buciej
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najlepszy mecz byl na Stanford Bridge w rewanzu. Piekny mecz ktory trzymal do konca w napieciu, po tej bramce Iniesty cieszylem sie jak po zadnej innej.
0
ładnie i czytelnie, dzieki!
0
bramka pedro ; sendspace :
http://www.sendspace.pl/file/1752a8a67d522326cbf5517
0
Tai-Sho
jak faulowal? obejrzyj jescze raz powtorke, sedzia podniosl choragiewke zaraz przed wykopem alvesa, wiec albo pilka wyszla albo byl spalony
0
szkoda, mam nadzieje ze w rewazu odrobimy straty i przejdziemy daalej. Wszyscy z was narzekaja na marqueza i czychre, zagrali slabiej niz milito. Ale bardziej mnie denerwuje dyspozycja alvesa, na tyle dosrodkowan co on ma to wiekszosc marnuje, dlatego w przyszlym meczu chcialbym zobaczyc puyola na prawej.
0
na tomciotv jest mecz , jedynym minusem jest to ze obecnie mam upload na poziomie 130kb a download okolo 300:/
0
ludzie nie panikujcie, z villareal zawsze trudno nam sie gralo zobaczcie chociazby ostatnie wyniki; jescze pol sezonu przed nami. A co do meczu najbardziej mnie frustrowal alves, duzo niecelnych podan w jego wykonaniu w pewnych momentach to pedro a nawet iniesta musieli sie wraca na jego pozycje. Ale cieszy dyspozycja pedro, w tym meczu bylo widac wiare we wlasne umiejetnosci, bardzo na plus!
0
messi kontuzja...:/ lekarze pomagali zejsc do szatni
0
chyba pierwszy raz widze fale na meczu Barcy.
0
News powstal zeby wyjasnic pare spraw, ale niektorzy dalej tego nie pojmuja. Łatwo mozna dojsc do wniosku ze gdy wygramy pozostale 2 mecze, mamy zapewnione 2! miejsce a nawet i 1 w grupie.
0
według mnie to takie glupie gadanie, gdzyby babcia miala wasy... nie ma eto nie ma temata. To cos zrobil eto dla nas jest wielkie ale nie mozna sie juz tym fascynowac. Ibra jest teraz i wedlug mnie swietnie sie prezentuje, a ostatnie slabsze mecze sa wina poprostu zmeczenia, taka mam nadzieje i tak sobie tlumacze.
0
jaco78:
od kiedy jestes kibicem od roku? jakos w sezonie 2006/2007 byl eto i przegralismy wszystko.
0
wyluzujcie ludzie , jedna porazka to dla was tragedia? gdzie byliscie jak barcelona okupowala 5-6 miejsce w tabeli l.hiszpanskiej? nic sie nie stalo gra sie toczy dalej.
0
a co ma powiedziec? "Valdes zagral bardzo dobre spotkanie ale i tak Casillas jest lepszy" zastanowcie sie zanim cos napiszecie...
0
moze was zdziwie, ale mnie meczyk sie podoba. Co z tego ze nie tworzymy akcji jakich pelno w kazdym meczu, moge wkoncu zobaczyc Barce jak sie broni, i broni sie na tyle dobrze ze 0 dalej z tylu. Ale 2 drugiej polowie ten teatrzyk pewnie sie skonczy i wygramy. oby. pozdro
0
moze was zdziwie, ale mnie meczyk sie podoba. Co z tego ze nie tworzymy akcji jakich pelno w kazdym meczu, moge wkoncu zobaczyc Barce jak sie broni, i broni sie na tyle dobrze ze 0 dalej z tylu. Ale 2 drugiej polowie ten teatrzyk pewnie sie skonczy i wygramy. oby. pozdro
0
naszego drugiego trenera wywali do szatni, ciekawe za co.
0
chyba lekki spalony. ale najwazniejsze ze gol zaliczony.
0
naszczescie messiemu nic nie jest po tym nadepnieciu, ale cos henry'emu sie stalo
0
Spodziewalem sie lepszej formy po naszych zawodnikach, jedynie messi xavi i alves cos dzialali reszta ospala jakas. Ibra zagral na srednim poziomie, nie trafil setki ale tez ladnie pare razy wystawil pilke do strzalu. Ale ze skutecznosc byla fatalna wiec sie skonczylo jak sie skonczylo. Ci co uwazaja ze Barca nic nie zagrala to niech sobie zadaja pytanie co zagral Inter? dno? pozdro
0
sebabarca
wpisz w google antywirus online, i przeskanuj kompa.
0
to jest ten co podal do bramkarza w meczu z Manu? jak tak to dziekujemy:>
0
ładne brameczki - będą z nich ludzie
0
zauwazyliscie ze puchar LM zawsze stal pomiedzy pomiedzy tamtymi pucharami? Swiadczy to o tym ze dla kazdego zawodnika czy kibica jest to najwazniejszy puchar w pilce klubowej.
0
messi nawet podczas fety pluje:P
0
najpiekniejsza chwila:
kiedy henry podal guardioli puchar. bezcenne
0
Thieri21:
dobre to:D
0
mam nadzieje ze pogoda bedzie jutro naszym sprzymierzencem(czyli bardzoo cieplo)
0
jamaican10:
tez tak mam:/
0
FankaBarcy12:
ja bym wolal zeby pokazali gre taka jak zawsze.