2

@tomek8756 no co ty, niektórzy uważają że mecze wygrywa Messi, a przegrywają ci nieudacznicy co biegają wokół niego

11

@th@les XD
A Iniesta, Xavi, puyol, Neymar, mascherano, Busquets, Pedro, guardiola, Enrique, Tito, Ter stegen, valdes, Alves, alba, Rakitić, suarez i cała masa innych zawodników i trenerów w tym czasie stała z boku i patrzyła? Mieliśmy złotą generację która bez Messiego też by coś pewnie wygrała, więc wsadź sobie takie argumenty w swoje cztery litery, amen.

3

@sebasek99 problem jest też w tym że ludzie mają podejście "dali mu ofertę na stół, tylko głupi by nie podpisał, Messi niewinny."A w rzeczywistości pewnie ten niewinny Leo ostro się targował o te pieniądze, wiadomo ostatecznie to klub decyduje, ale nie ma co wybielać Argentyńczyka i robić z niego niewiniątka, jest 2021 rok i już chyba nikt nie wierzy ze w dzisiejszych czasach istnieje coś takiego jak szczera, bezinteresowna miłość do klubu. Musimy pozbyć się zawodników którzy zarabiają najwięcej,zbudować nowy zespół z nowymi drabinkami płacowymi, bo te obecne prowadzą do autodestrukcji. Przychodzi nowy zawodnik pokroju Dembele i dostaje odrazu dziesiątki mln, bonusy, premie za podpis, cholera wie co jeszcze, a tak naprawdę nic jeszcze nie pokazał. Real jest również w ciężkiej sytuacji, ale tam chociaż mają jaja i nie uginają się pod presją piłkarzy tak jak my. Ja mam wrazenie że Bartomeu te pensje nowym zawodnikom chyba rozdawał na pokaz, bo mieliśmy dobry okres finansowo, a teraz zbieramy tego żniwa.

0

@arasz1819 a kto powiedział że Messi jest odpowiedzialny? Sam sobie dopowiadasz takie rzeczy żeby znaleźć dziurę w całym.

10

@arasz1819 to jest jedna ze składowych które doprowadziły nas do tego momentu. No chyba że dla ciebie te 500mln to drobne. Stworzyli w tym klubie takie kominy płacowe że za chwilę sami zjemy swój ogon.

0

@clyde mówi się o tym głównie dlatego żeby zatuszować porażki Realu, ale jeśli już uderzasz w takie tony to dla mnie to jest całkiem normalne że ktoś ma pretensje że Messi tyle zarabia podczas kiedy klub jest w tragicznej sytuacji. Kolejny gwóźdź do trumny starego zarządu.

3

Jasne, niech zostanie na kolejne dwa lata, będziemy mu płacić przez kolejne pół wieku raty pensji. Jak widzę jak oni wchodzą mu w cztery litery żeby tylko zyskać elektorat to mam dość, font nie zasługuje na bycie portierem w tym klubie ze swoim programem którego głównym założeniem jest "Xavi nas uratuje" i "Messi musi zostać".
Trzeba wziąć laporte, potem za darmo pozyskać Garcię, depaya, kupić haalanda. Wijnaldum też pewnie będzie pewniakiem.Messi jak chce to niech odchodzi, każdy cykl się kiedyś musi skończyć, a im szybciej tym lepiej bo zaczniemy budować zespół od nowa,bez jakichś układów, bez strachu przed Leo.

6

@leonek160 no rzeczywiście, setki milionów na koncie, setki milionów fanów na całym świecie, bycie traktowanym wszędzie jak bóstwo. Życie zniszczone, nie ma co, trzeba wcisnąć restart i wrócić na start bo z tego to nic nie będzie.

2

@Elosek ja się nad poręczami zastanawiam jeszcze, ale gryf łamany rzeczywiście może być przydatny

2

@PanZagadka racja, węglowodany to podstawa.

0

@DanielOOL Messi w drugiej połowie roku zaliczył gigantyczny zjazd.

0

Oprócz sztangi, stojaków, obciążenia, ławeczki, drążka, hantli co waszym zdaniem jest niezbędne do skompletowania domowej siłowni?

3

@itmustbejoke Liverpool ma gorszy skład na papierze? Widzę że jest już po 12,ale bez przesady żeby być na takiej bombie.

2

@4drian0 griezmann, de jong, araujo i o dziwo busquets to nasi najlepsi gracze z pola ostatnio.

0

@jeyx77x lukaku to kawał byka, myślę że zlatan mógłby napotkac opór xd

6

@IronSanHybrid dużo nie straciliśmy

1

@Miszcz Textu FCB zamień wijnaldum za pedriego, pedriego za griezmanna i griezmanna za messiego. Wtedy będzie możliwa.

0

@BarcaInfo już wiadomo od dawna że laporta wygra

1

@Tomo1989 FCB 1:0 RM. Pl, słoma wyszła z butów xd

2

@bolo93 Nitro na live kilka razy komentował jego twórczość itp, wszystko jest na shotach na yt. Szpaku w numerze GG easy nawinął "chu.a mnie obchodzi co pier... i nitrozyniak" i Nitro się nieźle spłakał po tym xD

2

https://m.facebook.com/625777004156651/posts/3803379139729739/

Szpaku zniszczył system XDD
Mam nadzieję że to będzie nagrane.

0

@kamilop myślę że nawet haaland jest możliwy

0

@Bobo25 bądźmy szczerzy, sprzęt jest bardzo drogi, skompletowanie sztangi, hantli, ławeczki, obciążenia, drążka to są duże koszta, można robić jakieś pompki itd, ale to nie to samo

0

@tomek8756 właśnie sobie kompletuje siłownię bo mam dość tych zagrań rządu, ale jak widać ten pan nigdy tego nie robił skoro mówi, że hantle kosztują parę groszy xd

6

W klipie szpaka "wino" w 0:23 pojawia się quebo z wykrzyknikami na szyji zamiast pytajników i ma na ręce napis "galaxy" :)
W lutym wjeżdża galaktyka panowie.

0

@pele1282 że ta gra nie ma za wiele wspólnego z rzeczywistością, a oceny są przyznawane tak żeby gracze byli zadowoleni.

0

@PatrykBarca ale nazario to ty szanuj

0

@PaCo Puig na 9tke,dobrze głowa gra

3

@VamosRakieta przy golu Puiga holender wrzucał na najniższego, przecież to kryminał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?