0

Wolę Ronaldinho :D

0

Jak już tak Isaacowi Pep daje sporo szans, to może by i Deulo się doczekał chociaż 75 minut gry? Bo w meczu z Mallorcą dostał jak dla mnie za mało ;P
Ogólnie Cuenca jest kolejnym ciekawym zawodnikiem z La Masii :)

0

Alexis! :DD

0

Messi! :)

0

Gramy piach z przodu... do wejścia albo Xavi, albo Iniesta, albo obydwaj :D

0

Brawo Leo! Przełamał się na wyjeździe :)

0

dla mnie max żółta... o.O

0

Deulofeu będzie wchodził razem z Carlesem. Brawo dla Pepa za dzisiejsze decyzje, super.

0

Super! Brawo dla "młodego" :D

0

Nie ogarniam jak można ich nie poznać...

Cesc w ogóle się nie zmienił :D

0

Mega nie przyjemny uraz Pedrito...

0

Najdłuższy karny jakiego widziałem :D

0

Oby trafił...

0

Bicie głową w mur...

0

Moim zdaniem coś zawalili z przygotowaniem do sezonu... szkoda, wielka szkoda. Gerard, wracaj jak najszybciej! Z resztą, nie tylko Gerard, reszta też niech szybko wraca :)

0

Geniusz... tyle w temacie :)

0

MESSIII!!! Pięknie! :D

0

Jednak Pique... ;///

0

No to kontuzja Daniego prawdopodobnie.

0

nie ogarniam... nie mogę się zalogować też ;/

0

hahaha :DD Dobre, dobre :)

0

Takie polskie nazwisko... "Kubala" :D

Brawo Leo! Oby tak dalej :)

0

Heh, fajnie to wyglądało jak się wysoko ustawili do st. fragmentu gry :D

0

Ta poprzeczka utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że nie powinniśmy grać trójką w obronie...

0

Tak na gorąco: Wydaje mi się, że Pep popełnił błąd w ustawieniu, powinniśmy grać zdecydowanie 4 w obronie, bo Valencia gra bardzo dużo skrzydłami.

0

Mówiłem "spoko". I co? :D

Pięknie! :)

0

Można powiedzieć "bramka z dupy". :D

Spoko, wygramy to.

0

Masakra - tyle w temacie.

0

brak słów kociol123, brak słów.

0

kociol123 hahaha, dobre :D

Btw. jak by już przyszedł do Barcy, to może by się chociaż trochę rozwinął jeszcze :D W sumie dobry żart :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?