0

@AmigoBlancos właśnie sprawdzałem składy i nie byłem pewny czy to ławka Getafe czy Realu. Dramat kadrowy, pomyśleć że mogli mieć reguliona, hakimiego, llorente,odegarda.Wiadomo,sukces zawodnika w danej drużynie zależy od wielu czynników, ale sam fakt posiadania graczy o takiej jakości z pewnością pomógłby całemu zespołowi.

3

@Jakchcesz ze słabszym pewnie też by dostali :D
Ale conajmniej sześciu chłopaków z tej drużyny będzie prawdopodobnie stanowić o sile naszego zespołu w najbliższych latach, trzymam za nich kciuki.

4

@patataj skoro braithwait jest piłkarzem kompletnym to nie ma chyba znaczenia na jakiej gra pozycji.

0

Polecacie jakiś film na niedzielne popołudnie? Może być komedia, fantasy, cokolwiek, byleby wciągnęło.

1

@Omoziu i to jest w nim właśnie dobre, nie biegnie jak alba do lini końcowej i nie oddaje spowrotem, tylko urywa się i wrzuca mocno na napastnika.

1

@pax ale czego ty się spodziewasz po ocenach kibiców? Demokracja nie działa tak że wygrywa najlepszy, tylko ten na kogo ludzie oddadzą głos.

1

@BarcaInfo ile lat temu? To niemożliwe że ten czas tak szybko leci.

12

Mingueza jest trochę toporny, ale chłopak ma to coś, że nie da się mu nie kibicować. Braki w zwrotności i technice nadrabia agresywnym pressingiem i walką,jego zagrania są efektywne. I nawet włosy ma takie trochę puyolowe. Będą z niego ludzie.

0

@D10SLEO thiago nie gra dobrze tak samo jak cały Liverpool, ale to zawodnik o bardzo dużej klasie i w każdym momencie może wskoczyć na poziom top3 na świecie.

0

@Joe_Pesci dali mu zarobić, zdobyć trofea i fanów, to była na pewno przygoda jego życia. Po wszystkim oddali go do Sevilli, klubu gdzie chciał przejść. No rzeczywiście, okropne zachowanie :))

0

@kamyk_23 może odrazu wywieśmy białą flagę

7

Róbta screeny tych komentarzy, po drugiej połowie jak zapakujemy dwie brameczki i wygramy fajne będzie porównanie :)

1

@nitey mieszkam w małej miejscowości i uwierz mi że tutaj posiadanie klamki w szufladzie wywindowało by niektórym pewność siebie pod sam sufit. Potem połącz to z alkoholem który jest nadal sporym problemem w tym kraju. Na pewno łatwiej w szale pociągnąć za spust niż dzgnac kilka razy nożem albo tłuc przez dwie minuty.

5

@Szpenser teraz wyobraźmy sobie co by było gdyby w Polsce był taki dostęp do broni

6

Ale ta La liga bonita to jest lipa od jakiegoś czasu.Rozmowy w studiu mega nudne, te telefony do wilczka tylko wkurzają. W starym formacie zanim powstał kanał sportowy uwielbiałem to oglądać, a teraz to 3/4 trzeba przewijać, bo albo wieczne spuszczanie się nad Atleti, albo rozmowy na Skype itp których jakość audio i merytoryczna stoją pod sporym znakiem zapytania.

0

@Coutinho007 Bilbao w to nie mieszaj

9

@tobiasson92 poniżają to oni logikę i zdrowe myślenie. Wydaje im się ze są ponad prawem i dobrze ze w końcu ktoś pokazuje im ich miejsce.

1

@Mizander genialne xdd

12

@draxidox dla mnie to jest porażka, co chwila odśnieżanie samochodu, zimno, większe wydatki na ogrzewanie itp.
No i w lecie można sobie wyskoczyć w jakiś plenerek ze znajomymi, posiedzieć do późna na świeżym powietrzu.

3

@lucca87 gość się wydaje mega skromny, udowodnił już że ma talent w lidze portugalskiej. Trzeba poczekać tylko aż odpali w Hiszpanii, klimatyzacja u niektórych zawodników to długi proces. Trincao ma gaz, świetny strzał, dobry balans i technikę. To musi się udać.

7

@pax dlatego nie ogląda się meczów z polskim komentarzem. Oprócz ciekawostek które i tak wszyscy znamy z La rambli i fcbarca.com nie ma tam żadnych wartości merytorycznych.Busquets zagrał jak ostatnio ma w zwyczaju-gra z piłką na poziomie światowym, gra bez piłki poniżej krytyki. Gdyby miał poważna konkurencje to w żadnym ważnym meczu pierwszego składu by nie dostał, ale ma jeszcze gorszego pjanicia.

4

Mingueza dzisiaj świetny mecz, bardzo stabilnie wygląda w obronie.

0

@Coutinho007 pjanic jest dobry ale przez pierwsze 30minut,potem chłop znika w niewyjaśnionych okolicznościach

1

Czasami jak się człowiek kłócił jak dzieci w gimnazjum o to że Griezmann jest świetnym piłkarzem, że de jong poprostu potrzebuje czasu, że koeman ma ciągle pod górkę i ciężko z tej kadry coś ulepić, to się zastanawiałem po co ja to robię i sobie psuje nerwy tylko. A dzisiaj mam podwójną satysfakcję jak zaczynamy wygrywać, gra się super układa, a najważniejszymi elementami są właśnie ci piłkarze i trener.

0

@Janiama nie można na pewno powiedzieć o puigu że nie ryzykuje, reszta się zgadza

0

@gbarca to że umtiti wraca kolejny raz po kontuzji a ostatnio grał wszystko i potrzebuje odpoczynku bo przed nami seria ważnych meczy?

1

Betis cały mecz ostro fauluje, a my wciskamy im takiego farfocla na 2:1,coś pięknego, jak RM za starych czasów xd

0

Busquets na śo, de jong do pomocy. Pedri za Puiga, Messi za braitha i jedziemy z tematem.

1

Sędzia wyznaje zasadę ze jak nie słychać łamanej kości to kartki nie daje.
Chyba że faul popełni ktoś z Barcelony xd

2

@norbi77 tani samoopalacz pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?