busquets5
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos właśnie sprawdzałem składy i nie byłem pewny czy to ławka Getafe czy Realu. Dramat kadrowy, pomyśleć że mogli mieć reguliona, hakimiego, llorente,odegarda.Wiadomo,sukces zawodnika w danej drużynie zależy od wielu czynników, ale sam fakt posiadania graczy o takiej jakości z pewnością pomógłby całemu zespołowi.
3
@Jakchcesz ze słabszym pewnie też by dostali :D
Ale conajmniej sześciu chłopaków z tej drużyny będzie prawdopodobnie stanowić o sile naszego zespołu w najbliższych latach, trzymam za nich kciuki.
4
@patataj skoro braithwait jest piłkarzem kompletnym to nie ma chyba znaczenia na jakiej gra pozycji.
0
Polecacie jakiś film na niedzielne popołudnie? Może być komedia, fantasy, cokolwiek, byleby wciągnęło.
1
@Omoziu i to jest w nim właśnie dobre, nie biegnie jak alba do lini końcowej i nie oddaje spowrotem, tylko urywa się i wrzuca mocno na napastnika.
1
@pax ale czego ty się spodziewasz po ocenach kibiców? Demokracja nie działa tak że wygrywa najlepszy, tylko ten na kogo ludzie oddadzą głos.
1
@BarcaInfo ile lat temu? To niemożliwe że ten czas tak szybko leci.
12
Mingueza jest trochę toporny, ale chłopak ma to coś, że nie da się mu nie kibicować. Braki w zwrotności i technice nadrabia agresywnym pressingiem i walką,jego zagrania są efektywne. I nawet włosy ma takie trochę puyolowe. Będą z niego ludzie.
0
@D10SLEO thiago nie gra dobrze tak samo jak cały Liverpool, ale to zawodnik o bardzo dużej klasie i w każdym momencie może wskoczyć na poziom top3 na świecie.
0
@Joe_Pesci dali mu zarobić, zdobyć trofea i fanów, to była na pewno przygoda jego życia. Po wszystkim oddali go do Sevilli, klubu gdzie chciał przejść. No rzeczywiście, okropne zachowanie :))
0
@kamyk_23 może odrazu wywieśmy białą flagę
7
Róbta screeny tych komentarzy, po drugiej połowie jak zapakujemy dwie brameczki i wygramy fajne będzie porównanie :)
1
@nitey mieszkam w małej miejscowości i uwierz mi że tutaj posiadanie klamki w szufladzie wywindowało by niektórym pewność siebie pod sam sufit. Potem połącz to z alkoholem który jest nadal sporym problemem w tym kraju. Na pewno łatwiej w szale pociągnąć za spust niż dzgnac kilka razy nożem albo tłuc przez dwie minuty.
5
@Szpenser teraz wyobraźmy sobie co by było gdyby w Polsce był taki dostęp do broni
6
Ale ta La liga bonita to jest lipa od jakiegoś czasu.Rozmowy w studiu mega nudne, te telefony do wilczka tylko wkurzają. W starym formacie zanim powstał kanał sportowy uwielbiałem to oglądać, a teraz to 3/4 trzeba przewijać, bo albo wieczne spuszczanie się nad Atleti, albo rozmowy na Skype itp których jakość audio i merytoryczna stoją pod sporym znakiem zapytania.
0
@Coutinho007 Bilbao w to nie mieszaj
9
@tobiasson92 poniżają to oni logikę i zdrowe myślenie. Wydaje im się ze są ponad prawem i dobrze ze w końcu ktoś pokazuje im ich miejsce.
1
@Mizander genialne xdd
12
@draxidox dla mnie to jest porażka, co chwila odśnieżanie samochodu, zimno, większe wydatki na ogrzewanie itp.
No i w lecie można sobie wyskoczyć w jakiś plenerek ze znajomymi, posiedzieć do późna na świeżym powietrzu.
3
@lucca87 gość się wydaje mega skromny, udowodnił już że ma talent w lidze portugalskiej. Trzeba poczekać tylko aż odpali w Hiszpanii, klimatyzacja u niektórych zawodników to długi proces. Trincao ma gaz, świetny strzał, dobry balans i technikę. To musi się udać.
7
@pax dlatego nie ogląda się meczów z polskim komentarzem. Oprócz ciekawostek które i tak wszyscy znamy z La rambli i fcbarca.com nie ma tam żadnych wartości merytorycznych.Busquets zagrał jak ostatnio ma w zwyczaju-gra z piłką na poziomie światowym, gra bez piłki poniżej krytyki. Gdyby miał poważna konkurencje to w żadnym ważnym meczu pierwszego składu by nie dostał, ale ma jeszcze gorszego pjanicia.
4
Mingueza dzisiaj świetny mecz, bardzo stabilnie wygląda w obronie.
0
@Coutinho007 pjanic jest dobry ale przez pierwsze 30minut,potem chłop znika w niewyjaśnionych okolicznościach
1
Czasami jak się człowiek kłócił jak dzieci w gimnazjum o to że Griezmann jest świetnym piłkarzem, że de jong poprostu potrzebuje czasu, że koeman ma ciągle pod górkę i ciężko z tej kadry coś ulepić, to się zastanawiałem po co ja to robię i sobie psuje nerwy tylko. A dzisiaj mam podwójną satysfakcję jak zaczynamy wygrywać, gra się super układa, a najważniejszymi elementami są właśnie ci piłkarze i trener.
0
@Janiama nie można na pewno powiedzieć o puigu że nie ryzykuje, reszta się zgadza
0
@gbarca to że umtiti wraca kolejny raz po kontuzji a ostatnio grał wszystko i potrzebuje odpoczynku bo przed nami seria ważnych meczy?
1
Betis cały mecz ostro fauluje, a my wciskamy im takiego farfocla na 2:1,coś pięknego, jak RM za starych czasów xd
0
Busquets na śo, de jong do pomocy. Pedri za Puiga, Messi za braitha i jedziemy z tematem.
1
Sędzia wyznaje zasadę ze jak nie słychać łamanej kości to kartki nie daje.
Chyba że faul popełni ktoś z Barcelony xd
2
@norbi77 tani samoopalacz pewnie