0

licze na jakies filmiki z fety z barcelonie:P

0

zasluzone mistrzostwo:D

0

i do wszystkich kibicow;)

0

wie ktos moze czy przy tym ostatnim strzale ballacka gra zostala prrzerwana? bo tak wyglada na powtorkach. Jezeli zostala to dlaczego? chodzi mi o ten ostatni strzal co niby reka byla? z gory dzieki za odpowiedz

0

wie ktos moze czy przy tym ostatnim strzale ballacka gra zostala prrzerwana? bo tak wyglada na powtorkach. Jezeli zostala to dlaczego? chodzi mi o ten ostatni strzal co niby reka byla? z gory dzieki za odpowiedz

0

ale sie ciesze:D. zgadzam sie powinny byc karne ale tak samo na camp nou sedzia nas okradl, wiec niech kibicie chcelsea nie maja pretensji. Ciesze sie tym bardziej ze antyfutbol przegral!

0

w moim zyciu tez najpiekniejsze:D

0

jak gralismy z milanem 3 lata temu tez bylo 0:0 i 1:0 wiec nie wiem w czym problem

0

Nie rozumiem was. Dlaczego uwazacie ze to slaby rezultat? ludzie nie myslacy trzezwo mysleli ze wygramy3:0 , od zawsze bylo wiadomo ze beda sie bronic i bedzie trudno,dlatego uwazam, ze to najlepszy remis z mozliwych. Tak...to prawda ze pozostaje niedosyt, szczegolnie po tych trzech okazjach, ale trzeba myslec juz o nastepnym spotkaniu. Sprawa awansu pozostaje otwarta.Nie ma stadionu nie "zdobytego", za tydzien mecz napewno bedzie inaczej wygladal i wtedy sie okaze. Pozdro.

0

najgorsze- stale fragmenty gry

0

cezar jescze o zmiane brosi...bo skonam...

0

narzekacie....mnie tam mecz sie podoba, przynajmniej bedzie walka do konca, i wierze ze damy rady zdobyc 3 punkty.

0

to co zrobil pepe to skandal...mam nadzieje ze zostanie ukarany na pare meczy, nie dosc ze kopnal lezacego to jescze potem uderzyl nastepnego gracza z piesci w ryj. kto nie widzial niech zobaczy na wlasne oczy na youtube

0

Damian2601

wpisz w google : mecze na żywo

0

guardiola89: dokladnie tak samo uwazam

0

dobra w ciul kompilacja:)

0

mam nadzieje ze pique polubi strzelac na bernabeu ;)

0

kibice Manchesteru juz mysla ze sa w finale, tylko chyba zapomnieli ze w fazie grupowej remisowali "ze slabym" villareal czy w lidzie dostawali w dupe od arsenalu.Z bayernem bedzie ciezko, ale ze do monachium blisko to licze na meczyk na zywo:D

0

tak w ogole, nie moglbym byc na takim meczu, nerwy puscilyby i niestety musialbym uderzyc sedziego...

0

gdyby sedzia nie wyrzucil keity pewnie mecz ulozylby sie inaczej...ale teraz to sobie mozna gadac. Pewnie odwolamy sie i kartka zostanie anulowana, ale co z tego jak puntky stracone. Trzeba isc dalej 7 punktow przewagi, sadze ze wystarczy do konca sezonu. Pozdo dla prawdziwcyh kibicow. Visca el Barca!!!

0

zobaczcie co na onecie napisali "minął trzech rywali wkręcając dosłownie Jagielkę i płaskim strzałem pokonał bezradnego Ikera Casillasa"

0

Dzis trener ma urodziny. To sobie ladny prezent sprawil. I dobrze!

0

tzn ja tak zrobilem przy bramce na 0-2 bo nie chcialo chodzic

0

judasz89

zmien nazwe pliku

0

co prawda to prawda VeB!

0

fcbarak:

masz racje ze nie wazne czy podanie czy strzal jednak tak jak napisalem wczesniej w 58sek w momencie podania gudi nie jest na spalonym i 1:10 to potwierdza.

0

58s i 1:10 dobrze to widac ze gudi nie byl na spalonym. Mozna to takze potraktowac ze jezeli sedzia nie jest pewien na 100% to gra toczy sie z korzyscia dla atakujacego. wiec bramka prawidlowa

0

obejrzalem bramke na 2:1 i doszedlem do wniosku ze spalonego nie bylo.

0

morphi :

dobry filmik:D chociaz nie na temat;p

0

santiago

wedlug mnie alves prawidlowo dostal zoltko, bo wiedzial ze nie dojdzie do pilki a pchnal, cialem zawodnika. co nie zmienia faktu ze tamten ziomek co go pozniej popchnal powinien czerwo dostac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?