buciej
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
licze na jakies filmiki z fety z barcelonie:P
0
zasluzone mistrzostwo:D
0
i do wszystkich kibicow;)
0
wie ktos moze czy przy tym ostatnim strzale ballacka gra zostala prrzerwana? bo tak wyglada na powtorkach. Jezeli zostala to dlaczego? chodzi mi o ten ostatni strzal co niby reka byla? z gory dzieki za odpowiedz
0
wie ktos moze czy przy tym ostatnim strzale ballacka gra zostala prrzerwana? bo tak wyglada na powtorkach. Jezeli zostala to dlaczego? chodzi mi o ten ostatni strzal co niby reka byla? z gory dzieki za odpowiedz
0
ale sie ciesze:D. zgadzam sie powinny byc karne ale tak samo na camp nou sedzia nas okradl, wiec niech kibicie chcelsea nie maja pretensji. Ciesze sie tym bardziej ze antyfutbol przegral!
0
w moim zyciu tez najpiekniejsze:D
0
jak gralismy z milanem 3 lata temu tez bylo 0:0 i 1:0 wiec nie wiem w czym problem
0
Nie rozumiem was. Dlaczego uwazacie ze to slaby rezultat? ludzie nie myslacy trzezwo mysleli ze wygramy3:0 , od zawsze bylo wiadomo ze beda sie bronic i bedzie trudno,dlatego uwazam, ze to najlepszy remis z mozliwych. Tak...to prawda ze pozostaje niedosyt, szczegolnie po tych trzech okazjach, ale trzeba myslec juz o nastepnym spotkaniu. Sprawa awansu pozostaje otwarta.Nie ma stadionu nie "zdobytego", za tydzien mecz napewno bedzie inaczej wygladal i wtedy sie okaze. Pozdro.
0
najgorsze- stale fragmenty gry
0
cezar jescze o zmiane brosi...bo skonam...
0
narzekacie....mnie tam mecz sie podoba, przynajmniej bedzie walka do konca, i wierze ze damy rady zdobyc 3 punkty.
0
to co zrobil pepe to skandal...mam nadzieje ze zostanie ukarany na pare meczy, nie dosc ze kopnal lezacego to jescze potem uderzyl nastepnego gracza z piesci w ryj. kto nie widzial niech zobaczy na wlasne oczy na youtube
0
Damian2601
wpisz w google : mecze na żywo
0
guardiola89: dokladnie tak samo uwazam
0
dobra w ciul kompilacja:)
0
mam nadzieje ze pique polubi strzelac na bernabeu ;)
0
kibice Manchesteru juz mysla ze sa w finale, tylko chyba zapomnieli ze w fazie grupowej remisowali "ze slabym" villareal czy w lidzie dostawali w dupe od arsenalu.Z bayernem bedzie ciezko, ale ze do monachium blisko to licze na meczyk na zywo:D
0
tak w ogole, nie moglbym byc na takim meczu, nerwy puscilyby i niestety musialbym uderzyc sedziego...
0
gdyby sedzia nie wyrzucil keity pewnie mecz ulozylby sie inaczej...ale teraz to sobie mozna gadac. Pewnie odwolamy sie i kartka zostanie anulowana, ale co z tego jak puntky stracone. Trzeba isc dalej 7 punktow przewagi, sadze ze wystarczy do konca sezonu. Pozdo dla prawdziwcyh kibicow. Visca el Barca!!!
0
zobaczcie co na onecie napisali "minął trzech rywali wkręcając dosłownie Jagielkę i płaskim strzałem pokonał bezradnego Ikera Casillasa"
0
Dzis trener ma urodziny. To sobie ladny prezent sprawil. I dobrze!
0
tzn ja tak zrobilem przy bramce na 0-2 bo nie chcialo chodzic
0
judasz89
zmien nazwe pliku
0
co prawda to prawda VeB!
0
fcbarak:
masz racje ze nie wazne czy podanie czy strzal jednak tak jak napisalem wczesniej w 58sek w momencie podania gudi nie jest na spalonym i 1:10 to potwierdza.
0
58s i 1:10 dobrze to widac ze gudi nie byl na spalonym. Mozna to takze potraktowac ze jezeli sedzia nie jest pewien na 100% to gra toczy sie z korzyscia dla atakujacego. wiec bramka prawidlowa
0
obejrzalem bramke na 2:1 i doszedlem do wniosku ze spalonego nie bylo.
0
morphi :
dobry filmik:D chociaz nie na temat;p
0
santiago
wedlug mnie alves prawidlowo dostal zoltko, bo wiedzial ze nie dojdzie do pilki a pchnal, cialem zawodnika. co nie zmienia faktu ze tamten ziomek co go pozniej popchnal powinien czerwo dostac.