0

Co teraz Caceres wywalczył piłke:O, brawo bo mogło być groźnie.

0

Nie zablokowali i straciliśmy bramkę;/

0

Abidal żółtko...

0

Messi do Etoo i wszystko jasne

Brawo Etoo, Brawo Messi:)

0

Ale mu kose założył...:O;/

0

Pyrzo_Barca

Gdzieś słyszałem, że wygrał, to może on powinien wykonywać te wolne bo Daniemu nie idzie za bardzo...

0

Ale BRAMA:) i to kto strzelił:O

0

Henry żółtko. :O

0

Ale akcja, tzn wrzutka:O BRAWO!! BOJAN + HENRY!!

0

Messi już ma tyle bramek co Villa:) a to jeszcze nie koniec:)

0

Messi, to się nazywa mieć szczęscie:)

0

Jak oni strzelili to on też musiał:) brawo Henry

0

Gośc co przywalił z wolnego...

0

dobrze, że był faul...

0

Alves niby wrzutka niby strzał i.. poprzeczka

0

Co gość piłke wyciągnął to masakra...:O

0

ufffffffff było blisko

0

rehabilitacja:)

0

Oj Bojan Bojan...

0

Szkoda że spalony...

0

Ładny rajd Messiego podanie na 17 metr do E2 i barca prowadzi:)

0

YAYAY:O:O:O:O:O:O

0

nie Nunes tylko Josemi sorki

0

Czerwona dla Nunesa,należało się już nawet wcześniaj za łokieć w kierunku Alvesa

0

Alves---->V.Sanchez

0

Nasz kapitan to się chyba z powołaniem minął, napastnik z niego jak nic:)

0

Ale walnął Gudi :O szkoda że niecelnie

0

0-1:O

0

Jest Messi obok Maradony:)

0

Ale się wyściskali Maradona z Laporta:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?