0

z tym spalonym byla chyba podobna sytuacja jak wtedy kiedy alves strzelil gola. chyba ze sie myle

0

moze z nikont?

0

co mysliscie o tej akcji przy 3 golu. byl tam wczesniej spalony?

0

ten sedzia jest porabany. naszym zawodnikom daje zolte kartki za byle gowno.

0

mlody999: dzieki za linka kolega . pozdro

0

hleb w tak krotkim czasie pokazal sie z lepszej strony niz henry w przeciagu calego meczu

0

alves nie strzelil , chociaz blisko bylo

0

italiano

ja tobie przyznaje racje:)

0

mlody999

chyba 12 ale glowy nie dam sobie uciac

0

gilbert3:

a kto by nie chcial wygral z realem chociaz 1:0. Jednak z kazdej naszej wygranej trzeba byc zadowolonym bo patrzac na poprzedni sezon to trudno bylo wygrac nawet 1:0 z jakims przecietniakiem. A jak bedziemy wygrywac wszystki mecze te"mniej wazne" to mecz z realem czy valencia nie bedzie mial wieksza znaczenia w stosunku do calego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?