buciej
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tym spalonym byla chyba podobna sytuacja jak wtedy kiedy alves strzelil gola. chyba ze sie myle
0
moze z nikont?
0
co mysliscie o tej akcji przy 3 golu. byl tam wczesniej spalony?
0
ten sedzia jest porabany. naszym zawodnikom daje zolte kartki za byle gowno.
0
mlody999: dzieki za linka kolega . pozdro
0
hleb w tak krotkim czasie pokazal sie z lepszej strony niz henry w przeciagu calego meczu
0
alves nie strzelil , chociaz blisko bylo
0
italiano
ja tobie przyznaje racje:)
0
mlody999
chyba 12 ale glowy nie dam sobie uciac
0
gilbert3:
a kto by nie chcial wygral z realem chociaz 1:0. Jednak z kazdej naszej wygranej trzeba byc zadowolonym bo patrzac na poprzedni sezon to trudno bylo wygrac nawet 1:0 z jakims przecietniakiem. A jak bedziemy wygrywac wszystki mecze te"mniej wazne" to mecz z realem czy valencia nie bedzie mial wieksza znaczenia w stosunku do calego sezonu.