9

@regatta52 robią rozsądne transfery, dziewiątka na dziewiątkę, skrzydłowego ściągają na skrzydło.My byle kogo byle gdzie, byle dużo kosztował i miał głośne nazwisko.

0

@barcowy1899 wybrać prezydenta, sprzedać gwiazdeczki i zbudować nowy pion sportowy, kupić głodnych gry zawodników, wzmacniać się co roku i wrócimy za dwa trzy lata :)

0

@Hopner15 w jaki sposób post zbliża człowieka do Boga? Pytam poważnie.

0

@bartekvisca nie zdziwiłbym się jakby po jego odejściu Barcelona w końcu zaczęła grać dobrze.

3

@VamosRakieta najgorsze że to jest bardzo możliwe, bo nie wierzę w odejście Busquetsa. Najśmieszniejsze będzie jak któregoś dnia alba założy opaskę :))

0

@ShawnC no i powinien siedzieć dalej, on i alba już tyle bramek zawalili w tym sezonie że głowa mała. Ta trójka kojarzy mi się z każdym blamazem w ostatnim czasie, oni nie powinni razem przebywać na boisku.

0

@escarabajo przykro mi się patrzy jak mój ulubiony zawodnik sprzed lat rujnuje swoją pozycję w historii klubu, ale cóż, nicku chyba zmienić się nie da.

3

@Vebrol jakbyś miał przed sobą stoperów którzy ani nie potrafią agresywnie doskoczyć i zablokować piłki, ani pograć ciałem, ani ustawić się jak należy to nie wahałbyś się z decyzjami na bramce?

0

Ciekaw jestem czy na cadiz koeman postawi kolejny raz na albę, Busquetsa i lengleta czy jednak pokaże że nie ma świętych krów i usadzi ich na ławce. Wolałbym już do końca sezonu oglądać moribę, puiga, Trincao, firpo czy umititego nawet niż tych parodystów.

1

@geass za awans i dwie wygrane pod drodze myślę że dostaliby więcej
Zgazdam się, nie mamy defensywnego pomocnika, napastnika i śo, a to najważniejsze pozycje w zespole.

0

@Mns21 mamy za to zawodników za których możemy sporo dostać. A Haaland akurat myślę że chętnie by tutaj przyszedł, wielki klub, mimo porażek obiecujący projekt, rola lidera z marszu.

0

@KacperVEB daj spokój, w pojedynku biegowym nie mieliby szans. Araujo to kolos, on nie jest aż tak szybki jak się wydaje, poprostu wykorzystuje swoje warunki fizyczne i potrafi wejść przed napastnika, przepchnąć go.

2

@Zieliniak wymień mi dwóch obrońców którzy są w stanie dogonić mbappe. Moim zdaniem nikt nie ma takiego przyspieszenia jak Kylian i ściganie się z nim to głupota. Kluczem jest ustawienie i współpraca ze stoperem.

3

Mam nadzieję że okienko transferowe będzie wyglądało mniej więcej w ten sposób
Busquets, Braithwait, Coutinho, Pjanić, Firpo, Umtiti, Lenglet Out
Do klubu za darmo Depay, wijnaldum i Garcia. 75mln haaland, do tego jakiś silny stoper jak kounde.
Messi prawdopodobnie odejdzie sam,czego sobie i wam życzę, im szybciej zaczniemy nowy rozdział tym szybciej wrócimy do wygrywania.


0

@PatrykBarca no dobrze, ale ich druga linia nie jest jakaś fenomenalna, poprostu mają Verattiego który nie dość że ma niesamowitą wizję, jest kreatywny i świetnie rozgrywa, to jeszcze odbiera mnóstwo piłek i jest agresywny w pressingu.A my na tej pozycji mamy Busquetsa który nadaje się do domu spokojnej starości.

33

@Rewolucja123 zauwaz że jak valverde przychodził to trzon zespołu był trzy lata młodszy i niezniszczony psychicznie wszystkimi porażkami w LM. Valverde miał poprostu dużo lepsza kadrę, a co do jego reakcji to szkoda gadać, chyba nie pamiętasz ile tu było lamentu o to że nie robi zmian, albo czeka do 85minuty żeby kogoś wpuścić.

