brzYdki.
Dołączył/a: sierpień 2011
Kielce
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolę Ronaldinho :D
0
Jak już tak Isaacowi Pep daje sporo szans, to może by i Deulo się doczekał chociaż 75 minut gry? Bo w meczu z Mallorcą dostał jak dla mnie za mało ;P
Ogólnie Cuenca jest kolejnym ciekawym zawodnikiem z La Masii :)
0
Alexis! :DD
0
Messi! :)
0
Gramy piach z przodu... do wejścia albo Xavi, albo Iniesta, albo obydwaj :D
0
Brawo Leo! Przełamał się na wyjeździe :)
0
dla mnie max żółta... o.O
0
Deulofeu będzie wchodził razem z Carlesem. Brawo dla Pepa za dzisiejsze decyzje, super.
0
Super! Brawo dla "młodego" :D
0
Nie ogarniam jak można ich nie poznać...
Cesc w ogóle się nie zmienił :D
0
Mega nie przyjemny uraz Pedrito...
0
Najdłuższy karny jakiego widziałem :D
0
Oby trafił...
0
Bicie głową w mur...
0
Moim zdaniem coś zawalili z przygotowaniem do sezonu... szkoda, wielka szkoda. Gerard, wracaj jak najszybciej! Z resztą, nie tylko Gerard, reszta też niech szybko wraca :)
0
Geniusz... tyle w temacie :)
0
MESSIII!!! Pięknie! :D
0
Jednak Pique... ;///
0
No to kontuzja Daniego prawdopodobnie.
0
nie ogarniam... nie mogę się zalogować też ;/
0
hahaha :DD Dobre, dobre :)
0
Takie polskie nazwisko... "Kubala" :D
Brawo Leo! Oby tak dalej :)
0
Heh, fajnie to wyglądało jak się wysoko ustawili do st. fragmentu gry :D
0
Ta poprzeczka utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że nie powinniśmy grać trójką w obronie...
0
Tak na gorąco: Wydaje mi się, że Pep popełnił błąd w ustawieniu, powinniśmy grać zdecydowanie 4 w obronie, bo Valencia gra bardzo dużo skrzydłami.
0
Mówiłem "spoko". I co? :D
Pięknie! :)
0
Można powiedzieć "bramka z dupy". :D
Spoko, wygramy to.
0
Masakra - tyle w temacie.
0
brak słów kociol123, brak słów.
0
kociol123 hahaha, dobre :D
Btw. jak by już przyszedł do Barcy, to może by się chociaż trochę rozwinął jeszcze :D W sumie dobry żart :>