0

@culeson,

wydaje mi się, że ten koleś miał na myśli Milan pisząc "cioty", ale to nic nie zmienia - należy się szacunek przeciwnikom.

Pozdro i nie rozpaczajcie, Pep już nad nimi popracuje :)

0

Iniesta pokazał, że chce zmianę... ; / Fabs na boisko.

0

1:1 !! Piękna akcja Messiego, przedłużenie w pole karne i Pedrito prawie na pustą bramkę : )

0

Hmmm... pechowe czarne stroje? :D

0

Ponawiam pytanko adriego37.

Też chętnie obejrzałbym to spotkanie :)

0

No ładnie, ładnie panie Alcantara :D

0

Valdes - Masche, Busi, Abidal - Iniesta, Keita, Thiago - Cesc - Alexis, Messi, Pedro.

0

KapiFCB

OMG. tyle w temacie ;/

0

Wczoraj po golu Cesca pierwszy raz od paru lat pociekła mi łezka z oka... Nie miałem tak nawet podczas finału LM. :)

0

A ja powiem tak:

-Barcelona,

-OM,

-Basel,

-Apoel. :D

0

1. Mecz na prawdę niezły, nie potrzebne przepychanki pod koniec.

2. Błędy w obronie Barcelony... musimy ćwiczyć stałe fragmenty, bo to nie jest normalne, że po kornerach straciliśmy dwie bramki i to takie "z dupy".

3. Abidal, Alves - wspaniały mecz obu, nie będę tutaj wyliczał reszty, bo większość zagrała na poziomie, ale obaj panowie dzisiaj wg. mnie zagrali najlepiej z całej drużyny.

4. Adriano - świetna zmiana.

5. Villa - co się z tym chłopakiem dzieje? W pierwszych 20-25 minutach sporo niecelnych podań, zagrał przeciętnie.

6. Debiut Fabregasa :)

Ogólnie występ na +. Poprawić obronę, grę przy stałych fragmentach i będzie ta sama Barcelona co w zeszłym sezonie, a może nawet lepsza.

0

@Abril, moje pierwsze wrażenie z prezentacji Cesca - za długie włosy! Hah :D

Witaj w domu Cesc! :)

0

I git! :D Czekam na prezentacje :)

0

I to jest Barca! 2 akcje i 2 bramki! :D Leeeeooooo!

0

Kurcze! Idealna sytuacja na kontre, Abidal podchodzi pod połowę RM, a tam... nie ma nikogo! Widać po drużynie, że coś jest nie tak...

0

No! Może sie obudzimy! : D

0

Alexis sprawia wrażenie jak by miał kupę w majtach :D

0

stało się!

hehe :D

Witamy Cesc! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?