0

Strzelili Ci co powinni:)

0

Alves był zagrożony pauza, bo dostał żółta kartke??

0

Cos niedobrego chyba z Yaya;/

0

Co gość to zrobił:O:O Messi

0

Tititemu coś nie wyszło:D

0

Ale podał Eto'o a Xavi tylko formalności dopełnił:)

0

licytujcie się dalej kto ile bramek strzeli... obysmy się nie zdziwili

zwyciestwo jedną bramką bedzie dobre.

0

Santander do przerwy 5-0 :O ale z nimi jadą:O

Malaga 2-0 z Sevilla:O Oj trudny mecz za tydzień czeka, a najpierw trzeba dziś zdobyc trzy punkty!

0

Oj żeby tylko nic powaznego z Puyolem...

0

Jest 6 pkt przewagi, jest dobrze:)

0

żal... kolejny słupek;/;/;/

0

Widze, że Henry tez się dostosował...

0

To nie jest śmieszne...;/ Etooo poprzeczka:O

0

Oj Etoo Etoo:O już dziś tyle sytuacji...

0

To powinno już wpaść...

0

Gość co obronił:O:O

0

Co się rozszaleli to maskara:)

0

Kurcze Etooo podanie podanie!!!

0

Ale akcja:O

0

Ja nie wiem czy tam był faul na Iniescie, no ale... Brawoo Messi:)

0

A jednak dobrze że Sergio wyszedł w podstawowym składzie:)

0

Ramis nam tę bramkę podarował:)

0

Dzieki Messi, pieknie:)

0

Co Messi miesza:O tylko szkoda, że efektownie a nie efektywnie...

0

ehhhh...

0

nie wiem gdzie Ty widzisz tą dobra gre, jedna akcja Iniesty na początku i przewracanie się o własne nogi. Obrana pozytywnie poza Dani

No i teraz ładnie Hleb, poza tym bez rewelacji

0

Nawet Pep zdeka zniesmaczony grą Barcy...;/

0

Hleb to tylko kłaść się potrafi...

0

Dzieki Etoooo

0

Bojan aż tak zapatrzony w gre kolegów, że aż ziewa:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?