busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może Trincao ma syndrom Andre Gomesa, na treningach kozak, a na boisku psycha siada. Oby powolutku szedł do przodu i był solidnym wzmocnieniem na dalszą część sezonu.
14
Ta mina koemana po golu puiga hahaha. On to chyba dla beki robi.
6
@Nocturno weź dwie, na moją odpowiedzialność
0
@socha nie popełnił żadnego błędu, walczył, usiłował się cofać po piłkę. Ale że OM nie potrafiło podać piłki do niego, ani w ogóle wymienić kilku podań pod rząd bez straty to Arek miał może z 10 kontaktów z piłką. Mega padaka ze strony Marsylii.
0
@MesQueUnClub96 om w ogóle nie tworzy sytuacji więc pewnie nie
0
@Coutinho007 ale jednak w la liga każdy gracz klei piłkę do stopy, większość zespołów dobrze gra z piłką i potrafi tworzyc składne akcje. A tutaj laga do payeta, jak się uda przyjąć to wrzutka na linie końcową i koło się zamyka.
8
Smokowski mówił że francuska liga jest bardzo techniczna a chłopaki wymieniają maks 5 podań i strata.
0
@ShawnC potrzebujemy typowej 9tki,ale gdyby nie to, oyarzabal byłby ciekawym wzmocnieniem. Solidny zawodnik.
1
@lukaszbarca15 jeden piłkarz tylko gra u nich? Za wyniki odpowiada kolektyw.
2
@Futbolove_BarcaFun naprawdę jestem w szoku że w 2021 roku ktoś jeszcze wierzy, że skład z Konradem który nie zagrał praktycznie nic, Messim który truchtalby sobie po kole i Dembele który nie miałby nawet komu zagrać z przodu może wypalić. Nie wspominam o tym że już dwóch trenerów doszło do wniosku że de jong lepszy jest jednak kiedy ma swobodę gry do przodu, a nie jest przyspawany do śpd.Puiga na jednej stronie z Dembele nie komentuje, tam by padł rekord strat xd
0
@VamosGirl ciekawe, bo na przykład jego kolega z zespołu Wojtek Szczęsny w footrucku chwalił Arthura i widział dużą różnicę w grze z nim, a grze bez niego. Ale chłop się może nie zna.
15
@Comentateiro "czy masz pewność że trener je zna" hahhahaha. To zabawne, Przyznaję. Chaos w meczach mamy głównie ze względu na babole obrońców którzy notorycznie strzelają sobie w kolano swoimi decyzjami, a ciężej się gra po stracie bramki. Wtedy czujesz obciążenie psychiczne, presję, stres i ciężko jest realizować założenia. Jak nie widzisz różnicy między stylem gry zespołów Setiena, valverde, a koemana to ciężko rozmawiać z tobą o piłce.Mówisz że koeman jest bezradnym statystą przy lini. A co, może ma skakać przy niej jak Ronaldo na euro2016 w finale? To nie cyrk, on przekazuje piłkarzom najważniejsze informacje, a co oni potem z tym robią na boisku to już ich sprawa. Drużyna koemana stwarza sobie okazję w każdym meczu i to dowodzi, że taktyka jest słuszna. A że tracimy gole w większości po bardzo głupich błędach piłkarzy to już nie jego wina. To że czasami ktoś nie trafia na pustą również. No ale wiadomo, łatwiej przerzucić odpowiedzialność na trenera, zwolnić, zatrudnić nowego i kręcić dalej tą karuzele która ruszyła wraz z odejściem Enrique. Tu chyba by musiał przyjść Klopp żebyscie wreszcie zrozumieli ze problemem jest kadra a nie trener.
0
@jeyx77x Szczęsny ma to do siebie że jego gra nie jest efektowna pod żadnym względem, ale za to jest mega efektywna. Nie jest kozakiem w wyprowadzaniu jak ter stegen czy neuer, nie ma często super efektownych parad, ale popełnia pewnie najmniej błędów z tego całego topu, emanuje spokojem który wzmacnia całą drużynę. Ostatnio fajnie powiedział w footrucku, że już w Romie czuć było że Allison to kozak, ale Wojtek nie popełnił poprostu nigdy żadnego błędu i trener nie mógł na niego postawić kosztem Szczęsnego. Ja nie rozumiem dlaczego to nie jest od lat pierwszy bramkarz repry. Fabian super gość, ale Wojtek to ścisły top.
