witamy Cesc! :)