0

Ja wiem czy sędzia za Realem? Marquez mógł spokojnie dostać drugą żółta za faul na Raulu więc nie przesadzajmy...

0

sebal1realfan

Szacunek dla gościa!!

jakieś dzieci neo będą sie teraz wyzywać itd, ludzie bądźmy dorośli, a przynajmniej zachowujmy się jak dorośli bo 70% tutaj nie ma 18 lat

0

drk99

przeczytaj uważnie to co jest napisane...

0

Wcale nie było tak kolorowo jakby się mogło wydawać, nie byliśmy zespołem o wiele lepszym, jak w ogóle lepszym zwłaszcza na początku drugiej połowy. Etoo strzelił bramke, ale dobrze też nie grał, dwa tygodnie od ostatniego meczu zrobiły jednak swoje i nie był w rytmie, Messi bramkę strzelił ale rewelacyjnie tez nie zagrał, za dużo samemu... Pozytywnie Yaya zwłaszcza na początku meczu, koleś co się kiwał:O

kapitan jak zawsze, VV obronione sam na sam z Drenthe i w drugiej połowie strzał Palancy, najsłabszy dziś Gudi niestety.

Ważne że sa trzy punkty, wygrana! Niektórzy to chyba z nieba spadli myśląc że będzie 5-0. Można spokojnie iść spać, dobrej nocy:)

0

tyle nerwów tyle czasu czekac trzeba było. Jest 2-0

0

uffffffffffff moje nerwy.... ale fuks!!

0

Ludzie dajcie spokój piszecie 20-0 itd żeby się później nie rozczarować!

Dajcie na luuuz, troszkę pokory i szacunku bo nie będzie lekko łatwo i przyjemnie!!!

Niech wygrają nawet jedną bramką i będzie dobrze!

0

Jak tego Eto' o nie strzelił:O:O:O:O

0

Wybicie bramkarza Sevilli, główka do przodu na środku boiska któregoś z naszych i Messi sam na sam, 0-2 pięknie!!

0

Piekny strzał Alvesa z wolnego, szkoda tylko, ze obronił bramkarz

0

uffffffffffff i to dwa razy...

0

Bardzo niebezpieczne te kontrataki, trzeba bardzo z tyłu uważać, bardzo uważać.

0

Brawoooo, 1-0 Eto"o

0

Koniec, brawo kolejna drużyna z bagażem pół tuzina bramek odprawiona do domu, świetnie oby tylko ta forma trwała jak najdłużej, świetny kolejny mecz Messiego , i 4 brameczki Etoo'o coś pięknego. BRAWO

0

Szkoda, że spalony bo Messi też by sobie strzelił.

0

Oj cos Henry nie ma szczęścia dziś, znów niewiele brakło... yyy a jednak nie 6-0 Henry:)

0

Brawo Etooooo'o 4 brameczki pieknie i Camp Nou na stojąco!!!

0

Gudi:) 5-0

0

:) yyy 4-0 Etoo

0

Eto' o 3 brameczka:)

0

Henry to za dużo się dziś kiwa

0

Powtórka z przed kilku minut strzału Daniego Alvesa z rzutu wolnego, ktoś chyba zmienił lot piłki i 1-4

0

Nie Messi tylko Xavi, przepraszam

0

Fantastyczna akcja, całego zesopłu przejecie na połowie, podprowadzenie piłki dośrodkowanie w ple karne zgranie główką Henryka i Messi strzela na 1-3, brawooo:)

0

Boisko w niektórych miejscach to wygląda jakby mieli ziemniaki sadzić:O masakra

0

No chyba trochę bramkarza zmyliło, nieprawdaż?

0

ale mu wszedł, musiało zaboleć;/

0

Trochę fuks, ale Brawo Xavi:):):):):)

0

Mam nadzieje, że bana nie dostanę

Bramka na 1-0

http://www.sendspace.pl/file/TtzduLn3/

0

Czy to jawa czy sen?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?