0

Są jakieś kina otwarte w Krk?

0

@KacperVEB łapa siedzi xd
Jakie to ma znaczenie że ma docięte ramiona, przecież będą walczyć w mma, a nie pozować

7

@Cobra303 właśnie w ostatnim meczu udowodniliśmy że możemy wygrać z silnym rywalem. Wystarczy odpowiednie ustawienie, a nie klepanie po obwodzie i nabijanie się na kontry co mecz.

1

@KacperVEB przecież Pasha jest dwa razy mniejszy od kizo

2

@Pawel13sz dobry melanż musi być xd

1

Nacho wcześniej tak samo zatrzymał rywala wejściem, w dodatku za nim byli już tylko dwaj obrońcy i co? I gówno, bez kartki oczywiście.

3

Świetne są ujęcia kamer w meczu Realu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mns21 popo polecam, super gość

21

@KSSniper jego cena powstała w wyniku kombinacji w papierkach, ileż razy można powtarzać

12

@Rewolucja123 może dlatego że grał dużo krócej

0

Brawo Milik, silna psychika!

0

Ale ta Maryslia jest cienka

0

@Denver co? Przetłumacz to na nasz język.

2

@itmustbejoke Puig wprowadza zbyt dużo chaosu, a Moriba musi się ograć jeszcze

6

@FC1899Barca drugie miejsce w premier league. Myślę że mogło być znacznie gorzej xd

1

@RomanHoffer moim zdaniem spekulacje tego typu mają tyle sensu co transfer aguero w lecie czyli niewiele.

0

@AmigoBlancos wygrana z Juve w finale lm jako ostatni wielki triumf, manita z Realem Madryt która pokazuje dominację Barcelony pepa w futbolu, prezentacja Ronaldinho i pierwsze zwycięstwo w Europie z dream teamem za czasów Cruyffa

16

@MarioVeB! Masz uprzedzenia wobec ludzi bez włosów?

12

@Triv44 nie wiem gdzie, ale mam nadzieję że szybko tutaj trafią i ukrócą te przekleństwa. Zgłoszone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LeoMessiah zależy od dyspozycji ich zespołów, na ten moment moim zdaniem najlepszy sancho, potem rashford

3

@NaFazieHitman Oj chciałbym zobaczyć minę mbappe

7

@kamyk_23 ale po co umniejszać ustawieniu? Gdybyśmy grali jak zwykle i usiłowali zamknąć seville w szesnastce to pewnie jak zwykle stracilibyśmy coś z kontry, a tak to zamknęliśmy im drogę do naszej bramki i wykorzystaliśmy potencjał Dembele i de jonga do szybkiego transportowania piłki w pole karne. Ustawienie było równie ważne.

0

@sintesox chciałbym żeby wyglądało to w ten sposób

mingueza Pique araujo
De jong Busquets/wijnaldum
Dest. Alba
Pedri/griezz
Ansu/dembele. Messi

0

@Yosemite Myślę że jego powrót musi przebiegać stopniowo, poprostu musi się rozkręcić. Dzisiaj na tle zawodników Burnley wygląda jak zawodnik okręgówki grający z przypadkowymi chlopakami kopiącymi piłkę po pracy na orliku. Trochę więcej zaangażowania i będzie jednym z najlepszych w pl, bo umiejętności i klasa wielkie.

0

Bale długa piłka do kane'a i 2:0.Piękne podanie i piękny gol.

1

@Gomess Simons z tego co kojarzę to głównie produkt marketingowy i było wielu lepszych od niego

3

Bardzo podoba mi się ustawienie drużyny które wczoraj widzieliśmy. To było ustawienie idealne pod nasz skład. Mamy od początku sezonu problemy w obronie, a ciągle gramy bardzo wysoko i tracimy gole w ten sam sposób, w ogóle nie ucząc się na popełnionych błędach. Wczoraj jako zespół graliśmy dużo niżej, a dzięki temu że graliśmy trójką z tyłu nie było żadnych sytuacji w których Sevilla wychodziłaby do kontry większą ilością zawodników. Efekt to zero strzałów w pierwszej połowie z ich strony. Świetnie też w takiej bardziej "otwartej" grze odnajdują się de jong i Dembele. Holender gdy tylko ma trochę miejsca potrafi świetnie pociągnąć z piłką dobre kilkadziesiąt metrów, a Dembele ma niesamowity gaz w nogach i jest dobry w pojedynkach jeden na jeden kiedy biegnie na obrońcę. Świetnie to wszystko zagrało, szkoda tylko kontuzji Pedriego który nadawał temu wszystkiemu płynność, ale myślę że Griezmann może go bardzo dobrze zastąpić bo dużo pracuje w obronie i ma świetna wizję, dobrze rozrzuca piłki, a to będzie ważne kiedy będziemy mieli trochę więcej miejsca do grania. Jak tylko klepiemy po obwodzie a przeciwnik stoi na 16stce to nie ma gdzie wcisnąć tej piłki, różnice robią zawodnicy dobrzy w grze 1 na 1,a francuz do nich nie należy.

6

@Gomess a ja myślę że właśnie ma. Oscar ma wszystkie cechy które są potrzebne środkowemu obrońcy w tym klubie,a których niektórym ewidentnie brakuje :)
Najbardziej podoba mi się to, że nie boi się grać na styku, w bliskim kontakcie ciało w ciało, co jest ważne ponieważ gramy wysoko i często będzie musiał walczyć 1 vs 1 z szybkimi skrzydłowymi przy kontrach. Sam biega dosyć sprawnie więc to nie powinien być dla niego problem. No i najważniejsze jest to że ma charakter i wolę walki którą zaraża innych, a tego nam brakuje. Mam nadzieję że za dwa lata będziemy się cieszyć z trójki Araujo-Garcia-Mingueza. Wszyscy świetnie się zapowiadają, różnią się od siebie jeśli chodzi o profil gry i co najważniejsze wszyscy są "swoimi" ludźmi :)

34

Mam nadzieję że Mingueza zostanie w zespole na długie lata, świetny z niego gość, zawsze walczy do końca i nie waha się grać w kontakcie. Tego nam brakuje. Mingueza i Araujo to para na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?