0
Jak tam Polacy w Brighton? Zagrali już coś? Oglądał ktoś mecze i jest coś w stanie powiedzieć?
0
@Ghotti w każdej plotce jest ziarnko prawdy, a to jest bardzo prawdopodobna sytuacja
0
Polecacie jakiś model kolarzówki do 3k?Cos używanego może być, to mój pierwszy taki rower więc mam słabe rozeznanie.
5
Griezmann powiedział prawdę i szatnia odrazu się obraziła haha
Odbiło tym gwiazdeczkom od hajsu, płacimy najwięcej na świecie zawodnikom którzy są przeciętni. Skauting w tym klubie leży, jak to się stało że ściągnęliśmy tylu zawodników bez charakteru?
0
@Coutinho007 jakbyśmy sprzedali wszystkich którzy powinni odejść to za chwilę koeman by sam musiał założyć korki
2
@Gaz wtedy nie było jeszcze jasne w jakiej finansowej dziurze jest Barcelona, nie było burofaxu, nie było sytuacji że nie ma praktycznie władzy w tym klubie. To po pierwsze.
Po drugie-czego od niego oczekujecie? Że dokona nagle cudu?Z pustego nawet Salomon nie naleje, a nasza kadra pustkami świeci z każdej strony. Brak dziewiątki, brak defensywnego pomocnika, brak stopera.Braki w chromosomach u Alby i Lengleta. Plaga kontuzji. Wyniki są takie na jakie pozwala sytuacja w klubie. Mógłby tu przyjść teraz Xavi i nic by się nie zmieniło, może przegrywalibyśmy dzisiejszy mecz z większą ilością wymienionych podań. Potrzebne jest solidne wietrzenie szatni i zmiany kadrowe. Czas coutinho, Busquetsa, braithwaita w klubie dobiega końca. Messi zapewne też odejdzie po kolejnym katastrofalnym sezonie. Trzeba ruszyć po Garcię, wijnalduma i haalanda i próbować coś z tego lepić.
11
@Pilka_jest_okragla no jasne, to wina trenera że mamy zawodników o psychice kruchej jak ciastka leżące na wystawie w sklepie przez dwa lata. Wina trenera że lenglet i alba chyba się założyli kto więcej akcji spier**** i kto więcej goli podaruje przeciwnikowi. Wina trenera że nie ma kasy na wzmocnienia, wina trenera że dostał jakiegoś dziadka Pjanicia w rozliczeniu żeby hajs się zgadzał w papierkach. No i przecież to koeman jest winny kontuzjom Roberto, Pique, Dembele, Ansu i bóg wie kogo jeszcze. Wina koemana że połowa kadry nie ma jaj tylko jakieś wydmuszki pomalowane na różowo.
Ahhh ten zły koeman!
3
No i dobrze mingueza nie ma co się patyczkować, but na klate i gość się składa jak japoński taboret
1
Araujo tylko rzucił okiem na łiljamsa i gość sam oddał piłeczkę, klasa
3
Kamień mi wpadł do buta, spokojnie
0
Mam nadzieję że to oznacza lekką zmianę w formacji, trzeba jakoś ruszyć grę.
0
@Rewolucja123 za duża szerokość czy za duża odległość? Mają stać blisko siebie przy rozegraniu??przecież to naturalne że skrzydłowi ustawiają się szeroko rozciągając grę, a ktoś się urywa i schodzi po piłkę poruszając formacjami przeciwnika. Zaskoczę cię, ale jakby stali niżej to przeciwnik też by się przesunął i byłoby tylko mniej miejsca na urwanie się.
1
@Janiama de jong się źle ustawia i przez to nie można stworzyć trójkąt prostokątnego do Pitagorasa, tak meczu nie wygramy
2
@Rewolucja123 xDd
Ktoś jeszcze wierzy w trójkąty w 2021?Brakuje im jaj i zdecydowanych ruchów do piłki.
4
@norbi77 mieli jeden dzień odpoczynku więcej, a Bilbao też raczej nie grało na stojąco z Realem
1
@sawyer00 gra jest równa u obu zespołów z tym że my strzeliliśmy z fajnej akcji, a oni przez klasyczny wylew alby
1
@Mario96w więcej wrzutek mieli