busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sevs stabilna forma to klucz do powołania na kadrę
3
@Bartek22 niestety nie mam na to czasu, musicie mi zaufać na słowo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Fachowa analiza gry de jonga w meczu z RSS:
Plusy :
-duża aktywność
-bycie pod grą przez 120minut
-utrzymanie intensywności przez 120minut
-gol
-wiele wyjść spod pressingu co widać na załączonym filmiku
-liczne prostopadłe podania do przodu których ostatnio nam brakuje co widać na załączonym filmiku
-kilka odbiorów co widać na załączonym filmiku
-nie bał się pociągnąć z piłką do przodu
I największy plus czyli całokształt, kto oglądał mecz ten wie że Frenkie wyglądał bardzo dobrze na pierwszy rzut oka, na drugi również.
Minusy:
-kilka strat, szczególnie w końcowej fazie spotkania
-karny, ale ciężko ocenić bo został nabity, a przecież nikt nie biega z ręką usztywnioną w łokciu przyklejoną do ciała.
-spóźniony strzał w akcji gdzie minął jednego obrońcę, a drugi wygarnął mu piłkę
Moja ocena w skali 1-10: >7,5
47
@Rewolucja123 ten post podchodzi pod prowokacje
0
@wsrh27 jeśli wszyscy będą zdrowi idealny skład to:
Dest Pique araujo alba
Roberto de jong
Messi Pedri ousmane
Fati
0
@capoN ja właśnie zamawiałem w poniedziałek, jest czwartek i narazie nie zapowiada się na wizytę kuriera xd
0
Wie ktoś ile się teraz mniej więcej czeka na dostawę z zalando?
0
@DanielOOL nie możemy grać bo to by było ustawienie które by nie dało wykorzystać żadnemu z nich pełni potencjału.
2
@Zoker z drugiej strony w średniowieczu taka 15latka to już była prawie stara panna
9
@Janiama nie zgodzę się, to może były atuty Busquetsa 5lat temu, ale obecnie ma tylko rozegranie, w którym również często jest niedokładny. Gra bo nie ma nikogo lepszego na to miejsce, takie są fakty. Czy przecina dużo piłek? Może i przecina, ale równie dużo traci, a jego powroty są już legendarne w złym tego słowa znaczeniu. Powinien być już tylko rezerwowym.
0
@Nano22 mało komu chce się analizować 90minut meczu Barcelony żeby rozpisać sobie poszczególne sytuację i przerzucać się argumentami na forum. Umówmy się jednak ze można bazować również na odczuciu z samego meczu na żywo i mieć realny obraz gry jakiegoś zawodnika. Może na tej podstawie nie ocenimy go w skali 1-10,ale damy radę powiedzieć na jakim mniej więcej poziomie zagrał.
1
@Nano22 problem pojawia się kiedy po dobrym meczu zawodnika on kolejny raz pisze ze był słaby /przeciętny. A samo nazywanie tego "analizą" nie sprawia że jest to jedyna słuszna i autentyczna ocena gry. Rewolucja ma prawo mówić że de jong gra przeciętnie, a my mamy prawo mówić że gada głupoty, proste.
12
W niedzielę kolejna manita i można uznać ten sezon za udany
5
@socha historia mówi coś innego xf
9
@Rewolucja123 gra za koemana poprawiła się pod wieloma względami, kadrowo trochę odstajemy od poprzednich lat.Ale poczekajmy na powrót Roberto i Ansu do składu, myślę że z nimi nabierzemy większej stabilności. Podoba mi się przede wszystkim to że nie każda akcja musi przechodzić przez messiego,przez co jesteśmy mniej przewidywalni.
30
Ciężko uwierzyć że sezon 14/15 był aż 6lat temu. Mam wrażenie że to było maks 3lata temu, dopiero co ogrywaliśmy Bayern i juve ehh kiedyś to było.
0
Może uda się nam komuś wcisnąć tego pjanicia po sezonie. Grosz do grosza i będzie haaland.
15
@BarcaInfo mamo, ja chce paula pogbę
-synu, mamy pogbę w domu
Pogba w domu:
0
@MeMyselfAndI no i przegiołeś, cho na solo
0
@FC1899Barca fake konto :=)
10
@BorzyKrzys stary, gość zyska legendarną kurtkę Najmana i w dodatku zbierze kupę hajsu na dzieciaki. To jest 300iq ruch, a ty narzekasz xd
0
Kiedy finał tego sph? Bo jeśli wygramy my i Real to będzie el clasico?
1
@Kapitan_SW nasz skład już od dawna się wypalał, z każdym sezonem ci gracze byli coraz marniejsi. W pierwszej 11stce zachodziły niewielkie zmiany. To nie miało prawa bytu. A valverde został zwolniony po przegranej z Atleti, gdzie paradoksalnie zagraliśmy dobry futbol.
Oczywiście miał swoje minusy, zawsze defensywne ustawienie, bał się wprowadzać młodzież,napastnicy na skrzydłach itd.
1
@Pilka_jest_okragla dlatego nie ma sensu na wczesnym etapie sezonu wyrokować :D
2
@Kapitan_SW nie ma sensu tego analizować, za dużo składowych. Wiadomo że każdy mógłby zdobyć z tamtą barceloną mistrza bo skład był silny, ale no nie umniejszajmy też Ernesto, robił świetna robotę na krajowym podwórku.
10
@Bobo25 co za durnota totalna, gdzie my żyjemy
0
Jak będzie działać teraz to wszystko gdyby rzeczywiście nie można było odmówić mandatu? Dajmy na to, że dostanę mandat za picie w miejscu publicznym, a to będzie niezgodne z prawdą i co wtedy? Jak się odwołam to i tak cofną?
3
@Transu96 Pudziana ciosy są tak silne że wymazują szare komórki z organizmu. Szacun Mariusz.
1
Panowie krótka piłka, kto waszym zdaniem wygra Serie A? Na koniec sezonu zweryfikujemy :D
https://www.strawpoll.me/42419580
1
@Emial22 nie ma sensu cytować takich ludzi, w internecie jest debili/trolli od groma i naprawdę takie wypowiedzi już ani nie dziwią ani nie śmieszą xd