bubu321
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Czudec
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem czy sędzia za Realem? Marquez mógł spokojnie dostać drugą żółta za faul na Raulu więc nie przesadzajmy...
0
sebal1realfan
Szacunek dla gościa!!
jakieś dzieci neo będą sie teraz wyzywać itd, ludzie bądźmy dorośli, a przynajmniej zachowujmy się jak dorośli bo 70% tutaj nie ma 18 lat
0
drk99
przeczytaj uważnie to co jest napisane...
0
Wcale nie było tak kolorowo jakby się mogło wydawać, nie byliśmy zespołem o wiele lepszym, jak w ogóle lepszym zwłaszcza na początku drugiej połowy. Etoo strzelił bramke, ale dobrze też nie grał, dwa tygodnie od ostatniego meczu zrobiły jednak swoje i nie był w rytmie, Messi bramkę strzelił ale rewelacyjnie tez nie zagrał, za dużo samemu... Pozytywnie Yaya zwłaszcza na początku meczu, koleś co się kiwał:O
kapitan jak zawsze, VV obronione sam na sam z Drenthe i w drugiej połowie strzał Palancy, najsłabszy dziś Gudi niestety.
Ważne że sa trzy punkty, wygrana! Niektórzy to chyba z nieba spadli myśląc że będzie 5-0. Można spokojnie iść spać, dobrej nocy:)
0
tyle nerwów tyle czasu czekac trzeba było. Jest 2-0
0
uffffffffffff moje nerwy.... ale fuks!!
0
Ludzie dajcie spokój piszecie 20-0 itd żeby się później nie rozczarować!
Dajcie na luuuz, troszkę pokory i szacunku bo nie będzie lekko łatwo i przyjemnie!!!
Niech wygrają nawet jedną bramką i będzie dobrze!
0
Jak tego Eto' o nie strzelił:O:O:O:O
0
Wybicie bramkarza Sevilli, główka do przodu na środku boiska któregoś z naszych i Messi sam na sam, 0-2 pięknie!!
0
Piekny strzał Alvesa z wolnego, szkoda tylko, ze obronił bramkarz
0
uffffffffffff i to dwa razy...
0
Bardzo niebezpieczne te kontrataki, trzeba bardzo z tyłu uważać, bardzo uważać.
0
Brawoooo, 1-0 Eto"o
0
Koniec, brawo kolejna drużyna z bagażem pół tuzina bramek odprawiona do domu, świetnie oby tylko ta forma trwała jak najdłużej, świetny kolejny mecz Messiego , i 4 brameczki Etoo'o coś pięknego. BRAWO
0
Szkoda, że spalony bo Messi też by sobie strzelił.
0
Oj cos Henry nie ma szczęścia dziś, znów niewiele brakło... yyy a jednak nie 6-0 Henry:)
0
Brawo Etooooo'o 4 brameczki pieknie i Camp Nou na stojąco!!!
0
Gudi:) 5-0
0
:) yyy 4-0 Etoo
0
Eto' o 3 brameczka:)
0
Henry to za dużo się dziś kiwa
0
Powtórka z przed kilku minut strzału Daniego Alvesa z rzutu wolnego, ktoś chyba zmienił lot piłki i 1-4
0
Nie Messi tylko Xavi, przepraszam
0
Fantastyczna akcja, całego zesopłu przejecie na połowie, podprowadzenie piłki dośrodkowanie w ple karne zgranie główką Henryka i Messi strzela na 1-3, brawooo:)
0
Boisko w niektórych miejscach to wygląda jakby mieli ziemniaki sadzić:O masakra
0
No chyba trochę bramkarza zmyliło, nieprawdaż?
0
ale mu wszedł, musiało zaboleć;/
0
Trochę fuks, ale Brawo Xavi:):):):):)
0
Mam nadzieje, że bana nie dostanę
Bramka na 1-0
http://www.sendspace.pl/file/TtzduLn3/
0
Czy to jawa czy sen?