busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico a kiedyś tam była jakaś 9tka na miarę Barcelony?
20
Puig idealny byłby na taki mecz w którym trzeba zrobić coś niekonwecjonaknego żeby przebić się przez obronę. No ale gra braithwait który nie potrafi przyjąć, podać, wyjść do piłki bez spalonego. Chłop pewnie nawet wodę na herbatę przypala.
0
Brakuje griezmanna
0
@KacperVEB zakładam że ocenia ich na podstawie treningów i widocznie jeszcze nie ten poziom.
1
@VenoM już jest skład byczq
0
@KacperVEB jedyna logiczna opcja dla mnie to Puig za pedriego a Pedri na skrzydło i braithwait out. Konrad nie gra zupełnie nic więc w tym momencie sezonu raczej nie dostanie nagle szansy w meczu o punkty.
3
@FIJI bo jest zdecydowanie najpewniejszym punktem zespołu a gra bez niego traci płynność i równowagę. Widocznie kondycyjnie też dojeżdża skoro gra ciągle. Wiek nie ma znaczenia jeśli chłopak ma takie umiejętności.
0
@KacperVEB kto za nich?
0
Dobry skład, ale widok tego braithwaita irytuje niesamowicie.
0
@BarcaInfo jeśli awansują to i tak pewnie odejdzie. Jego agent co rusz puszcza oczko w stronę najbogatszych klubów swoimi wypowiedziami.
0
Jak byście ułożyli skład bez Busquetsa na seville?
0
@Ratamahatta wystarczy odpalić mecz Liverpoolu i zobaczyć jak zapiepr***ą w pressingu przez 90 minut, ilu graczy podłącza się do każdego ataku czy kontry, ilu wraca do obrony po stracie. Między nami, a kazdym topowym zespołem jest pod tym względem przepaść, nasi biegają po boisku jakby naprawdę wierzyli w to że gra w Barcelonie i klepanie po obwodzie czyni z nich jakichś nadpiłkarzy co nie muszą biegać za piłką tylko sama do nich wróci.
0
@Janiama możesz to tłumaczyć ludziom na 157 sposobów, ale i tak ci ktoś napisze "wina kumana, źle ich ustawia, źle motywuje". Wiadomo, gość nie jest bez winy bo może robić niektóre zmiany dużo szybciej, reagować na to co się dzieje na boisku w inny sposób, przykładowo nie rozumiem dlaczego Trincao wszedł tak późno skoro strzał z dystansu to jego największy atut, a miał hektary miejsca żeby próbować. No ale ostatecznie nie można zrzucać winy na trenera kiedy marnuje się tyle okazji i robi takie rzeczy w obronie. Zwolnimy kolejnego, a ci sami piłkarze którzy uczestniczyli w każdym upokorzeniu przez ostatnie 5lat będą sobie dalej biegać po boisku i kosić siano.
1
@sintesox Pedri, asnu fati, araujo
1
@clyde na obu zdjęciach nie ma w sumie szału
2
@DaPi szczerze mówiąc to te wyniki messiego średnio już cieszą kiedy zespół jest w dołku. A kiedyś się człowiek emocjonowal złotym butem itp :D
6
@DaPi ale tu akurat jest trochę racji po stronie koemana, gdyby nie indolencja napastników to mecz byłby już zamknięty po pierwszej połowie. A że oddali chyba z 10strzałow z 20metra Panu Bogu w okno, a Messi zmarnował dwie sety to się trzeba było męczyć do końca. Co nie usprawiedliwia lengleta oczywiście.
10
@Arkadio90 jutro wygramy pewnie wysoko inną jedynastką, a na seville znowu busquets xD
2
@ObiektywnyKibic121 suarez poleciał pierwszy bo ma największą pensję, a sprzedaż całego trzonu na raz mogłaby mieć opłakane skutki. Zgadzam się że nie był już w stanie rywalizować na tym poziomie, może w la lidze na stukanie bramek ogórkom by wystarczył, ale w ważnych meczach LM już nie dojeżdżał, a za te pieniądze jakie zarabiał powinien. Poza tym każdy chyba pamięta jak wyglądał w ostatnim sezonie ze swoją nadwagą i bieganiem jakby miał wór węgla na plecach. Wtedy nie miał wystarczająco dużo ambicji żeby wziąć się za siebie?
1
@Rewolucja123 potrzebował też napastnika i pomocnika, ale nie zawsze można mieć to czego się chce, ten sezon i tak był spisany na straty z założenia że jest przejściowym, o czym mówił każdy. Ja się cieszę że laporta przejmie klub, wierzę że to facet który nie da z nas robić idiotow, myślę że gdyby był w klubie to nawet taka zaczepka Monaco na fb nie przeszłaby po cichu i bez komentarza.
0
@norbi77 oczywiście że transfer haalanda jest możliwy. Na lo będzie grał alba, w środku pola wijnaldum, de jong, Pedri moim zdaniem. I śo Garcia.
3
@Rewolucja123 no i bardzo dobrze ze był na nie, Garcia by mało zmienił, a zapłacilibyśmy za wychowanka jak frajerzy mogąc go wziąć za chwilę za darmo...
2
@Fawrf Mam wrażenie że czasami lepiej mieć kogoś kto potrafi biegać jak koń od lini do lini, odebrać piłkę i szybko oddać koledze, wrzucić dokładnie obiema nogami, niż drugiego skrzydłowego który może zdobywa kilka asyst w sezonie, ale za to z tyłu jest dziura. Jak gramy z Minguezą na po to odrazu widać że proporcje atak - obrona są zwyczajnie normalniejsze i jednocześnie zespół lepiej wygląda.
2
@Rewolucja123 ja wszystko rozumiem, ale nie mów że de jong na pivocie to dobra opcja w Fifie, przecież on sezon swojego życia tam rozegrał w ajaxie. Różnica była w stylu gry,tym że tam zawodnicy byli bardziej ruchliwi, mniej klepali po obwodzie na 20m od bramki rywala, a więcej wyprowadzali szybkich akcji z głębi pola.
0
@Survier co w tym niesamowitego? Mówisz tak jakby Moriba już przebojem wdarł się do pierwszej drużyny. Kariera obu to niewiadoma w tym momencie, a Puig nie dostał jeszcze poważnej szansy.
2
Chciałbym kiedyś na bokach obrony zobaczyć u nas poprostu dwóch solidnych w obronie, grających prostą piłkę zawodników o profilu np Digne, czy naszego Minguezy.
4
@norbi77 wszystko ok?
4
@masq prawda, już mu się błędy nie zdarzają, a w obronie wygląda na prawdę dobrze ze swoim agresywnym doskokiem i grą na styku.Tak właśnie powinien Dest kryć mbappe w poprzednim meczu.
Liczę na więcej szans dla Minguezy bo zasługuje jak mało kto.
3
@Adamski69 średniawka moim zdaniem, brzmi całkiem jak 13827 innych numerów problemu. Trochę już nudzi ten ich styl którego kiedyś największą zaletą była świeżość i unikatowość.
3
@mientusek1407 wchodzą do tej beznadziejnej szatni i się poprostu dostosowują do poziomu. Ile razy podczas meczów były sceny jak suarez komuś źle podaje i jeszcze ma do niego pretensje, albo alba się do kogoś rzuca. Takie rzeczy niszczą pewność siebie, a co ważniejsze pokazują jakimi ludźmi są ci zawodnicy. W takim środowisku ciężko o złapanie rytmu i pokazanie umiejętności.