0

@adi89rg bo mamy beznadziejnych obrońców, i Pique nie grający 3 miesiące jest lepszy niż umtiti

0

@adaskooow to jest to, takie gadanie tylko wprowadza niepotrzebne zamieszanie. A widać było że właśnie dłuższego posiadania piłki nam brakuje od momentu straty gola, bo wcześniej kiedy my graliśmy piłką to wszystko było dobrze,tworzylismy sytuację. No ale tak to jest, jak coś przestaje iść to "liderom" psycha siada i zamiast trzymać się swojej gry to szukają kwadratowych jaj.

27

@Rewolucja123 koeman to trener na lata, konkretny człowiek, silny charakter. Buduje zespół na lata ,widac że myśli o losie klubu, a nie o tym czy ludzie będą go postrzegali jako fajtłapę bo jeden sezon nie wyjdzie. Valverde robił zupełnie na odwrót, granie staruszkami, byleby jakoś uciułać tą La ligę czy puchar, zero perspektyw na przyszłość. Warsztat miał dobry, ale widać że bał się podejmować decyzji które mogłyby wprowadzić jakiś przełom.

0

@MrCule_X takie dywagacje są bez sensu.

0

@Gaucho koeman ma rację, mamy młodych zawodników o bardzo dużym potencjale, Pedri na tle zespołu PSG wyglądał bardzo dobrze, a chłopak ma zaledwie 18lat.Trincao wszedł i miał przebłyski, Dest już mógłby grać spokojnie w ich pierwszym składzie. Wszystko się rozbija o to, że Ci zawodnicy muszą mieć wsparcie doświadczonych zawodników o uznanej marce. Ci którzy są w zespole obecnie są wypaleni psychicznie,nie mają głodu wygrywania, ich czas już ewidentnie minął.Gdyby udało się ściągnąć depaya, Garcię, wijnaldum'a, albo innego klasowego śpd to zespół zrobiłby bardzo duży krok do przodu.

0

Brakuje nam w zespole kogoś jak haaland. Kogoś kto idzie do przodu bez względu na wszystko, walczy do końca, ma w sobie tą iskrę i zaraża wolą walki innych. Ja mam wrażenie że jak coś nie wychodzi to zamiast się wspierać, oni zrzucają winę jeden na drugiego, szczególnie widać to często po gestykulacji Alby czy Messiego. Indywidualnie nadal mamy dobrych zawodników, ale jako zespół jesteśmy mocni dopóki dobrze idzie, a jak przestaje to zaczyna się festiwal zrzucania winy na kogoś innego. To smutne że zawodnicy z topu mają taką mentalność. Odnośnie wczorajszego meczu, idealnie pasuje powiedzonko "człowiek wiedział, a jednak się łudził" :)

0

Fajnie jakby griezmann grał z prawej żeby biegać za mbappe, a Dembele z lewej.

1

Żeby tylko koeman nie przykombinował jak w klasyku i będzie gituwa

2

Lets papyn bojz, jedziemy z nimi

4

Nie podoba mi się jak ktoś studzi nastroje przed dzisiejszym meczem przywołując spotkanie z sevillą. Przegraliśmy, ale nasz styl był dobry i tworzyliśmy okazję, a sama Sevilla w obecnej dyspozycji może pokonać każdego.

1

@4drian0 ostatnio zaczęła psycha nadążać za nogami, więc jestem dobrej myśli. Umiejętności Dembele ma ogromne,ale czasami ewidentnie widać że wstał lewą nogą i nic mu nie siedzi.

15

Fajnie jakby Dembele jutro pozamiatał tego śmiesznego mbappe. Nasz francuz>ich francuz

5

@FDJ jeśli wygrają ponownie LM, a city odpadnie to na koniec i tak oni będą bardziej gloryfikowani

0

Panowie da rady legia wygrać? Jak to wygląda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?